reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

Mi po ciąży zostały przebarwienia na twarzy. Będę musiała na jesieni iść na jakies zabiegi. wapno piję i nic, ale lyknelam ketonal i chociaż cycki nie bolą.
Oby noc byla udana. Dobranoc:)
 
reklama
Aniazetka..naprawdę..nie słyszałam..musze poczytac..ale powiem w srode ginowi...

U nas nocka taka se...ake jakas wypoczeta jestem...

Ladny dzien sie zapowiada...

Smacznych kaw zycze...
 
Cześć dziewczyny , my już w pełnej gotowości bo spanie było tylko do 6 :no: ,mała już wszystkie zabawki zdążyła poroznosić po mieszkaniu a ja piję kawkę ,znów będzie długi dzień .

Wczoraj byliśmy u teściów ,moja teściowa była wczoraj jakaś podminowana wszystko jej nie pasowała ,to nie tamto nie ,albo rozpiepszyła mnie zdaniem ,że jak jej chłopcy byli mali to nigdy nie mieli żadnego siniaka ( powiedziała tak bo mała ma zadrapane i siniaka nad oczkiem uderzyła się ostatnio ) nosz kur ..człowiek ciągle sam z dzieckiem ,wszystko na głowie a ona potrafi tak powiedzieć ,jak ja z nią wytrzymam pod jednym dachem .



Pogoda u nas super więc pewnie pójdziemy na jakiś długi spacer ,może na ryneczek kupimy jakieś zioła do posadzenia na balkonie .



Aniazetka - mi też nie raz chciała cyganka wróżyć i tez mówiła o papierowych pieniądzach ,więc to ich śpiewka ,ja jakoś tak nie wierze w te ich wróżby ,chodź moja mama była kiedyś u wróża i ponoć wszystko się sprawdziło .
 
Witajcie, Evi - tesciowa to ma chyba na starośc zaniki pamięci, albo dzieci w klatce trzymała, nigdy nie widziałam dziecka bez siniaka, to wrecz chore by było, jakby dziecko nie miało siniaków. TAk sobie myśle, ze po latach poprostu sie zapomina jak było naprawdę, dzieci mojej tesciowej tez były idealne :) hahaha, wystarczy posłuchać ich opowieści, nigdy się nie buntowały, zawsze słuchały, więc albo dostawały niezły wpieprz za nieposłuszeństwo, albo alzheimer.

Cyganek unikam jak ognia, ale ostatnio ich pełno, szczególnie pod centrum handlowym .

OStatnio od rana do nocy mam co robić w chałpie, nie siedze na tyłku ani chwili, a wieczorem jak patrze na chałpe to jakbym nic nie robiła cały dzień.
 
Wiolonczela skąd ja to znam, mam wieczny bałagan w domu, a teraz mała jest z tatusiem w domu gdy ja pracuje to wracam na pobojowisko, ale już się nie przejmuje. Ogarniam wieczorem pobieżnie, ale to i tak syzyfowa praca.
Ja zabieram się do pracy, miłego dnia dziewczynki.
 
Dziendoberek
Witam sie znad kawki. Oj Wojtek dal popalic w nocy, az sie skonczylo nuforenem w czopkach... pierwszy raz w zyciu. Raczej go cos bolalo bo potem padł i spalismy do 8 30. Ostatnio czuje sie jak w kreskowce, boje sie wstac z lozka zeby na mnie jakis fortepian nie spadl;) ale dzisiaj mam lepszy humor i noga już tak nie doskwiera.
Milego dzionka
 
Cześć Kochane;)

Ja nie wiem już co zrobić z tym moim mężem. Jak Filip śpi całkiem znośnie, to ten sapie, chrapie i wydaje dźwięki. Nawet jak nie chrapie, to oddycha tak sapliwie, że mam wrażenie, że ktoś mi w głowie dechy piłuje. Jak udaje mu się mnie nie obudzić, to już na pewno, jak wstanę do Filipa to potem nie mogę zasnąć. Albo na siku, bo to ostatnio moja nowa przypadłość ciążowa. No i wiercę się potem, szturcham go, na chwilę coś daje i znowu.
Wczoraj położyliśmy się ok. 23 a wstaliśmy o 7. Spokojnie 8 godzin spania z małymi przerwami, a ja spałam w sumie jakieś 4.
No nie wiem co mam zrobić, bo w dzień chodzę nieprzytomna. Nie mówiąc już o mega wkur...ieniu na męża.
 
reklama
Ja mam w bardzo bliskiej rodzinie jednego z najlepszych laryngologów w Polsce, a mój małżonek do niego nie pójdzie, bo go nie lubi. Jak wspominam o innym, to nie pójdzie, bo nie ma zaufania i tak w kółko. A mój wujek już wyciągnął z chrapania między innymi chłopaka mojej siostry i dobrego kumpla męża, ale on nie pójdzie.
 
Do góry