reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

Oj oj mi też by sie przydal fryzjer. Ba! Nawet mus pójść na dniach.
My dzisiaj nocujemy u mojej mamy bo nad ranem jedziemy a Młody zostaje z babciunia.

Camel juz sto razy mialam na mysli sie pytać...przyszedł fotelik?
 
reklama
Tak tak...przyszedl...jestem zadowolona..looknij u mnie na blogu...
Na razie nie testowany na zywo, obawiam sie ze jasko nie bardzo zaakceptuje kask.. ale jutro Ojciec już kończy serwisowania rowerów...dziś oddał już koła do wycentrowania wiec moze wieczorem zrobimy jakis niewielki test po osiedlu...i zobaczymy jak sie sprawuje w trasie...
 
Ostatnia edycja:
Zaginął nam w akcji smoczek, malutka ma smoka tylko do zasypiania,później wypluwa i śpi bez. W ciągu dnia w ogóle nie używa. Tatuś dał smoka do zabawy na chwilę w ciągu dnia i znikł, przeszukalam wszystko i ślad po nim zaginął.
Gdyby to było możliwe podejrzewalabym, że zezarla:-D
U nas dzisiaj w końcu piękna pogoda.
Jutro jedziemy na bilans roczniaka i usg bioder. Ciekawe ile to maleństwo waży, dawno nie sprawdzałam
 
uuu..no to zguba smoczka to trauma..a nie macie identycznego w razie gdyby??? my nie uzywalismy w ogole smoka bo Jaśko wypluwał każdy po 5 min...jak był malutki to wkładałam i szybko robiłam zdjecie zeby miec pamiątkę...najczęsciej na spacerach troche pomemlal...i tyle...

powodzenia na bilansie..my zapewne pojdziemy w czerwcu...
 
Ja po fryzjerze;) Była spontaniczna decyzja i mam wiele, wiele krótsze włosy;) Na razie mi się podoba, zobaczymy, jak się będą układały w domu;)

U nas smoków chyba z 5 i za każdym razem giną. Dziś przed snem znalazłam 2. Zawsze gdzieś zaniesie, schowa, bo teraz ma taką fazę na chowanie wszystkiego w dziwne miejsca. Mój tusz do rzęs wylądował w koszu na prasowanie.

Filipina śpi, mąż na wspinaczce, a ja nie wiem co robić. Zawsze nadrabiam zaległości internetowe, a teraz jakoś mi się nie chce;)

My na bilans pewnie pójdziemy, jak Filipowi zejdzie limo, ale to już niedługo, bo już o wiele lepiej wygląda;)
 
Mamy drugi, ale zagwozdke mam straszną, gdzie go wsadziła. Przeszukalam wszystkie miejsca i nic. Moja uwielbia grzebać w kosmetykach, musiałam wszystko dać wysoko bo brała i uciekała z nimi.
Ja znajduje wszędzie kabanosy.Troche zje a resztę chowa w dziwne miejsca. Moze zostawia sobie na później jak zglodnieje:-D
 
reklama
Do góry