reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

Ja to sie zastanawial kto stworzyl taki tempy gatunek jakim jest chłop... Zero logiki...

Witam sie i ja, nocka calkiem fajna, jedna pobudka...

My jeszcze przed kawa...

Slodki torcik...na pewno pyszny...

Cos zebrac sie nie moge....
 
reklama
Witam się i ja.
U nas też byłaby jedna pobudka, gdyby nie tatuś. W sumie nie powinnam się wkurzać, bo przeziębiony, ale ja też chora, a nie wywalam w nocy takich cyrków. No ale nie było źle, gorzej jest teraz. Ledwo na oczy widzę. Przyszła w końcu pogoda, to ja się pochorowałam.

Aniazetka torcik fajny;) Na drugie urodziny Filipa zamówię u Ciebie;)
 
Witam się i ja ,u nas noc całkiem dobrze tylko pobudka już o 6 rano i dlatego jakaś nie wyspana jestem .Mała dziś strasznie marudna ciągle ryczy i chce na ręce nic mi nie daje zrobić .
Dobrze ,że już po deszczach po już za dużo tych dni w domu ,w tym tygodniu mają być upały może coś trochę opale moje blade nogi (nie opalałam się przez 1,5 roku ).

Aniazetka- torcik super :)
 
Filipcia weź no powiedz jeszcze raz gdzie ten sklepik z *******ami na roczek. Chyba w ramach atrakcji wybiore sie trajtkiem do centrum.
Ty nie masz ochoty wylegnac?
 
Ja dziś mimo choróbska mam troszkę więcej energii więc chcę skorzystać i ogarnąć chatę. Filipa na balkon wygonię do piaskownicy, na spacerek pójdziemy popołudniem, jak M. wróci, bo zapowiedział wcześniejszy powrót. Albo oni pójdą na spacer, a ja poczłapię do fryzjera się umówić, połażę po sklepach albo w końcu umaluję włosy bo wyglądam jak z lat 80-tych, tylko trwałej mi brak;)
 
Jestesmy i my
Dzis od rana w samochodzie zalatwialismy urzędy. Id kiedy Mlody ma fotelik przodem to jeździ mi sie z nim super. Jemy tez pasuje bo ciagle spi;)
Ha ha kupilam w Lidlu Mlodemu kolejkę Duplo na Dzien dziecka, calkiem dobra cena.
Dzieki Ewcia za słowa otuchy... ech... jak tu myśleć o drugim dziecku jak M. do pierwszego nie dorósł:/
 
Kurcze ja tez musze fryzjera odwiedzic...maeakra, nie widze juz nic na oczy...popijam wlasnie druga kawke...juz nawet obczailam ekspres...czego sie robi z przymusu...a tyle czasu ekspres w szafce gnil..
 
reklama
Do góry