reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

Jeju, dziecko po drzemce obudziło mi się z rykiem i cały czas chodzi i wyje. Gluty lecą, usiedzieć na tyłku nie może, tylko chodzi po domu i ciągle w coś wpada. Nie wiem czy coś go boli czy co mu dolega. No taki, to jeszcze nie był.
 
reklama
Filipa..super wieści..to teraz oficjalne GRATULACJE!!!
super..bardzo się cieszę...jak to jest po raz drugi oglądać serduszko na USG takie same emocje jak przy pierwszym czy już inaczej???

Mój rozrabia dzis...opindolił wielką miskę pomidorówki aż mu się czkawka włączyła..chyba zalał full plus nadmiar...
 
A u nas bidolenie. Caly dzien sprzatamy. To znaczy zaczelismy po drzemce. Ten upodobal sobie mopa i lazi z nim po calym mieszkaniu a matka zapitala na kolanach ze szmata. Niestety mu sie znudzilo i juz ni mop ni szmata fajne nie byly. Do tego wycisnal mi na podłogę pół tubki kremu emolium ktory mu wczoraj kupiłam. Oczywiście obraził sie na moja reakcje i teraz placze o byle g**no. A buzia bedzie smarowana teraz kremem z łopatki do piachu bo to mialam pod ręką żeby zeskrobac.
 
No u mnie taki porzadek ze hej...nie nadazam podnosic tego co ona roznosi... poza tym nudy, bo pada i nie chce sie wychodzic a Olivka uwielbia byc na dworze wiec smeci caly dzien...nie mam juz pomyslow co z nia robic, zeby zajac jej uwage. Czy Wasze dzieci tez przynosza Wam buty jak chca na dwor, albo stoja przy wieszaku i pokazuja na kurtke, ze chca wyjsc??
Filipia gratulacje :) cudnie, ze wszystko jest okey :)
Tu w NO szczepionka na ospw jest malo znana i jesli sie chce to trzeba prywatnie zamowic...zaczelam sie zastanawiac czy szczepic...
 
O proszę jaka mądra Olivka. U mnie jak pora spaceru to pokazuje na okno ze mało co i by przez szybę wyszedł.
Druga drzemkę robimy. Trochę wylulana ale juz nie dawalam rady z maruda. Niech spi. W taka pogodę kazdy by chciał.
 
Moj nie chcial drugiej...wiec przetrzymam go do 19.30...
Ale macie madre dzieci..moj ma gdzies czy wychodzimy czy nie..moze dlatego ze o roznych porach...albo po prostu ma szeroko w d...
 
Filip mendyczy cały czas, ale teraz też go przetrzymam choć już nie mogę z tymi atakami płaczu z byle powodu.

A jak chce na spacer albo mu się nudzi, to wspina się na wózek;)
 
Jasko juz spi od 20 min...oj dawno tak wczesnie nie szedl spac...ciekawe czym to sie zakonczy..
W srode jestem umoeiona do gina...zobaczym co tam slychac bo dawno nie bulqm..zobaczumy czy nie ma jskis przeciwskazsn do pkodzenia następnych Jaskow..
 
reklama
I mój marudzisław już śpi. Zasnął przy cycu, a to mu się ostatnio rzadko zdarza. A co przyniesie noc, to się okaże. Czopek dziś poszedł, bo kolejnej takiej nocy nie chcę ryzykować. Moje zapotrzebowanie na sen ostatnio wzrosło, a łatwo z takim Filipem nie jest;) Do tego ten katar. Mam nadzieję, że to od ząbków, bo jak się mi rozchoruje, to zatłukę tych z wspólnoty naszej ukochanej. Wyłączyli ogrzewanie, a teraz zapierają się rękami i nogami przed ponownym podłączeniem, bo to kosztuje. A u nas zimno jak cholera.

A, dziewczyny, zapomniałam się pochwalić. Kupiłam kostium kąpielowy;)
 
Do góry