reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Witam sie i ja

U nas nocka w miarę. Dwie pobudki a potem z nami w łóżku ale tez poplakiwal... za to oczy masakra. dopiero teraz mu wylazło paskudztwo... mam antyboityk ale o dziwo tez opory żeby mu zakroplic:/ Poczekam do jutra.
Wczoraj usnelismy na butli bez cyca:) wiec juz tylko w nocy ciumka:)

Ja tez jestem fakna odciagania odkurzaczem... Mlody siedzi bawi się rura a my hyc... i po sprawie.

Co do urlopu wypoczynkowego to moja szefowa ma rację... wydluzyli macierzynski a o tym ze dodatkowy rok urlpou sie robi to juz nie pomysleli... no cóż... dzieki temu mam 72 dni:D Caaale wakacje na ktore tez pewnie nigdzie nie pojedziemy ze wzgl. na firme M:/ w ogole ten mi sie wczoraj wyspowiadal ze nie jest tak kolorowo jak bylo na poczatku... i troche sie martwie, bo duzo zainwestowalismy, a jeszcze wiecej jest do stracenia:/

Filipia pamietam i o 16 bede trzymac kciuki:)
 
reklama
Kurcze Mlody mi zasnal kolo 11 na kolanach i śpi do teraz. To znaczy przebudzil sie juz ale zaraz po tym jak go wyjelam z lozeczka to zasnal znow na rekach. I tak siedzimy. Goraczka poki co nie wróciła, ale jadl to on ostatnio o 8 rano. Sama glodna się zrobilam a nie mam jak wstać :/
 
No i jestem. Nic nie zobaczyłam, bo jest za wcześnie, mam się zjawić na następną wizytę 15 maja. Oszczędzać się, jakby pojawiły się plamienia, to lecieć do niego nawet w majowy weekend. Nastraszył mnie tymi plamieniami, ale jestem dobrej myśli. No i małżonek ma na razie trzymać się ode mnie z daleka;)
Badań różnych naskładał mi 10. Niektóre moim zdaniem nie do końca potrzebne, ale niech mu będzie.
No i kazał zwiększoną dawkę kwasu foliowego łykać.

Filip został z ciotką M. i wziął i jej zasnął. Byłam w takim szoku, że hej.
 
Filipia te nasze dzieci to zawsze grzeczniejsze z obcymi albo dalsza rodzina niz z nami. Szkoda ze nie mogłaś zobaczyć. Sie dobrze mala gadzina ukryla ;) ja to juz umieram z ciekawości czy bedzie fifowa siostrzyczka czy brat :) Fajnie ze lekarz dal znać ze mozesz na niego liczyć. Ale na pewno nie będzie takiej potrzeby.


Żyjecie? ?
 
Ostatnia edycja:
Hej laski...fifowa szkoda że nie pooglądałaś za dużo..ale następnym razem będzie więcej :-) tylko człowiek się doczekać nigdy nie może...przynajmniej ja...
mnie lekarz oglądał co jakieś 3 tyg.

Ewcia niestety nici z podwyżki...nie mogłam dorwać szefa :-)

Byłam w sumie w niewielu miejscach bo ograniczenia Jaśkowe i czasowe..tylko okolice okulickiego,krakowskiej, dąbrowskiego, lisa-kuli, placu dworcowego i zwiedzona Galeria Rzeszów bo jeszcze tam nie byłam... całkiem fajnie tylko Janek sie nudził i był troszkę zmęczony..spać mu się chciało bo to jego pora...kupilismy mu buciki... bartka te ktore zamierzałam tylko kolor ten
Sklep internetowy sklep.bartek.com.pl :: W-41885/47C
Dobra lece poodpoczywać...
 
Ewcia, ja juz ciotce zapowiedzialam,ze jak on taki grzeczny przy niej, to musze go czesciej zostawiac;)

Camel, butki super, tez bede na takie polowala.

Dziewczyny, jakie wy badania mialyscie na poczatku ciazy, bo ja z Filipem, to mialam wielkie g tych badan, a teraz pojechal tak, ze przyjdzie mi zbankrutowac. 10 badan na poczatek.
 
Ewcia..ja nie prorok..ani żadna tam wróżka...więc wiesz..wbijaj do szefa i powiedz że jak nie to naślesz Jaśka...jak się spyta jakiego..to powiedz że ty tam już wiesz jakiego...a jak Jasiek nie da rady to przyjedzie z Leonem...więc wiesz..niech się boi...

Kurcze filipia nie pamieta, morfologia, mocz, tokso, jakiś wymaz, grupa krwi jak nie miałam ale ja miałam, hiv, rożyczka , WR, odczyn coombsa chyba takie, jutro sprawdzę jeszcze bo nie pamiętam
 
Ostatnia edycja:
Czyli w sumie nie jest tak źle. Wygląda na to, że to poprzednia moja lekarka miała wszystko w d. Ona tylko moczu morfologię gloryfikowała, a inne, to jak sobie przypomniała. Czasem myślę, że miałam wielkie szczęście, że nic się nie stało. Pani doktor miała wszystko gdzieś, infekcje, plamienia i pobolewania były dla niej normalne, nie przejmowała się tym.

Moje dziecko dziś postanowiło pospać jak dorosły, na mojej poduszce, razem ze mną. A dokładniej na mojej głowie. Jestem tak zdrętwiała i boli mnie głowa, że nie wiem, jak wytrzymam dzisiejszy dzień. Rano wstałam z przekonaniem, że już M. ma wolne i możemy powoli zaczynać przygotowania do urodzin, a tu taka niespodzianka.
 
reklama
Filipia, ja niestety nie pomogę z badaniami, bo nie pamiętam. Mój ginek był taki jak Twój stary. Jakieś tam zlecał co 2 miesiące i dla niego było git.

My już po roczku. Podobno impreza się udała, ja się nie narobiłam, mama również, więc jest ok. Mini torcik był o taki (i starczył nawet na 10 osób):
SSL22198.jpg
 

Załączniki

  • SSL22198.jpg
    SSL22198.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 51
Do góry