reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Hej Dziewuszki;)
Ewcia, jak Leoś?
Filip dziś był łaskawy, obudził się raz. Nawet się nie obudził, tylko kwilił przez sen, to wzięłam, dałam cycka i spał do 6.40, a mi się udało dokimać do 7.30. Tylko małżonek mniej łaskawy, sapie, chrapie, pojękuje, a mi głowa pęka.
Nie wiem co tu dziś robić, pogada dziwna.
 
reklama
Filipia co za nowina:-) ciche gratulacje ;-) szybko Wam się udało bo coś niedawno pisałaś że szykujecie się do powiëkszania rodziny, super!

Ewcia jak po nocy? Jak gorãczka?

Moj od rana nadaje łałałałała :-)))) śmiesznie, chodzi gada to w kõłko
 
Czesc Filipia...cześć mamy...
Ewcia jak Leoncjo??
My po kawusi, JAsko śpi jeszczee budził się dwa razy..i to o godzinie 00 i potem o 01..a później spał...o 6 standardowo pobudka rowerkiem...ale uwaga... postem...sasiadka zabrala odrazu...mlody jej ryczal ale nieugieta bylaa..dumnam z niej...latwiej my jej bylo gdyby go wyniosla z domu...

Laski Lubelskie.... Dziś przed wyjściem A. do pracy uzgodniliśmy że zanim Ewcia wybedzie przyjezdzam do was w odwiedziny... A. odwiedzi swoich znajomych i stare kąty, a ja wbijam do was jak mnie zechcecie :-)
 
Czesc dziewczyny
Formu mi sie nie aktualizowalo... widze Ewcia, że ciezka noc. Jak Młody?

My walczymy z oczami, glownie u Starego. Wojtek budzil sie w nocy, ale dwa razy pokwekal i sam usnął. Nie bede chwalic bo to sie mści;)
Pogoda u nas lepsza, ale bez rewelacji. Też nie wiem co tu dzis robić... moze jakies kulki?
 
Hej Mateczki.

Ciągle goraczkujemy na poziomie 38. W nocy dobijalo i do 39. Paracetamol i ibuprofen na zmianę i mniej niz 37 nie było wiec noc troszkę przekichana. Jak nie podawanie syropku to oklady na czolko. Troszkem nie wyspana.
Pojechaliśmy rano na pomoc medyczna. Niby nic mu nie jest ( oskrzela brzuszek itp). Troszkę gardlo czerwone. Doktor wiec postawiła diagnoze 1 ząbki 2 trzydniowka 3 dopiero cos sie rozwinie :) i tak bidujemy z małą bidą.
U nas słońce.
Camel a wybedziemy?? ;) to jak minie chorobsko to zapraszamy wasza familiade
 
My już po spacerku. Pogoda niby ładna, ale podstępna, raz gorąco, raz chłodno. A teraz dziecię śpi w wózku, nie ryzykowałam przekładania, bo ostatnio obudzony drze się w niebo głosy.
Kupiliśmy Filipu butki, jakieś FP, bo się małżon uparł, ale nie są złe, leciutkie, a to najważniejsze. A na porządniejsze, to ja jeszcze zapoluję, ale w okolicy nie miałam gdzie.
Camel, przybywaj;)
 
cześć dziewczyny.
Ewcia współczuję choróbska ! My kilka dni temu też przez to przechodziliśmy- sama gorączka , bez innych objawów. Gorączka minęła, a młodego wczoraj wysypało. Trzydniówka !

U nas też noc dziś mega przyjemna- dwie pobudki zamiast 10! Aż się budziłam sprawdzać czy nic mu nie jest, że tak śpi .... Tak źle i tak niedobrze :)

Synek śpi , więc korzystając z okazji dodałam zdjęcia na grupie :)

Miłego popołudnia !
 
O leskowa jaki masz uroczy awatar. Zobaczę Cie wieczorem bo przez tel to lipa. Teraz o tyle lepiej ze jak o 12 dostal pedicetamol to trzyma go do teraz. Goraczki nie ma ale na wieczór myślę wróci. A taaaka marudera ze tylko kulka w łeb. Myslisz ze z tytułu zęba az taka uciążliwa gorączka moglaby być? Skoro przy po przednich nie miewal?
 
Ewcia..na pewno wybędziecie..wężowaty tak chyba dla zasady przeciwko...ale na pewno wie że lepiej finansowo wam będzie niż w Lbn..tylko chyba sam przed sobą nie chce się przyznać...
Filipa...dawaj zdjęcie butków :-)
idę na grupę oglądać zdjęcia :-)
 
reklama
Buty takowe
Cool Club, Sandały chłopięce, Fisher Price, rozmiar 21 - Cool Club - Ubranka dla dzieci - Smyk.com
Mi tam one średnio się podobają, ale mąż się uparł, że ma mieć i już. Są fajne, bo są lekkie, a po wczorajszych wycieczkach w ciężkich trampkach, jakoś odmawiał chodzenia na dwóch, zachowywał się jakby go kostka bolała. Zobaczymy, drogie makabrycznie nie były więc nie będzie płaczu. Ale do Bartka się wybierzemy. Dziś mieliśmy zajechać, ale nam Filip zasnął w samochodzie.
 
Do góry