reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Dziewczyny, ja Wam chciałam strasznie podziękować za gratulacje i mam nadzieję, że lekarz potwierdzi, że wszystko jest ok. A mdłości raz są, raz ich nie ma. Przy Filipie tego nie było więc teraz jestem przerażona. W ogóle mam mega pietra. Filip mi dopiero usnął, ma dziś jakieś dziwne jazdy i tak sobie pomyślałam ile w takim razie zajmie mi usypianie dwójki;)

Camel, butki są ekstra. Mi się podobają niebieskie.
A ja tak pomyślałam, że jutro się wybiorę do Bartka z Filipem i niech oni mi wybiorą odpowiednie buty. Po dzisiejszych numerach z bolącą nóżką, wolę żeby mi fachowiec doradził. Pewności nie mam co do tej jego stópki, ale tak się zachowywał, jakby mu coś przeskoczyło w stópce, jak się rozruszał, to znów biegał.
 
reklama
Elajar Ty wredoto ;) zdrowka dla Twojej ekipy.

Camel ciezkie nie są. Przydatne jak jeszcze troszke raczkuje i kaleczy chodzenie, nie zdziera czubow ;) Początkowo sie wywalal ale toby w każdych butach było. Teraz juz zapiernila i po dworze.
 
Filipia gratulacje! :) ale super bedzie z jeszcze jednym brzdacem :)
my dzisiaj prawie caly dzien na dworze. Jestem padnieta. Olivka zasnela sama w lozeczku a ja ide sie kapac i tez do wyrka.
milego weekendu :)
 
Ewcia..nie chce cie straszyc ale tsk czasem zaczyna sie ospa...nie reaguje na leki...jak mu nie spadnue do 40 min lub wrecz przeciwnie ja bym lekarza proponowala..tsk dla spokoju, obejrzyj go dokladnie czy nie ma krostki jakiej...


Ewcia jak Leoncjusz? Mam nadzieje ze lepiej..
 
Ostatnia edycja:
Camel Ty juz mi tu lepiej nie kracz.

Tak z 15 min po tamtym poscie termometr zaczal w koncu swiecic na zielono. Czuc ze czolo juz nie jest rozpalone, raczej spocone, ale cialko jeszcze jak kaloryfer. Zasnal po tym tak ze nawet butli nie chcial przyjąć jak mu wciskalam. Jadl o 18 kaszke.

Albo ta 3 dniowka albo coś się rozwija.
 
reklama
Do góry