reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

Hej Dziewczyny;)

U nas pobudki dwie, a poranek zaczęliśmy o 6.30, ale nie jest źle. Troszkę odespałam, bo wczoraj wieczorem mnie wymęczyło tak, że bałam się co to dziś będzie. Oprócz mdłości z wiadomego tematu, podtrułam się chyba poświąteczną sałatką dziewczyny mojego taty i miałam kumulację.

A dziś okresu brak, za to krechy aż walą po oczach. Na poniedziałek mam wizytę u lekarza.

Ewcia, pytałaś o Pepco. Otworzyli nowe w Olimpie. Byliśmy dziś na szybko, bo poszukuję zabezpieczenia na piekarnik. Ma któraś jakiś pomysł, jak to zamknąć przed Filipem?
 
reklama
Filipia mem ten sam problem z piekarnikiem i ni chu chu nie wiem jak..podobnie jak z szafkami kuchennymi bo nie da się żadnej znanej mi blokady założyc bo są jedna obok drugiej..
filipia w takim razie już solidne gratki..ale wy to sprytni jesteście ...bach i jest..u mnie to trwało 5 lat...i ledwo co..a u was...mowisz i masz:-) trochę ci zazdroszcze :-) tak po cichutku..ale ciesze sie ogromnie :-) ciekawe jak Filipiasty zareaguje na brzucholka za jakiś czas...no to możesz nowy wątek zakłądać :-) kiedy to wychodził by ci termin w grudniu?
 
Z Filipem też troszkę się nie udawało, a w końcu urodził się 4 lata po ślubie. Zaznaczam, że od początku próbowaliśmy.
A teraz według internetu termin wypada 3-4 stycznia. Lekarz mówi, że trzeba myśleć pozytywnie, ale do mnie jeszcze nie dociera, w poniedziałek niech tam zagląda i mówi co i jak;)
 
Dziendoberek

Nocka całkiem ok. Male c cowanie bylo, ale zauważyłam, że Mlodego usypia nawet picie soku z butelki, więc po majowce będziemy walczyc.
Mam szpital w domu... Stary ma zapalenie spojowek, albo inne bakteryjne paskudztwo i wyglada jak królik... u Mlodego dopiero sie zaczyna, na prawym oczku.
Filipia jeszcze raz gratki
Ja mam powiazana kuchnie na sznurówki i to mi sie najlepiej sprawdza, niestety troche utrudnia życie. Mlody jak podchodzi pod widzi że zawiazane to nawet nie rusza już.

No mamuśki miłego weekendu życzę:)
 
Camel patrze właśnie na Mlodego dreptajacego w tych butach i mysle o tych balonikach na stopach Jaska. Leon takich mini stopek nie ma ale chyba tez nie jakies mega grubiaste. Z resztą rzepem można regulować. Sa za kostke. Sprawdzaja sie bdb. Na zewnatrz zero sladow uzycia. Kupowalam 20 to chyba dlg wkładki 13? Ale sa juz takie na styk. Myślę ze jakbym wtedy wziela 21 tez by były dobre. Za te kase nie mam co wydziwiac.

Moj jakims cudem piekarnika nie umie otworzyć. Chociaz zasadza sie nie raz. U mnie na takie pierwsze pociagniecie od ramy piekarnika trzeba uzyc sporo sily. Jest taki jakby skok. W szaflkach mam blokady magnetyczne co w smieciowej doprowadza mnie do szalu. W szufladach haczyki. Ze sznurowkami chyba bym ocipiala ;)

Filipia dzięki za info o Pepco. W Olimipe bywam rzadko ale dobrze wiedzieć. Daj znac jak w poniedzial. Co widac itp ;) Czy ja was moglam dzis widzieć nad zalewem na działkach?

Ja po baseniu z mama na SH. Kupilam kilka markowych krótkich spodenek niestety na przyszły rok. Jakos nie moge upolować nic na teraz bo mamy same dlugie. I fajna zabawke dewniana. Taki tor na samochodziki. Z reszta podobny, tylko wiekszy jest w Fice. 6,5 zl mnie kosztowal :)

Z mężem atmosfera co najmniej czerstwa. Powiedziałam mojej mamie. Oczywiście tez jej zal ze mielibyśmy wyjechać ale z punktu zawodowo-ekonomicznego podziela moje zdanie. M.po przybyciu z roboty ogłosił mi ze szuka dla mnie pracy. Ciekawe.
 
Ewcia, nad zalew nas dziś nie wywiało;) A w poniedziałek się na pewno odezwę. Filip zostaje z ciotką męża, mam nadzieję, że nie będzie histerii, bo ostatnio przed drugą drzemką mu się zdarza. O dziwo najczęściej jak jesteśmy oboje z M. w domu. Dziś dopiero niedawno padł z wrzaskiem na buźce. Masakra.

Mieliśmy dziś poszukać butów dla Filipa, bo ma jedne trampki, ale troszkę ciężkie i się potyka o własne nogi, ale mi się odechciało;)

A co do męża, to nie wiem co Ci powiedzieć. Każde z Was ma chyba swoje racje i musicie sami jakoś wypracować kompromis. Ja zawsze działam asekuracyjnie, także wiesz, nie jestem dobrym doradcą.
 
Podobny samochód stad moje pytanie.
Ja wróciłam wlasnie przedwcześnie od mojej mamy. Mlody ma gorączkę. Dalam mu syropek i teraz biedny zasypia kwilac mi na rękach. Mam nadzieje że paracetamol zbije...
Ząb kolejny czy ki diabeł?

Tak sobie pomyślałam ze jak będziecie chcieli się po wizycie ujawnić to na Filipiastego roczek nie musicie sie wiele wysilać bo i tak każdy zapamięta taką "sensacyjną" imprezę ;)
 
Ostatnia edycja:
Chyba nie będziemy chcieli;) Po pierwsze, to Filipa impreza, a po drugie tym razem mamy taki kaprys;) Żartuję, i tak prędzej czy później się wyda, jak dalej będę się tak czuła. Ale mam nadzieję, że minie. A poza tym, kombinujemy jakieś wakacje, a jak im za wcześnie powiem, to się mnie uczepią i już nigdzie nie pojadę.

To kuruj Leosia. Filip za to stęka, jakby kupy nie mógł zrobić i zachowuje się tak, jakby go nóżka bolała. Odmawia chodzenia, przeprosił się z raczkowaniem.
A ja robię sernik;)
 
Ja to wam zazdraszczam tych zebow..jestescie blizej konca niz poczatku..a u nas...nic...ani nie zabkuje, ani samodzielnie nie chodzi...len nad lenie...kurcze..powiększyl mi sie hemoroid..musze go w koncu wyleczyc..chyba od noszenia tego ciezaru...
Kupilam procto-glyvenol..farmaceutki...dobre to...czopki i masc zakupilam...
 
reklama
Camel no z doświadczenia własnego Ci nie powiem, ale w aptece uchodzą za jedne z lepszych.
Cholera u malutka dalej temp buja kolo 38. Zasnal teraz bez kolacji. Zapodam za godzinkę ibuprofen. Może to pomoze. A jak nie to mamy lipe i znowu jakaś pomoc swiateczna wita.
 
Do góry