reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Czesc laski, ja zabiegana, dojonczylam sprzatac, jeszcze tylko kosmetyka na jutro i salstka i bsbka, nie zdazylam wszystkiego bo bylismy w kosciele, jaskowy koszyk ala kolorowe jarmarki gotowy


...moj jutro...jutto tez babka bo chce by byla swieza nie wiem jak to zrobie z tym narudnikiem bo ojciec caly dzien w robocie..
 

Załączniki

  • 1397851407924.jpg
    1397851407924.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 23
reklama
:) Camel niezły zajączek, taki szkutny :)
Ja babkę dziś upieklam. Taka tam sobie. Mała bo z części ciasta zrobilam małe takie jak cup cakes zeby miec coś wlasnej roboty do koszyczka. Okazuje sie natomiast ze nie mamy chrzanu :) Ja nie jadam to nie pomyślałam. U nas koszyczek zawsze taki skromny/prosty, symboliczny. Ma być mięso, to jest kawalek kielbaski dla symbolu a nie po 20 deko wszystkiego co było w lodówce ;)
 
U nas w koszyku: jajko, kielbska, chlebek, sol pieprz chrzan, cos slodkiego jakues jajko czekoladowe i chyba tyle...czasem cukrowy baranek..ale nue mam...
 
No to co i u mnie. Ja w tym roku cukrowego zakupilam ale najmniejszego jaki był na straganie. Mój m. ma obsesje obgryzania im lebkow. I juz jest tak zaslodzony ze reszta najczęściej w śmieciach ląduje :/
Biedny z rana mnie wyganial zebym z dzieckiem wyszla bo on nie moze nic zrobić bo Mlody się ciagle wtrąca. To spędziłam pol dnia na ulicy a ten się tak biedny narobił ze zasypial na siedząco. A najlepsze jest to ze jeszcze nie skonczone....hehe
 
Witam sie Wielko Sobotnio... Janek spi jeszcze...kocica darla sie pol nocy...masakra..myslalsm ze udusze, .. Niedługo bedziemy szykowac koszyki i fru swiecic jajeczka...
Jestem cala podekscytowana bo to pierwszq Wielkanoc jaska a dla mnie te swieta sa bardzo wazne i chcialabym by i jaskowi to die udzielilo...

Mamuski..zycze wam wszystkiego dobrego, smacznego jajeczka, mokrego poniedzialku i zdrowia!!!
 
Cześć dziewczyny
Troche zarobiona jestem... jak to przed swietami;)

Hehe ja zabrałam wczoraj Wojtka do pracy, ale dziewczynom balaganu narobił w szufladach... chyba cos ma po mamusi bo bardzo mu się podobalo. Okazuje się, że bedzie kolejny apteczny szkrab. Moja kolezanka starala się bardzo długo, juz kolo 40 jast i w końcu sie udało. Pierwszy raz widziałam ja tak szczęśliwą az miło bylo patrzeć.

Dziewczyny życzę Wam pięknych, spokojnych i rodzinnych Świąt. W wiekszym bądź mniejszym gronie;) i zeby maluchy nie bały się wody w poniedziałek, bo to na szczęście... Buziaki od naszej trójeczki
 
Cześć dziewczyny , jak zwykle cierpię na deficyt czasu .
Camel super koszyk my jeszcze w tym roku nie święcimy z małą dopiero w przyszłym jak już coś będzie kapować teraz pewnie wszystko z koszyka by wypierniczyła .

Mamusię życzę wam zdrowych ,radosnych i przede wszystkim spokojnych świąt :)))
 
my w kosciele bylismy ok 10, jasko trzymal koszyk i bawił sie plastikowym jajem.... zabawa byla przednia..szczegolnie jak jajo ladowalo na posadzce kosciola robiac fajny halas...grunt ze jasiek zadowolony :-)
 
My też już po swieceniu ale gadzina w wozku nie usiedziala. Musial sobie między ludźmi polazic. Oczywiście informowal mnie o tym z uporem wrzeszczac co raz to głośniej :/ dzikus. Teraz jak zasnal to juz 2 godz spi. A ja siedzę jak na szpilkach bo chcialam do mamy jechać.

Jakby przyszło nie zajrzeć w swieta na bb (w co jednak wątpię ;) ) to udanych świat kochane. Spokoju i radości w rodzinie. Elajar trzymam kciuki żeby było fajnie, no znośnie ;) z teściową :) Dla każdej z was wesolego Alleluja.
 
reklama
Wzajemnie wzajemni..my już zrobiliśmy z Jaśkiem sałatkę...i babkę zaraz wyciagać będziemy....no i kupę z pampersa bo coś czuję że to jednak nie brokuły tak jadą...
miłego "odpoczynku " ...
 
Do góry