reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Witam się i ja;)
U nas dziś o niebo lepiej;) Tylko pobudka o 6, bo tatuś do pracy się zbierał i obudził.
Dziecko mi się strasznie wybredne zrobiło, trzeba stawać na głowie, żeby go nakarmić. To, że wczoraj coś zjadał ze smakiem wcale nie znaczy, że dziś tak będzie.
A do tego mam dziecko poobijańca. Przeszlifował czołem o kant szuflady i ma rysę na 4 centymetry nad okiem. Jak mi się potem uda zrobić zdjęcie, to pokażę. Teraz pozostaje mi w domu z takim łamagą siedzieć;) A najdziwniejsze jest to, że nawet nie zakwilił, a ma zdarte czółko aż do krwi.

Dziewczyny, jak wasze dzieci jedzą kanapeczki, to dużo zjadają??
 
reklama
O widzisz Aneta przynajmniej czynisz konkretne kroki. U mnie ciągle wszystko w zawieszeniu.

Dzień dobry.

A teraz uwaga. To będzie dla was szok. Tak jak i dla mnie.
Moje dziecko przespało dziś całą noc !!!!
O 6 zadzwonił budzik męża, ja się budzę i z lekkim strachem gdzie jest dziecko? A on u siebie w łóżeczku. To nic że tam gdzie wczesniej mial nogi, to nic ze w poprzek, że na kocyku a nie pod, ale jednak u siebie.
Myślę, ze to zasluga mojego wczorajszego bólu głowy. Pewnie wołał ale za mocnk spałam żeby mnie to obudziło. I w ten sposób tadam! i pierwsza noc w zyciu przespana.

Szczęście :)



P.S. widzę zadna sensacja bo Filip spał tak samo...ech. Widać sprzyjajaca aura tej nocy byla. Filipia Mlody i cala opierdzieli. W sensie srodek. Obkrajam albo obgryzam :) skorke i ten środek wyjada. Jak mała to i dwie :p
 
Ostatnia edycja:
Ewcia, aż tak dobrze, jak u Ciebie to nie było. Wiercił się, ale ja jakoś taka bardziej wypoczęta się obudziłam. A na przespanie nocy już dawno straciłam nadzieję;)
 
Dziendoberek

No u nas standardowo... jak u Was super noc, tak u nas masakra... pobudki co godz. lub dwie. Nawet M. wstał do Młodego, co rzadko sie zdarza.
Ja się czuję podle, cała zasmarkana az uszy mnie bolą. Młody lekko ale on tak ma z rana ostatnio... w nocy trochę charczal to mu podnioslam łóżeczko.

Ewcia gratulacje, może to poczatek zmian.

Milego dzionka Wam życzę
 
Hej hej
U nas pobudka o 3 i 6 i spanie do 8...
Wyspanam...
Widze ze u was tez wakacje od wstawania...
Jasko zjada dwa srodki od kanapki,
W wczoraj zjadl cala miske sra bialego ze sloiczkiem z owocow egzotycznych...uszy mu sie trzeslt, lubi tez ten slouczek x jogurtem naturalnym z piatnicy bo tylko ten kipuje, reszta to nie jogurty bo zawieraja mleko w proszku...a piatnicw tylko jogurt z mleka pasteryzowanego i kultury bakterii ...jest dobry mimo ze ja nie lubie jogurtu naturalnego
 
Camel mówisz jogurt naturalny z Piątnicy? Kurcze jakoś nigdy mi w łapy nie wpadl.
Podla pogoda. Chyba pojadę dzis oddac te bluzki. Tylko sprawdze stan konta bo znajac zycie dwie oddam a trzy kupie :/
 
Gratuluję Ewcia sukcesu Leona , mój coraz wiecej razy sie budzi , a pobudki po 5 . o ie sie nie myle to dr otcer tez taki jest , tzn normalny, fajny jogurt
 
Tak tak, jogurt z piatnicy...
Jasiek go uwielbia nawet samego bez dodatkow...
Mam nadzieje ze mu tak zostanie bo ja nie szaleje za naturalnymi
Jak szukalam jogurtu dla Janka to u nas w sklepie tylko ten znalazlam, w reszcie bylo pelno dodatkow, ale czasem sie zdarza inne, nawet z malych mleczarni...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry