reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

I ja witam wszystkich!
Ja już w pracy od 10.00, ale na nogach to od 7.00 - bo tak moje dziecię zazwyczaj wstaje... ale że wczoraj połozyłam się spać ok.22.00, to nawet jestem wypoczęta i wyspana :tak:
Też mnie mdli dość konkretnie, głównie jak zaczynam się robić głodna.. co w praktyce oznacza, że musiałabym jeść co godzinę! :wściekła/y: Próbuję jakoś oszukiwać herbatą, ale nie zawsze pomaga.. jak tak dalej pójdzie, to będę mogła zapomnieć o przytyciu tylko 12kg, jak w poprzedniej ciąży... A w dodatku mam 3xdziennie brać po 2 tabl. Luteiny podjęzykowej - ona jest taka paskudna, i tak wolno się rozpuszcza, że wtedy to już prawie zawsze mam wrażenie, że zaraz pawik będzie... chyba już wolę te tabl. dowcipne.. :-D
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!
 
reklama
Olag współczuję. Ja Luteinę tylko dowcipnie brałam, więc nie wiem jaki ma smak. Może poproś gina o zmianę, żebyś nie musiała się męczyć.
 
Witajcie babeczki

Olga. ja tez biore luteine podjęzykową, ale najgorzej wieczorem jest, rano daje rade z tą gorzkościa... dowcipnie nie moge brac bo mnie uczula...
do podjadania między posilkamipolecam migdały, albo jabłuszka...pomagają oszukać zołądek.....

minervaa a co sie stało?/


dziewczyny witaminy są różne, trzeba patrzec na te z atestem... do tego niektórzy lekarze maja podpisane umowy z firmami farmaceutycznymi i polecaja te witaminy, z których maja najwiecej korzyści.... myśle, ze nie ma co kupowac najdrozszych witamin, popatrzec trzeba na skład i wybrac te które nam najbardziej odpowiadają....

Jak byłam z córką w ciazy to miałam zakaz brania witamin bo miałam bardzo dobrą morfologie i nie miałam takiej potrzeby jeszcze się faszerowac dodatkowo.
 
Moja gin dala mi kilka witamin do wyboru, powiedziala ze jesli jem duzo wazych owocow ryb to faktycznie witaminy nie sa az tak niezbedne, ale nieukrywajmy sie zima trudno bedzie wszystkie skladniki dostarczyc w pozywieniu, mniej owocow i warzyw sezonowych, szczegolnie kwas foliowy ktory jest tak niezbedny do prawidlowego rozwoju ukl nerwowego malca a jego braki powoduja wady cewy nerwowej. Poza tym wg badan Polacy zbyt malo jedza np ryb ktore zawieraja cene kwasy omega, ktore wlasnie decyduja za rozwoj u plodu mozgu i oka

mysiak dobra morfologia jeszce o niczym nieswiadczy mozesz miec braki wapnia, magnezu czy innych witamin czy kwasu foliowego, a morfologia bedzie wychodzic piekna, pracowalam w laboratorium, mozna miec przy pieknej morfologii, obnizony poziom magnezu czy wapnia, u wielu pacjentow tak bywalo. No ale jak mowia co lekarz to inna opinia.
 
Ostatnia edycja:
A ja się jabłkami przejadłam i mimo, że uwielbiam wracają tą drogą, którą przyszły :dry:

A witaminy mogą być bez atestu? Przecież nie dopuszczono by ich do sprzedaży :confused:
 
witam dziewczyny
Wczoraj juz nie mialam siły sie odzywac strasznie przykro mi sie zrobilo to co przydazyło sie Lori :(

Zaopminajka mnie tez wczoraj zmuliło i bylo przytulanie porcelany a myslałam ze to juz przeszlo bo byl spokoj z dwa dni...
Dobry sen z Kwaśniewska:D

Noelle witaj akurat Cie wczoraj wspominałam gdzie to sie podziewasz:)ale zazdroszcze kina:D jak tam mdlosci dalej sa?

feelis bo tutaj idzie produkcja :D trzymam kciuki za wizyte:)

Marja pewnie ze mozesz sie ugościc:)

nullka rozwniez witaj:) bedzie dobrze same dobre wiesci uzyskasz:)

nanulinka tobie tez zycze powodzenia na wizycie:)

Iownka wydaje mi ze weikszosc witamin ma podobne skladniki wiem ze femibion od 2 trymestru posiada DHA a to jest dobre dla dzidzi...

citrus tez sie załamałam ta wiadomoscia...

Olga dlatego jak wybralam dopochwowe chodzi o lutke:)
 
reklama
Wpadam sie przywitac i spowrotem lece do obowiazkow ja czuje sie super mdlosci sa lekkie wiec moge zrobic wiecej niz tylko lezec i zatykac nos:-D:-D bo zapachy mnie draznily .Wczoraj pozwolilam sobie na ugotowanie bigosu pychota .
lori- Smutne to ale trzymam by sie wkoncu udalo
Piszecie o roznych potrawach , a mi slinka tylko leci:-)
Witam tez Nowe Majowki
Zmykam odrabiac z dziecmi lekcje ,moze pozniej uda mi sie wpasc .
 
Do góry