reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Hej dziewczyny ,ale naprodukowałyście ledwo was do czytałam ,u nas ciągle to samo tzn rutyna .My używamy pampersów 3 i nic się nam nie wylewa . U nas też czas na shopping bo malutka prawie nic na chłodne dni nie ma u nas zostaje tylko allegro bo z Milenka nie dam rady pójść do sklepów a mojego m nigdy nie ma (praca na 2 etaty).
Ja do pracy wrócę po rocznym czyli dopiero w maju ,ale zobaczymy jak to będzie czy będę miała mała z kim zostawić.

Muszę się pochwalić wynikami mojej diety 6 kilogramów mniej w miesiąc jestem dumna z siebie :).

Mój m. też pracuje na 2 etaty i często zostawia mnie z dziećmi na noce (ma służby). Ja uwielbiam zakupy internetowe - ostatnio to nawet nałóg :). Ja muszę zacząć dietę. Ważę 1 kg mniej niz przed ciazą ale dla mnie i tak za duzo. Ćwiczyc jeszcze nie mogę bo nie goiła mi sie rana po cc :(
 
reklama
no i juz po wizycie..mlody wyl przez cala godzine..az mi sqmej chcialo sie plakac bo oczka mial takie "ratuj mnie mamo".. okropne uczucie.. my teraz na spacerze... z tego co pani powiedziaka t ma troszeczke wzmizone napiecie w stopkach i delikatna asymetrie w tulowiu dlatego raczka mu ucieka..sa to delikatne zmuany ale i tak zalecila wizyte u neurologa tak dka spokojnosci...no i pokazsla jak prawidlowo podnosic i pielęgnować by dziecku nie szkodzic... umowilismy sie jeszcze za tydzien...a miedzy czasie zajdziemy do neurologa i on zobaczy co i jak... jestem zadowolona ze chociaz wiem co i jak..i ze zaczniemy cos robic...
 
evi super efekty! Jaką dietę stosujesz?

A ja z własnej woli biorę roczny macierzyński plus jeszcze urlop z 2 lat i może jeszcze wychowawczy :) Skoro mam pracować do 67 roku życia to juz nigdy nie będę miała takiej okazji jak teraz :)

Wychodzę z tego samego założenia. Choć wychowawczego raczej nie będę brała.
 
ja sie poprostu do siedzenia w domu nie nadaje:-)
camel pocwiczycie i bedzie super.&&&!!

ja 2kg mniej niz przed ciaza.Niby chudo itd ale brzuch nie ten.Rana po cc zagojona to i by cwiczyc mozna...tylko mi sie nie chce
 
Zapominajka- dietę która sama sobie wymyśliłam (interesuje się zdrowym odżywianiem chciałam nawet robić szkołe w tym kierunku tzn dietetykę) plus ćwiczenia 7 razy w tyg.
Camel - z czasem na pewno będzie coraz lepiej i po napięciu śladu nie będzie ,mi się też wydaje ,ze moja mała się napina jak ją podnoszę muszę zapytać pediatrę jak będziemy na szczepieniu .
Noelle - zazdroszczę ja niestety jeszcze 6 kilogramów na plusie :-(.
 
evi26 pochwl się dietą. Ja chętnie dołączę!

Mój Adaś też chyba się napina. camel jak trzeba nosić dzieci????????????

A my od 5.30 na nogach już od paru dni. Adaś o tej porze kupę robi :szok:
 
witam sie i ja z nad kawy,
Potomek lezy na macie i rozmawia z hipopotamem;D "U NAS'' tez kupa w okolicach godz.5-6. Tez mi pora;D No naprawde...mozna by w tym czasie robic wiele innych ciekawych rzeczy np....spac:d
Ja dzisiaj wyspana.Mała jak zasnela o 19.30 to wstala o 5.40.Męzowy dzisiaj w domu wiec zapowiada sie dzien do ogarniecia:D I moze dokoncze czytac ksiazke ,ktora czytam juz miesiac...kiedys to nie do pomyslenia bylo,jak mi sie podobala to w par dni juz ja pochlonelam...;D
 
reklama
U mnie też m. w domu to będzie luz. Cieszę się na ten weekend.

Ja jeszcze jakieś zapasy ubranek z prezentów wyciągam, ale w większych rozmiarach mało tego jest. Jak się Maluch urodził, to każdy się rzucił kupować ubranka na "teraz" i 62 rozmiaru mamy całe pudła, a już większe, to tylko jedna ciotka męża zawsze jak przyjedzie, to przywiezie. Już doszła do rozmiaru 80.
Ale ja też sobie nie odmówiłam i allegro ostatnio zaatakowałam, już mi nawet ubranka doszły:-D
 
Do góry