reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Koło 5-6 to u nas normalnie pobudka. Jak m jest w domu to mu wcisnę Małego na godzinkę i dośpię, ale dziś pojechał do Radomia nad ranem i musiałam sama się zwlec z łóżka, a po paru pobudkach w nocy to nie jest najlżejsza sprawa. A spać staram się chodzić wcześniej, ale jakoś średnio to wychodzi, a jak wyjdzie to i tak m potem mnie obudzi jak się tłucze w łazience.
 
reklama
Witam się porannie.
Mojemu małemu też się ze spaniem poprzestawiało - do tej pory budził się w nocy max 2 razy , a teraz co dwie godziny brzęczy i chce do cycka. Obje się, że aż mu się cofa, ale za dwie godziny znowu pobudka... Mam nadzieję, że wrócimy do pierwotnego stanu, bo ja po takiej nocy na nic nie mam siły ...
Kurcze tu już o dokarmianiu, przesiadce do dorosłych wózków ... Coraz większe te nasze pociechy :) Ja dokarmiac bede dopiero po 5 miesiacu, do tej pory tylko (.)(.) jak sie uda.
Wczoraj spotkalam znajoma z 3 tygodniowym synkiem,. ktory urodził się pól kilo cięższy od mojego. I jakiś taki malutki mi się wydawał ;) Dopiero jak popatrzałam na niego i mojego królewicza, to zobaczyłam ile mój syn urósł- szok ! ;)
 
Ja codzienne powtarzam, że dziś idę wcześniej spać. Ale potem jeszcze to i tamto, tu zadzwonić tam napisać, w wannie też sobie nje żałuję i wychodzi srodek nocy. A taka pogoda "może będzie padać" to dla mnie najgorsza męka. Spać mi się chce niemiłosiernie.
Leskowa masz w cycach to dawaj. Ja też bym się nie spieszyła jakby byl tylko na (.)(.)
 
Ewcia - Chętnie bym się podzieliła, gdyby było to możliwe. chytra nie jestem ;) ;)
Ja też wieczorami siedzę, bo chce choć trochę czasu dla siebie skubnąć ;) I mimo, że rano chodzę jak zombie, to wieczorem siedzę długo ...
 
Ja też na razie jeszcze nie dokarmiam, ale ciężko mi już trochę na tym jednym cycku. Niby starcza, ale męczące, jednym karmić, z drugiego odciągać. Może jeszcze się ta laktacja wyrówna.
A wieczorami należy nam się trochę czasu dla siebie, a ten czas tak szybko leci, że ani się człowiek obejrzy, a tu północ.
 
Uuuuje zasnął. Taka pogoda chyba dziala na niego tak jak i na mnie :)
Idę zrobię tę kawe. Bo zaczelam z nim na rekach ale "inteligentnie" odkrecalam mleko trzymajac karton miedzy nogami. Dres oblany jakbym się posikala :) wiec teraz w ciszy i spokoju się podelektuje.
Ja juz bym chciała podawac coś do szamania dla króla bo mnie znowu do szalu doprowadza ten cały grajdoł z butelkami. Skrec rozkrec umyj wysusz...i na wyjazdy pakowanie. Karmie go medela calma, tam smoczek sklada się z 3 elementów. Dobrze że juz opanowalam składanie tego jedna ręką, chociaż w ataku nagłego i nieposkromionego głodu nie jestem w stanie tego skręcić.

filipiamamo dobrze gadasz. Muszę w końcu tupnac nóżką i mężowi to uświadomić.
 
Powiedzcie mi kobitki jakiego rozmiaru pieluch używają wasze dzieci, bo ja albo coś źle robię, albo wiecznie ma za małe, bo przebieranie na okrągło. Wydaje mi się, że tak niedawno zmieniłam 2 na 3, a tu znowu wszystko górą wyłazi.
 
My jesteśmy traz na 3. I też nam górą wylazi. I tez sie zastanawialam co źle robie. Ciasno spięte, miejsce jest a każda kupa wylazi górą. A że zawsze robi jak je, to juz daje mu skończyć butle, potem podnosze zeby odbił no i final taki ze body upierdzielone, przewijak uciapany, matka często ubrudzona też. Czasem uda mu się tez ubrudzic skarpety :) a weź to później dopierz.
 
reklama
No, u nas to samo. Chyba kupię teraz 4. Jak będą za duże, to się nie zmarnują, kiedyś do nich dorośnie. Ale z 2 było tak samo to zmieniliśmy na 3 i był spokój jakiś czas. Może to znak, że są już za małe.
 
Do góry