reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Może kiedys zakupię mu ten syrop....my wyłącznie na cycu..a młody rośnie jak na drożdżach...lekarka powiedziała że wygląda na średniego 6 miesięcznego chłopca...
 
reklama
Cześć kobietki!

K.a.j.a. ale fajne masz szkraby;-) i podobne do siebie jak przystało na bliźniaki!

Kurde mój Dominik też ma faldki na nóżkach ale jak ważymy go na wadze łazienkowej to wychodzi ok6400g,wiec może za mało...hmm

A ile wasze dzieci maja obwodu główki?mój ma 40cm ale w ciągu ostatniego tygodnia mu urosła chyba 2cm i wszystkie czapki za małe:-(
 
Ewelinka za "moich czasow" dziecko mialo tyc minimum 500g na miesiac.Tak rosla Mloda.Trzymala sie dolnych granic ale rozwijala sie prawidlowo i nikt jej nie "obserwowal".Chyba,ze przez ostatnie 5 lat zaszly jakies drastyczne zmiany?Moze i tak byc ;-) Nie wykluczam...

Kaja nawet nie wiesz jak milo Was "widziec"!Strasznie sie ciesze,ze u Was wszystko ok!Maluchy sa...podwojne szczescie-ot co.Ale i podwojny wysilek.Podziwiam.A jak Marian?Byla zazdrosna w koncu czy nie?Bo u nas zazdrosci nadal nie ma.Moze to przez roznice wieku?Jest wielka fascynacja "baby" :)

Fiolku moja Mloda tez zawsze mowi ze nie moze "spic" ale jej to zostalo z polskiego przedszkola.Wreszcie zaczynam ja poprawiac na kazdym kroku.Zdalam sobie sprawe,ze mnie sie to tak naprawde podoba.....wstyd...:dry:

Sembo czesciej wpadaj.Nie tylko w akcjach "poszukiwawczych" :-D

Ja juz pisalam,ze my wspolne fb mamy.Juz sie nawet zastanawiam czy wlasnego nie zalozyc?Ale na razie sie tylko zastanawialam.Zamknieta grupa umarla smiercia naturalna...nawet nie wiem jak bym miala zlapac Marciosz...
 
hej
jestem w szoku, ze mialam do nadrobienia wiecej niz kilka wpisow :)

KAJA-bliznaiki przesliczne, no i podobne...moje to dwie zupelne rozne osobki i z wygladu i z charakteru

Ja nie mam FB i nie zamierzam miec, wiec w miare mozliwosci tu zagladam i pisze (choc chcialabym czesciej)

My dzis po szczepieniu (pneumokoki)-3 dawka, wiec na razie spokoj, bo 4 dawka jest w drugim roku zycia. Nastepne szczepienie po 5.10 i potem tez juz bedzie przerwa. Iza 6480g, a wielkolud Tomek 7590g (az za szybko przybiera na wadze).

Ja dzis nie zalapalam sie do lekarza, bo moja rodzinna jest na urlopie, a za nia zastepstwo ma jakas inna i przyjmuje swoich i jej pacjentow. Jutro ide na 15.20...glowa przestala bolec, ale moje gardlo....coraz gorzej i pewnie znowu bedzie antybiotyk.
 
Elajar bliźniole super...kluseczki kochane...fajne te nasze majowe dzieciaczki... zdrówka ci życzę oczywiście... szybko nam rosną...ani się obejrzymy a już będą chodzić i gadać... Idę chyba lulać...skorzystam z chwili gdzie młody śpi..bo coś dziś popłakuje co pare minut... miłej nocki...
 
Oooooo jaki tu ruch dzisiaj :)
Ja Was podczytuję i czasem mi się uda coś skrobnąć ;)
jestem poza domem (u szwagrów) i na bb zaglądam raczej późnym wieczorem, i jak Was doczytam to już nie pamiętam co której miałam napisać :p
Moja Gabi rośnie i rośnie .... nie wiem ile waży ale pewnie w poniedziałek się dowiem bo idziemy na szczepienie. Mała w ciągu dnia sypia po 20 -30 minut :dry: i to najlepiej przy cycu :dry: taka cwaniarka mała;-)

W poniedziałek będę miała sajgon, prawdopodobnie dostaniemy już pozwolenie na budowę, muszę pojechać do pracy po zaświadczenia o zarobkach, mężowy też i jeszcze do doradcy zawieźć resztę dokumentów żeby machina kredytowa ruszyła - przeraża mnie to wszystko :baffled: ale z drugiej strony cieszę się jak głupia, że w końcu zaczniemy tą budowę i może już w przyszłym roku się wprowadzimy do własnego domu z ogrodem :-):-):-):-)

Mdła jak by co to ja też mogę zaprosić na grupę na FB ;-) ale to jest tak, że muszę zapytać reszty dziewczyn o zdanie i jak ogół się zgodzi to zapraszamy - żeby nie było, że nie chcę kogoś zaprosić ;-)
 
camel - widze ze byliście na basenie SUPER ZDJECIE, jak się podobało ?????
Elajar - szok ale urosły !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! piękne dzieciaczki
Mdła - dołącz do nas to co ze macie wspólne konto, nasze chłopy i tak o wszytkim wiedzą :D a nawet niektóre chłopy miały już spotanie jak np. mąż sembo i mój :D :) spotkaliśmy sie wszyscy u mnie w domu :) bedzie nam bardzo miło jak dołączysz :)

Witam drogie panie dawnoooo tu nie zaglądałam, faktycznie te nasze dzieci szybciutko rosną i nawet sie nie obejrzymy, a beda już biegać !!!! Moja Nikola rozwija się też super.. waży ok.6500 (nie wiem dokładnie) ładnie już chwyta, i wkłada wszytko do buzi co ma tylko pod ręką, a najbardziej lubi swoją pieluchę:) jest bardzo grzeczna mogę wszytko zrobić przy niej :) brat sprawuje się b.dobrze kocha siostrzyczke nad życie i cały czas ją "dusi" (tak mocno ją przytula) i pilnuje ją na każdym kroku gdzie on to mówi "Nikola też". :) dołączam zdjecie:
P1070499.jpg P1070393.jpg
 

Załączniki

  • P1070499.jpg
    P1070499.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 68
  • P1070393.jpg
    P1070393.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 56
hej..witam sie z rana..fajny ruch tu wczoraj byl... zeby tak co dzien byli.. moj kot ma chyba zapalenie pecherza...ma krew w moczu..musze z nim dzis do veta, jeszcze tego nam brakowało... szkoda mi go bo wiem ze to boli....odezwe sie później... milego dzionka...kurcze..jak zlapac siuski kota do badania....będzie gimnastyka ..


Na basenie..supeer..mlody troche na poczatku oszolomiony...ale bardziej halasem bo duzo dzieci bylo.... Wszedl do wody bez fanaberii...podobalo mu sie..pluskal sie...nawet nie plakal jak ktores z dzieci go ochlapalo porządnie przez przypadek... Troche zglodnial...a nawet bardzo..i ssal cala pięść... Fajnie bylo...bedziemy to powtarzac...
Eklerka..dzieciaku super..Nikola sliczniutka i taka duza..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam sie o poranku z Wami Matkami :laugh2:

Dzieki za zaproszenie dziewczyny :-) Pewnie sie skusze.Ale jak to cale szalenstwo sie skonczy.Bo chyba nie wspominalam?Babcia sie przeprowadza i jest tak nerwowa ze mam ochote sie spakowac i wyjechac jak najdalej.Czyli:przepowiedni nie bedzie :-D Ostateczna przeprowadzka ma sie odbyc w sobote.Cala organizacje zrzucila na nas.Szczesliwi tym faktem czy tez nie....zgadnijcie...zabralismy sie za organizacje.Bylismy wczoraj zobaczyc jak tam u nich wyglada-jest w totalnym proszku z akowaniem.A myje okna zeby byly czyste jak sie wyprowadzi :angry: Ale ok.Podzwonilismy po znajomych,udalo sie ich umowic,zalatwilismy przyczepke.Super!No...Az zadzwonila dzisiaj rano i powiedziala:MAM SWIETNA WIADOMOSC! I juz wiedzialam,ze zbliza sie katastrofa :-D W przyszlym tygodniu powinno byc juz ok.
Za to dzisiaj przyjezdza siostrzeniec mezowy.Maluszek planowal wyjazd od dawna.Zadzwonil kiedy przyjezdza.Machina ruszyla:praca+mieszkanie.No wlasnie.Az sie jego MAMA dowiedziala ze on juz chce skladac wypowiedzenie.Lo Matko Bosko!Co nastapilo!Mieszkanie:nie.Ma przyjechac na miesiac I ZOBACZYC CZY MU SIE PODOBA.Jak mu sie nie spodoba ma wrocic :wściekła/y::angry: I oczywiscie mieszkac z nami do czasu tej decyzji.I wlasnie dzisiaj przyjezdza.I sie dowie,ze od razu zaczyna intensywnie szukac wlasnego kata :-D
Jak ten chaos sie skonczy to pewnie sie do Was usmiechne :-) Chociaz bede tez zagladac na bb bo szkoda zeby umarlo :happy2:
 
Do góry