reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

cześć dziewczyny
ja miałam ciężki weekend.
w piątek w sądzie do 17.
w sobotę odwiedziny mojej matki . nic jej nie powiedziałam. brakło mi odwagi.
w niedziele bylismy na chrzcianch.
ja czuje sie fatalnie , brzuszek mnie boli, mam migrenę odwczoraj i mdłośći poranne.
 
reklama
Lumo Iggy przeziębiony mocno siedzi ze mną w domu. Oczywiście energia go roznosi i ma tysiące pomysłów.
Zaczynają mi się nawarstwiać sprawy do załatwienia a jestem uziemiona. Dziś od rana starcie z mężowym zaliczyłam.
No ale nic to.
W kwestii nosa to ja również oberwałam niezliczoną ilość razy, ale krew mi się polała drugi raz. No i boli :confused2:


Lorelain u mnie plamienie to był już właściwie koniec. Bo już dzieciątko było martwe.
Jeśli się martwisz idź do lekarza, na pewno ci to nie zaszkodzi.
 
Lorelain- u mnie 2 razy krwawienia tez zawsze oznaczaly koniec, w tej ciazy tez juz 2 razy plamilam, raz przez 3 dni, ale bylam u gina i wszystko dobrze, serduszko bije, plamienia ustaly a objawy ciazy tez nie minely tylko sie nasilaja, wiec mysle ze jest ok, jesli sie boisz to skonsultuj z lekarzem, generalnie kazde krwawienie w ciazy powinno sie skonsultowac, chocby dla wlasnego spokoju, trzymam mocno kciuki by to nie bylo nic powaznego
 
ja_guska - a masz w tej przychodni wszystko zapewnione od początku do końca?
Bo w mojej przychodni jest tak, że darmowe USG robią chyba tylko co 4 tygodnie. Boję się takiej sytuacji, że mi każą płacić, jak przekroczę jakiś limit.
Wtedy uciekam pędem do NFZu ;-)
Badania mam bezpłatne, usg też. Nie wiem, czy jest jakiś limit - być może tak To się okaże.

Lorelain, a bierzesz jakieś lekarstwa?
 
Lorelein: trzymam kciuki, żeby to nie było nic poważnego. Super zdjęcia. My też 5 lat temu mieliśmy ślub. Postaram się jakąś fotkę wieczorem znależć i wkleić.

I ja również mam pakiet medyczny wykupiony przez firmę. Póki co wszystko tam robię(USG , badania) i za nic nie płacę. Ost. patrzyłam i mają też te paczuszki dla przyszłych mam. Ciekawe czy w śr ja dostanę:) taka głupotka a cieszy:D

Zapominajka dzieki za zaproszenie.
 
Lorelain
Jak masz mozliwosc to skonsultuj to z ginem. 3mam kciuki!

Ja juz nerwa lapie przed jutrzejsza wizyta. Czuje sie kiepsko,slaba jakas,brzuch jak bania...
Byle do weekendu,blagam niech szybko leci...
 
reklama
Ohoho, skoro Wy tak reagujecie na fakt, że ktoś zapomniał dopisać Waszych nicków do grupy, to ja współczuję Waszym mężom, jeśli nie robią tego, czego chcecie :-D

Lorelain, głowa do góry, przecież lekarz powiedział Ci, że ostatnie plamienia były spowodowane krwiaczkiem, więc spokojnie :tak: Zamartwianie się jest najszybszym sposobem, żeby wpaść w nerwicę ;-)

Zapominajka, aaaaależ oberwałaś! Może Twój dziedzic ma jakieś zadatki na zawodnika sztuk walki? :-)
 
Do góry