reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

PolaTola Gratulacje :-).A to jeszcze sa dwupaki :szok: ,a tu 31 Maj ......ale i tak mam dalej zacisniete&&&&&&&&&&&&&&
Ja ciagle w biegu spacerki ,karmienie ,pampersy itp.... juz zapomnialam ten ogromny brzuchol :-D
Jak idzie wam gubienie kilogramow ?????bo ja teraz waze 63kg i jeszcze musze zgubic z 7 kg
Pozdrawiam i zycze milego weekendu ..

A bym zapomniala Dorian juz slicznie spi w nocy i budzi sie ok 4.45 na butle wiec i ja sie wysypiam (troche) :-):-)
 
reklama
dobry wieczór...ja dopiero mam chwilkę, bo dziś i na spacerze byliśmy długo i w kuchni szalałam, i prasowanie zwalczałam, żeby nie zarosnąć przez weekend, no i zleciało nie wiadomo kiedy :rofl2:

Pola Tola, Evi - fantastycznie, że udało się Wam rozpakować w maju :-) gratulacje i całusy dla Maluszków

a dwupaki - bardzo Wam dopinguję Dziewczyny i życzę z całego serca, żeby żadna mnie nie pobiła
( 41 +5 ), bo wiem, jak ciężko się czeka :tak:


Moje Maleństwo jest na razie bezproblemowe :happy2: za to z Lilą mam trochę zamieszania, bo tak się wczuła w rolę, że trochę za drugą mamuśkę robi
i to jest dosyć trudna sytuacja, bo nie chcę jej oddalać od Małej, ale jednak muszę jej tłumaczyć, że to ja jestem mamą i wystarczy, że będzie mi trochę pomagać
dzisiaj w nocy wstała 2 razy, żeby sprawdzić, czy Malutka jest przykryta itp - musiałam jej wyjaśniać, że nie musi tego robić, bo to moja działka, i starałam się zrobić to delikatnie, a jednak to przeżyła mocno
to przez ten poród tak jakby włączył się jej instynkt

rozmawiałam już z A. że muszę zająć się Lilą tak, żeby miała mnie tylko dla siebie
jutro pójdę z nią na spacer
nie wiem czy to wystarczy, bo jak A. pójdzie do pracy, to może być trudniej, ale mam nadzieję, że to chwilowe, pod wpływem silnych emocji i jakoś uda nam się wyrównać sytuację

idę skończyć prasowanie

ciągle zapominam żeby zmienić suwaczek :-p muszę się nim jutro zająć bo straszy :-D
 
Dziewczyny wpadam na chwile. Dziekuje za info dot "dwojeczki". Od rana meczylo mnie zaparcie (tak myslalam) a teraz mam biegunke. Polozna dala mi 6 tabletek węgla i ciagle przewala mi sie w brzuchu ale jest OK.

Opisze Wam moj porod jak juz wroce do domu, na spokojnie ;)
 
Kinga28, no niestety dwupaki jeszcze sa i pewnie czerwcowe ;-) jestem ja, ardzesh, elsa, ktos jeszcze??? trzymajcie za nas kciuki!

elsa ja we wtorek bede rowno na 41tc
No to ja zaciskam na wszystkich palcach ,ale prosze szybko niech wam pojdzie bo trudno robic cos kolo dziecka z zaplatanymi palcami :-D:-D
Ullana -twoj suwak to fakt pokazuje 43 tydzien pobilas rekord ciazy :-D:-D
Olga-Filip slodziak :tak:i tez mialam ten chaos po wyjsciu ze szpitala i trwa ale z czasem ......
 
Ostatnia edycja:
Joasia, ardzesh, elsa - czekamy na was już tylko ;))) może w dzień dziecka sobie uplanowaly wasze dzieci? Trzymam kciuki za was &&&&&&

Evi - gratulacje, majowka oficjalnie zostałas ;))

Olga - super że już w domu... Szybkiego powrotu do zdrowia i powodzenia na start ;) maluszek sliczny !!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry