reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Noelle - nie forsuj się, wiesz przecież, że może się to źle skończyć.
U mnie po wczorajszym wyjściu szwu też trochę zaczęło boleć, chociaż nie wiem, czy sobie tego nie wmawiam, bo cały czas mam stresa, że mi się rozlezie. Ale wg Małża wygląda to już super, bo dla mnie nie bardzo...
 
reklama
Zapo i jak ta medela mini Electric?

Tez się na nią chciałam zdecydować ale przez ALG mam dylemat, tsk zachwala ten Lovi

powiem jak wypróbuję ;-)

Oglądałam używanego Mutsy u jednego chłopa... koleś chciał osiem stów za totalnie (!!!) styrany wózek z chybotliwą w dodatku gondolą. Bezczelność... :dry:
Jutro poszukiwań ciąg dalszy. Teraz idę ogarniać dzidzię, siebie, jakiś serial na odstresowanie... Wrażeń mam dziś pod dostatkiem, zdecydowanie... :sorry: :eek:

w moim to chybotanie jest celowe. mozna malucha pobujac delikatnie.

a ja dziaiaj przegielam...na to wyglada...tak jak nic mnie zupelnie po cc nie bolalo ,latalam juz 8h po cieciu po calym oddziale i sama kapalam mala, itd itp tak jak kazalam sobie przeciwbolowe odstawic bo nic mnie nie bolalo tak teraz umieram...brUch w miejscu rany po cc tak mnie boli ze gwiazdki widze do tego masakryczny bol kregoslupa i glowy...umre jak nic....

nie doczytam...sorry...

współczuję, mam nadzieję, że ci szybko przejdzie...
 
nanu Ja mam Medelę Mini Electric i byłam z niej mega zadowolona. Jedyny minus to głośność. A tak poza tym to zbawienie w sytuacjach awaryjnych :tak:
 
A czytałam, że niby cicha jest...

Dla mnie jest głośna... i ja z kolei czytałam, że głośna będzie :-D Przy łóżeczku śpiącego dziecka bym nie użyła, ale TV nie zagłusza :-) Ale mega szybko ściąga. Bez wysiłku. Uratowała mi dupkę przy zapaleniu, bo dało się na tyle regulować siłę ssania, żeby nie rzygać z bólu.
 
Dziewczyny, jak rozumieć, bo chciałam jechać w piątek do USC i nie bardzo wiem, o co kaman:

"pisemne zgłoszenie urodzenia dziecka, wystawione przez placówkę służby zdrowia" - co to właściwie jest? Ja chyba nie mam nic takiego, dostałam tylko w szpitalu kartę informacyjną z danymi Mateusza, nic więcej :dry:
A od położnej dzisiaj dostałam tylko zaświadczenie do becikowego :dry:
 
Dziewczyny, jak rozumieć, bo chciałam jechać w piątek do USC i nie bardzo wiem, o co kaman:

"pisemne zgłoszenie urodzenia dziecka, wystawione przez placówkę służby zdrowia" - co to właściwie jest? Ja chyba nie mam nic takiego, dostałam tylko w szpitalu kartę informacyjną z danymi Mateusza, nic więcej :dry:
A od położnej dzisiaj dostałam tylko zaświadczenie do becikowego :dry:

powinnas dostac w szpitalu takie zgloszenie

ja zapytalam o zaswiadczenie o porodzie bo mialam dostarczyc do urzedu pracy i oznajmili, ze oni nie wydaja juz...tylko wlasnie to zaswidczenie z ktorym sie idzie do USC
 
No to ja nie mam, muszę w takim razie jutro jeszcze podjechać do szpitala... :eek: Albo rano zadzwonię do USC i zapytam, czy dostali od szpitala coś takiego.
 
reklama
Do góry