reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

Aisha - powodzenia !!! :-)

no to i ja odhaczam dziś listę obecności - u mnie cisza

noc za to miałam kolorową, bo wieczorem tak mnie nagle zaczął naparzać krzyż, że wytrzymałam ledwo do północy, a potem zwlekłam A. z wyra i na IP - byłam pewna, że to bóle krzyżowe porodowe
nigdy tak mnie nie bolało, więc zupełnie mnie to skołowało, ale to był ból narastający i bardzo ostry
no ale na IP jak mnie już lekarz z A. ułożyli na leżance, bo o fotelu nie było mowy, to dr mnie rozczarował - to nie poród tylko jakiś nerwoból :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
znowu mnie dziecko wykiwało :angry:
dostałam kroplówkę przeciwbólową i do domu
w domu byliśmy dopiero po 8, bo jeszcze po drodze musieliśmy odebrać Pyśkę z przechowalni

no i potem poszłam spać
a jak wstałam o 12, to zaczęłam śmigać po domu ze szmatą, obsadziłam balkon ziołami, bo już mi się kończą i nawet zwalczyłam górę prasowania......w brzuchu nadal cisza :confused:
teraz będą mi wywoływać tydzień :wściekła/y:

brawo natalia za postęp laktacyjny :-)

ja na opuchliznę nie cierpię, ale za to podeszwy mnie bolą :confused: a że nie miałam ostatnio żadnego specyfiku, to posmarowałam zwykłym balsamem z efektem chłodzącym
został mi po lecie jakiś Bielendy i zdziałał cuda :shocked2::cool2: także może i coś takiego warto wypróbować

wiikki - w sumie ulewanie, to normalna sprawa, ale żeby na zielono :szok: jakby się powtórzyło, to chyba trzeba sprawdzić

Citrus - ups, to pech z tym wózkiem..życzę żebyście szybko znaleźli fajną brykę
 
reklama
Aisha &&&&&&&

wiecie co, ja to dzisiaj doszłam do wniosku, że w tej ciąży to już praktycznie cały rok jestem :-) była jesień byłam w ciąży, w zimę też, wiosnę (której w sumie mało było) też, a teraz lato się zaczęło a ciąża skończyć nie chcę :szok:
 
Dziewczyny właśnie wróciłam z 3h spaceru - zaliczyłam lumpka noooooooo i już kilka porządnych skurczy (aż mnie w pół zgięło:-):szok:) - mam nadzieję, że się dziś rozkręci porządna akcja.

Aisha &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Natalia - no jeśli przystawiasz dziecko i ona się krztusi - to znaczy, że masz mleka bardzo dużo :) i tak leci, że mała nie nadąża z połykaniem :tak: Napij się winka dla odstresowania ;-)

AISHA - POWODZENIA &&&&&&

Ja za kilka minut wychodzę na KTG
 
mnie pobolewa 3 dzień... bez sensu, żadne skurcze tylko ciągły irytujący ból jak na @ ... zła Sembo:wściekła/y:

Aśka to już chyba nie pierwsza taka akcja w twoim wydaniu nie?:) Dawaj pod ciepły prysznic pójdzie albo w jedną albo w drugą :>
 
Oj, Wy bezlitosne dla matek wielodzietnych:(..
ASKA, kciuki, AISHA, FRA, gratki!

Cytryna, kupiliscie woz?
Eklerka, jak tam nastroje?
Zapo, jaki ssak zamowilas?
 
Daje znaki dymne ze zyje:-)nie mam wogole checi na pisanie tak sie dzisiaj wkurzylam na ten moj porod.juz myslalam ze cos sie dzieje a tu nic ciekawe ile bede w tym szpitalu puki sie maly nie urodzi:confused:mam dosc juz jest mi ciezko na nic nie mam ochoty i checi i wszystko jest na nie ogolnie!!!!!!boszzz ja maly bedzie taki uparty po porodzie to bedzie niezle hehe:-)
 
reklama
Aisha - ale Ci fajnie ;) za niedługo zobaczysz maleństwo a może już tulisz je ;) trzymam &&&&

K.A.J.A - u mnie OK, bez zmian ja nadal w ciąży słoniowej.

Moja mama już w samolocie siedzi... Tak mi szkoda było michalka tak płakał za nią ;( teraz w domu cały czas mówi "nie ma baby" ehh no ale co zrobić.

chciała bym urodzić do soboty przed masażem szyjki... Ale już stracilam nadzieję do czego kolwiek pewnie tego 17 dopiero mi wywołają..
 
Do góry