reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Witam się słonecznie!
Obudziłam się o 9.00 i teraz zastanawiam się jak wygonić młodego obywatela RP z mojego brzucha :crazy:.
Póki co... tępy ból podbrzusza - tak, tak wiem, że nic z tego nie będzie:confused2:, jak zwykle z resztą. Popołudniu zaplanowany grill, "zbieram siły na zamiary" zrobienia szaszłyków :tak:
 
reklama
eklerka ja mogę się zamienić :-p
w wawie LATO!
jestem po mega kłótni z M .A o co? UWAGA! O JAJECZNICE! bo nie było w domu masła roślinnego na którym chciał ją robić. dostałam takich spazmów ,że nie mogłam się uspokoić.:no:
 
Witam sie i ja jeszcze w dwupaku i tez mam juz serdecznie dosc:no:najgorsze jest to ze ja od polowy ciazy w kazdej chwili moglam urodzic a teraz juz termin i nic zero kompletnie:wściekła/y:och jak to mnie wkurza strasznie bo juz bym chciala urodzic,a tu lipa pare skurczy i nic wiecej:wściekła/y:
 
Eklerka ja Ci strasznie współczuje... biedna no ! Słuchaj, tak patrzyłam na liste majowych mam i zauważyłam że termin z usg masz później sporo, zresztą ja też. Dlatego możliwe że poczekamy sobie dłużej, jednak większość majówek terminy z om miała później niż z usg
 
Ostatnia edycja:
Marciosz - Tak ale to usg było w 20 tyg więc i tak nic z tego. Jedne dzieci są większe drugie mniejsze. Data z usg jest naj mniej prawdopodobna sam mi lekarz powiedział żebym się tym nie przejmowały ze tydzień później wyszła mi data z usg. ;(
 
Miałam cykle co 25-30 dni stąd też data od 1-5 maja, bo miałam nieregularny okres. Kurde ja sobie już poczekam przyjdzie i na moja czas. Nie potrzebnie się tylko stresuje, a przecież do 42 tyg to też w terminie. Będzie kiedy będzie widocznie nie jest jeszcze gotowa.
 
Witam Brzuchatki :-)
eklerka weź w obroty wszystko co się da, może to przyspieszy poród;-)
My wczoraj byliśmy na dłuugim spacerze i cały czas miałam twardy brzuch, w domu miałam 3 małe skurczyki i z 2 razy mnie przeczyściło aż się wystraszyłam,że coś się może zacząć ale dla mnie to jeszcze za wcześnie:tak: Wskoczyłam pod prysznic i się uspokoiło:)
 
reklama
dziewczyny trzymam kciuki za cierpliwość, nie zazdroszczę tego oczekiwania
ale fakt faktem w końcu każde dziecię wyjdzie :tak:
u nas dziś nocka lepsza, jedna pobudka na godzinne karmienie i mała spała do 6 a potem prawie do 10 cyc i lulanie na zmianę....
Starszy póki co traktuję Młodą chyba jak zwierzątko, pyta co to, pokazuję na rączki, głaszcze po główce, większych oznak zazdrości póki co brak ale fakt że jak coś tatuś się nim zajmuje, zobaczymy co będzie jak zostanę sama z dwójką....
 
Do góry