reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Gratuluje wizyt dziewczyny! I sama prosze o kciuki we wt i w czwartek:)

Tymczasem jutro wzielam urlop bo padam... musze odpoczac...

Za to bede z wami bardziej na biezaco bo jak jestem w pracy to nie nadazam...:)
 
reklama
ALG a ty mialas cykle 28 dni?? ja 32 moze tutaj tez to jest

Kurcze wy takie duze dzieciatka a ja 13 mm bylo 8 tydzien rowny ciekawe czemu tak :-(

A ja robie pierogi ruskie mniam taka mam ochote:)
 
No kurka, chcę taki pas ciążowy! Znaczy, zwyczajny, jednokolorowy, najlepiej ze trzy albo cztery sobie kupię. Któraś nosiła? Wygodne to na rozpiętych spodniach faktycznie, czy średnio?

Ja nie lubiłam tych pasów. Ale też nigdy nie nosiłam super niskich biodrówek, więc może to dlatego.

U mnie się zrobiło przeraźliwie zimno:-(
 
ALG gratuluje. bardzo się cieszę.:-)
Nanulika za Ciebie trzymam kciuki ogromnie również:-)

ja pasów też nie lubiłam ,ale może to rzecz gustu,a mi one nie przypadły

widziałam kiedyś taki fajne sklep internetowy z fajnymi bluzkami ciążowymi,ale gdzieś mi umknęło.może któraś z Was przypadkiem wie?

ja wpadłam do domu. gotuje obiad, a na 19 mam jeszcze spotkanie buu a tak mi się spać chce i nie ruszyłabym się już nigdzie
 
Kochane !! Dziekuje, ze moglam z Wami milo spedzic czas, za kazde cieple slowo otuchy, za kciuki, ktore tak wytrwale trzymalyscie za nas, ale niestety dzisiaj okolo 12:30 Moj Aniolek oposcil brzuszek mamusi :( Nie martwie sie pozostale moje aniolki oraz babcia, ktora dzisiaj zmarla w nocy beda sie nim opiekowaly. A ja nie mam co tracic czasu, w nastepnym tyg. mam USG i jezeli macica sama sie oczysci moge juz nawet od tego cyklu zaczac ponowne staranka...

A dla Was Kochane zycze spokojnego ciazowania, jak najmniej stresu ! Za kazda z Was trzymam kciuki
:-)
 
Kochane !! Dziekuje, ze moglam z Wami milo spedzic czas, za kazde cieple slowo otuchy, za kciuki, ktore tak wytrwale trzymalyscie za nas, ale niestety dzisiaj okolo 12:30 Moj Aniolek oposcil brzuszek mamusi :( Nie martwie sie pozostale moje aniolki oraz babcia, ktora dzisiaj zmarla w nocy beda sie nim opiekowaly. A ja nie mam co tracic czasu, w nastepnym tyg. mam USG i jezeli macica sama sie oczysci moge juz nawet od tego cyklu zaczac ponowne staranka...

A dla Was Kochane zycze spokojnego ciazowania, jak najmniej stresu ! Za kazda z Was trzymam kciuki
:-)

Współczuję i tulę mocno...
[*]
 
reklama
Do góry