reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Zapo - Wtedy wiadomo trzymają aż żółtaczką minie.. Dlatego napisałam że jak jest wszystko OK to szybko Cię puszczają. Olu Ty to chyba dzisiaj nie zasniesz ;)))) bo ha bym za ciula nie mogla pewnie usnac. ;) jak tam Igy? wie że jutro siostrę zobaczy? Wie że Ciebie nie będzie kilka dni. Jak już będzie po to powiedz mi jak Igus zareagował na widok siostry a potem jakie ma podejście. Dla mnie to ważna informacja z gry już dziękuje ;******* o której do szpitala?
 
reklama
i co?i nawet.mi brzuch nie stwardnial ani razu!!Kurde ja nawet przepowiadajacych skurczy nie mam.Ale.duuuupa....urodze w.czerwcu jak tak dalej pojdzie:-)

noelle, urodzisz 30 kwietnia:tak:;-)

nanu, kurcze, moze później komis otworzysz z tymi ciuchami:-D:-D ja mam za mało i to wiem, ale szczerze mówiac nie wiem co dokupić, więc czekam na rozój sytuacji.... jak już będzie wiadomo jaka pogoda, jakich ciuchó najwiecej uzywam to wyślę J. na zakupy z listą i już...

idę spać dziewczyny!

Zapo, jutro myslami z Tobą! &&&& zacisniete i dawaj znać na bieżąco !!!!

a ja dochodze do wniosku jak noelle, zero objawów na razie, tylko skurcze jelit przy przepełnionym pęcherzu i czasem czasem coś przepowiadającego, ale od razu wiem, ze to nie porodowe.... w sumie to ja te ciąże obie w miarę spokojnie przechodzę... za to pierwszy poród "interesujacy", mam nadzieję, ze drugi będzie choć trochę łatwiejszy:)
 
Dziewczyny ja tylko na sekundkę w jednym celu...
Zapo- &&&&&& mocno zaciśniete za jutro! Powodzenia i czekamy na wieści. Ciesz się jako kolejna z majówek posiadaniem swojego maleńkiego szczęścia już po tej stronie brzuszka-w ramionach :tak:

Spokojnej nocy dziewczyny
 
Hej nocną pora...
Jakieś szaleństwo dzisiaj! Spać się oduczylam czy jak? !
Generalnie to przeczytałam już chyba cały internet! Wrr!
Jak nie leżę i rozruszam stawy to jest ok, ale w łóżku dzisiaj poczułam się jak stara babcia! Normalnie jakaś masakra no!
Się zastanawiam czy za prasowania cd się nie wziąć. W sumie to zawsze mogę odespac w dzień. .. ehh! Zacznę od herbaty!
 
ja też nie mogę spać, chyba będę chodziła bardziej wyspana po porodzie.
Moje dziecko ma czkawkę, więc tym bardziej, a wstawałam równo co godzinę na siku.

Zapominajko trzymamy mocno kciuki za Was :) Bedzie dobrze :)
 
witam się i ja :-)\o tym ,że wszystko mnie boli podczas spania to już nie będę opowiadać bo pewnie same to przeżywacie.
i o tym ,że straszne głupoty mi się śnią to też nie będę pisać bo pewniw też to znacie.

ZAPO TRZYMAM KCIUKI I CZEKAMY NA WIEŚCI!

wiecie ,że za równo miesiąc 15.05. mam zaplanowaną cesarkę? nie mogę się doczekać. już nie tak wiele ,ale wciąż to jednak miesiąc.
chciałabym tez czas przespać ,najlepiej snem zimowym niedzwiedzia :-D

Nanu ,ale z Ciebie szczęściara z tymi ciuszkami jestem pewna ,że nawet nie mam 1/4 tego co Ty masz :-)
 
reklama
hej,
ja tez mialam noc do d..... z kilometr mam na liczniku na pewno.Ludzie koxhani ilez mozna sikac??? jakis zart .

zapo kciuki zaxisniete!! mi sie wydaje ze to cc to jutro bedzie.

pogoda cudowna,planuje wybyc z domu na caly dzien.
 
Do góry