reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

jutro ruszam do ogrodka!! zejdzie mi pewnie z pol dnia,jiz sie doczekac nie moge.Ostatnio tak mnie nosi,ze sama.siebie nie poznaje.Wszedzie mnie pelno a gdy wszyscy juz padaja ja jestem dopiero na etapie.rozkrecania sie:-):-):-)

też jutro ruszam na mój balkonowy ogródek :-D czas kwaitki posadzić coby pięknie mi pachniały póżniej :tak:
wpadłam też na to że jutro muszę dopakowac kosmetyki do torby szpitalnej bo po ostatnich kilku dniach ze skórczami mam przeczucie że to już niedługo ;-) normalnie aż podekscytowana jestem :-D

no i mam plan wyczorować szczotą podłogę w kuchni i łazience bo później zrobie to za 2 mce co najmniej a nie moge dopuścić do tego żeby moja mam się za to zabrała w tzw miedzyczasie bo serce by mi pękło że to robi...

czyżby zaczynało się wicie gniazda :szok: ??
 
reklama
takkkk ALG chyba nas dopadl syndrom wicia gniazda:-):-)

Ja tam ide jutro do ogrodu;-) roboty tyle ze moze i cos wywolam....pewnie tylko zakwasy...hehe
 
Eklerkaa straszną tą sytuacje mam Twój brat, tylko współczuć, ale ja już bym się nie platała w zeznaniach, tym bardziej, ze przy zdarzeniu była policja.


Nanulika no jak dołożysz te kartony do tego co masz to chyba już nic a nic więcej nie będziesz potrzebowała dla Matyldy:tak:


ALG ja też właśnie muszę dopakować kosmetyki i sztuczce, własny kubek i talerzyk do torby.

Od 2 dni jest mi już dosyć ciężko, co nie mogłam narzekać bo całą ciążę wspominam dobrze, ale zaczyna mi się chyba marudzenie...

Po obiedzie jak rodzice wyszli i zamknęłam za nimi drzwi zryczałam się jak głupia, zawsze łza mi się zakręci, ale dziś hormony zrobiły swoje, aż usnęłam z płaczu.

Zapominajka
pamiętaj myślami jesteśmy z Tobą! Trzymajcie się!
 
Dokładnie tych rzeczy full do nas spływa.
Ale się przed tymi nie bronię bo sa po dziewczynce 4letniej więc również większe. No i są zabawki a nie mamy ani jednej. ..
 
jutro ruszam do ogrodka!! zejdzie mi pewnie z pol dnia,jiz sie doczekac nie moge.Ostatnio tak mnie nosi,ze sama.siebie nie poznaje.Wszedzie mnie pelno a gdy wszyscy juz padaja ja jestem dopiero na etapie.rozkrecania sie:-):-):-)

cos dobrego bym pozarla..hmmmm

Hej, dawno nic nie pisałam, nie wiem czy mnie ktoś pamięta. Ja się jutro zabieram za balkon po zimie, widzę, że nie tylko mnie ta wiosna w powietrzu pobudza do działania. A dziś miałam wiele wrażeń, pochwalę się: mój mąż przebiegł pierwszy raz maraton- stwierdził jakiś czas temu, że skoro ja będę rodzić to on się podejmuje przebiec maraton. I na szczęście przeżył bez szwanku :) miłego wieczoru dziewczyny!
 
Po poprzedniej cc 4 doby nas trzymali. A teraz nie wiem, czy jutro, czy pojutrze będą ciąć; do tego w niedzielę nie ma wypisów. Jeśli zatem będą cieli we wtorek po 14 to tydzień prawie mi się uzbiera. Wcale mnie to nie cieszy.
No i nerwy do tego. Niby to już, a jakby wieki mnie dzieliły.

Eklerka szybko puszczają u was. A co jak dziecko ma zółtaczkę?
 
zapominajka No to ja też trzymam mocno, mocno kciuki !

U mnie też szybko wypisują (2 doby po SN i 4 doby po CC). A jak dziecko ma żółtaczkę po wypisie...hmmm to się kontroluje na własną rękę stężenie bilirubiny a jak nie udaje się jej opanować w domu dopajaniem MM, wystawianiem na słoneczko to wtedy idzie się z dzieckiem na oddział patologii noworodka niestety w innym szpitalu.
 
reklama
Witajcie wieczornie :happy:

My dziś cały dzień u teściów, Kuba się wyszalał na spacerach tak, że teraz padł jak mucha. Tylko pogoda była dziwna, bo raz słońce, raz deszcz. A w słońcu było 26 stopni:szok:

Zapo - trzymaj się jutro!!!
U nas trzymają po cc 3 dni, jak wszystko dobrze idzie. Mam nadzieję, że i Wy szybko wrócicie do domu :tak:

eklerka - ale historia:szok: Ale też jestem przeciw odwoływaniu zeznań...
 
Do góry