reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Flaurka no toś odkryła Amerykę;-):-)Toć to wiadomo "kocham Cię jak śpisz i jeść nie wołasz"U nas leje dobrze ,ze mimo wczorajszego zimna wyspacerowałam dziewczynę:tak:
 
reklama
Doberek majóweczki :) U nas w końcu piękna pogoda. Szkrab się obudził, więc zaraz coś przegryziemy i polecimy poraczkować po łączce. Jutro, jeśli będzie pogoda, wezmę się za folię i ogródek, bo przez te deszcze narosło mi tyle zielska, że kosiarą można je kosić:baffled: Szkoda tylko, że na warzywniaku nic nie wyrosło poza zielskiem... widocznie mu nie przeszkadzały niskie temperatury. Przynajmniej folia podnosi mnie na duchu, bo wszystko zaczęło ładnie kwitnąć.
Młodociany przestępca próbuje się właśnie dobrać do tv. Coś mu nie wychodzi przedarcie się przez wał obronny z zabawek, ku mojej uciesze :) Marudny był w nocy strasznie, dał sobie na chwilkę zajrzeć do buzi, chyba 5 ząbek się zaczyna wyżynać :)
Wczoraj pół dnia gapiłam się w monitor, siostra korzystała z okazji święta w USA i robiła zamówienia na ciuszki dziecięce (-50% na wsio). Coś tam na 18m zamówiłam, żeby dziecię miało ładny ciuch na wyjścia. Oczy mi dziś wypadną :)
 
Hej dziewczynki ! U nas brak czasu i brak organizacji, aby tego czasu bylo wiecej.
Ninka robi postepy, ale jeszcze sama nie chodzi, musi byc chociaz jedenpalec. Podobnie jak u As czekamy na 4. Poza tym ok.
 
Witajcie dziewczyny po kolejnej nieobecności. Jak wam pisałam zmarłą moja babcia później było parę innych problemów i czasu i weny kompletnie brak:no:Z okazji urodzin dziś wzięłam sobie wolne w pracy i mam długi weekend:-)W sobotę robimy imprezkę urodzinową mam nadzieje że wszystko się uda:-)Julia w niedzielę zrobiła swoje pierwsze kroczki- piękny prezent na mój pierwszy dzień mamy:-)za to teraz ją to nie interesuje woli zasuwać na kolanach:-)Niestety nie doczytałam was i nie mam za bardzo szans ale myślami jestem z wami:-)teraz uciekam robić ciasto póki mała jubilatka śpi:-)
 
Z tablicy sprzedałam fotelik samochodowy ten 0-13 kg bo juz nie używamy ,a za to wypatrzyłam rowerek może jutro go kupie bo miała dostać na urodziny ,a dostała skoczka fiszera więc jak sie uda będzie na dzień dziecka rowerek no i za pieniadze z fotelika :tak::-D
 
Ja znowu wpadam i juz nie obiecuje, ze bede czesciej, ale napraswde sie postaram...
Poczytalam pare ostatnich stron i widze, ze woda i pomoce wodne na tapecie. Kolko z siedzonkiem Robert ma, byl jeszcze ciut maly, ale nawet przy wiekszym dziecku pojawia sie minus - dziecko nie jest cale zanurzone w wodzie i szybko sie wychladza, nawet jesli na dworze cieplo, to zawsze jakis wiaterek na mokre cialko wieje i robi sie dziecku srednio przyjemnie. Kolko As super! No i caly maluszek zanuzony.
My jestesmy bardzo zadowoleni ze storju kapielowego z plywakami. Oczywiscie nie mozna dziecka puscic jak w kolku, zawsze w rekach lub z zasiegu rak, jesli dziecko umie samo sie utrzymac na wodzie. Robciowi pare miesiecy temu wystarczylo dwa palce podac albo trzymac za plywaki i wtedy mial wolne raczki i nozki do pluskania. Nie moge znalezc lepszej fotki. Moze na necie u producenta zaraz zerkne. To wyglada jak zwykly stroj jednoczesciowy, ale z przodu i z tylu sa naszyte po 4 podluzne kieszonki, a w srodku wlozone plywaki, ktore pomagaja utrzymac sie na wodzie. W zaleznosci od umiejetnosci dziecka mozna stopniowo wyciagac plywaki.

rodzinka w jeziorze.jpg

Znalazlam polska strone producenta Floatsuit | Konfidence – bezpieczna i komfortowa nauka pływania dzieci i niemowląt

No i dziec juz domaga sie uwagi... Nie mozna teraz go zlekcewazyc, bo nauczyl sie wspinac na sofe, a z niej dalej ku scianom. Dzis rano przeszedl tez pierwszy raz przez psie drzwiczki - na razie zamontowane w drzwiach sypialni, ale to znaczy, ze moze przejsc tez przez te na dwor, a tak zaraz za drzwiczkami betonowy schodek w dol na taras z niebezpieczka, bo zbyd szeroka barierka dookola. Calusy dla wszystkich i raz jeszcze dziekuje za zyczenia dla Robcia!
 

Załączniki

  • rodzinka w jeziorze.jpg
    rodzinka w jeziorze.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 79
Wikasik też bardzo fajny wynalazek te pływaki do stopniowego wyciągania ale tez cena:-(.Widzę,że wszystkie wywiało napiszcie choćby jedno zdanie ,a choćby takie "czego się czepiasz azula nic innego do roboty nie masz?" albo "jeszcze zyjemy ale mamy ciekawsze zajęcia niż BB więc o co biega??" no i coś w tym stylu bo zaczynam się martwić.To na razie PA
 
Witanko.
brak czasu na neta.
mam sporo zamówień na robótki ręczne .
W tej chwili robię komplet do chrztu ,a potem cały asortyment do sklepu ,więc kompletnie na nic dodatkowego czasu nie ma.
Na neta pocztę wpadam sprawdzić ,do Was zajrzeć i na FB zobaczyć co słychać .
Mała dziś pobiła rekord w spaniu :szok:
Zasnęła o 10.30 przed południem ,a obudziła się o 13.35 i teraz od godziny znów śpi :szok::szok::szok::szok::-D:-DDz
iś bardzo kocham swoje dziecko .
Jak będzie spała tak codziennie to ją będę kochać jeszcze mocniej ;-):-):-D:-D:-D
 
Azulko kochana, pogoda nie sprzyja siedzeniu na bb, chociaż u mnie dziś burza przeszła, ale spacer zaliczony!
Moja Ninka dziś nie chciała drugiej drzemki i nawet mleka nie dopiła do końca bo usnęła. Moja kochana, taka zmęczona była, że ledwo główkę trzymała. Podcięłam jej dziś troszkę włoski, bo z tyłu miała taki dłuuugo kosmyk nie wytartych włosków a teraz ma "równe" wszystkie! Jestem na etapie poszukiwania sandałków, ale nie mogę się zdecydować. Takie mi się podobają Sklep internetowy sklep.bartek.com.pl :: T-21378/B65
Poza tym jakaś stagnacja! Aaaa nie, mała zrobiła dziś znów parę kroczków i śmiesznie jej to wychodzi, bo idzie najpierw powoli a później się rozpędza i wyciąga rączki, żeby ją złapać. jest bardzo otrozna.
 
reklama
As zapomnij:-( to ta pogoda ale ja też kocham mocno jak ciut daje odetchnąć choć jest taka słodka słodycz też może zemdlić;-):-)
 
Do góry