reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
azula no fakt to kółko jest dość drogie .
pieszczoszka do domowego baseniku to my bez niczego ,bo płytko i kółko bez sensu jak dla mnie .
Jeśli rozłoże duży nasz basen na podwórku ,a to zależy czy uda mi się dokupić pompę filtrującą w rozsądnej cenie - to kółko będzie wtedy obowiązkowo ,bo inaczej sobie nie wyobrażam .
Po pierwsze basen o śr.3 metrów ,a po drugie dość głęboki...
 
As i oczy w DE wtedy trzeba mieć 3m średnicy to już solidny basen i u mnie coś takiego tylko bez drabinki by mogło funkcjonować bo przy drabince bym sie bała może za jakiś czas sobie coś takiego sprawimy u nas oczko wodne i też mimo,że ogrodzone to mała już kombinuje.Woda to żywioł i nie ma to tamto:tak:A to kółko co pokazała As jest rewelacyjne tylko cena mnie zarżnęła:-(
 
no właśnie do mojego basenu można dokupić drabinkę jeszcze ,ale my nie mamy ,normalnie da się wejść górą ,więc się obywamy bez dodatkowego osprzętu .
Ja mam ten basen
http://www.baby-maxx.pl/start/detal...-basen-ogrodowy-57166-366x91-cm-promocja.html
Tak to kółko jest rewelacyjne ,bo dziecko sobie "dryfuje" z głową na powierzchni ,a całe jest pod wodą i nie ma możliwości ,że się napije wody czy da nurka pod wodę ,a zabawa jest super ,bo samo sobie pływa.
Karola uwielbia taki relaksik ,gdzie zupełnie sama może popływać.

Moja to już w chwili kontaktu z wodą pochyla się do przodu i nura pod wodę daje .
W wannie to już ją ciężko upilnować normalnie i to jedyny minus naszych zajęc na basenie .;-):-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
o taki :)
 

Załączniki

  • SAM_8896.jpg
    SAM_8896.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 28
Sylwia myślę ,że sa podobne.
W basenie jest materac ,a on ma niecałe 200 cm, a tam już niewiele miejsca .....
Z tego można przypuszczać ,że są o podobnej kubaturze ;-)czyli głębokość też ma ok 1 m .;-)
My do tego basenu wchodziliśmy całą czwórką i jeszcze miejsce było :-D:-D:-D ,więc nam już naprawdę większy nie jest potrzebny :no::rofl2::rofl2:
 
reklama
Kamizelka dzisiaj przetestowana i musze powiedziec ze zadne kolko sie nie umywa,....mala wbiegala do baseniku jak szalona i siup na gleboka(jak dla niej) wode...na zjezdzalni...bajka!
Zdjec nie mam bo jak wiadomo na publicznych basenach jest zakaz fotografowania a juz tym bardziej dzieci.
Polecam
Moje kosztowalo cos okolo 14 euro wiec ie tak drogi i jest do 15 kg.
Zastanawiam sie czy nie kupic synkowi 2 giej takiej samej z ym ze do 20 paru kilo.
 
Do góry