reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Z tego miejsca się z Wami żegnam :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(






aaaaaale nie bójta się:-D :-ptylko na kilka dni :-D
może zajrzę na FB przez kom ale tak to raczej nie będę się udzielać :no:

Jutro od rana już na pełnych obrotach , muszę iść odebrać torta , skoczyć jeszcze na rynek po zapomniane produkty i resztę dnia spędzę na szykowaniu do roczku i pakowaniu się bo my robimy dwie imprezy w 1 dzień więc będzie ciekawie ale myślę że damy radę :blink:resztę weekendu spędzimy u Micha i zapewne wrócimy w niedziele wieczorem ;-) co mnie cieszy bo u Micha głównie odpoczywam a Kubusiem zajmuję się reszta :-D

ale takie odwyk od pisania z wami mi się przyda :szok::-D:cool2::-D:-D:-D
jeszcze tak długiej przerwy nie miałam :-)


katherine mój jeździ jeszcze przodem do mnie ale to chyba z mojego zapominalstwa bo ciąglę chcę mu przełożyć siedzisko i dopiero mi się na spacerze przypomina :dry: mój jak już jedzie dłużej niż pól godziny i nie jest spiący to zaczyna też buczeć ale mój już chodzi więc u nas nie problem ...wypuszczam w świat i biegnie przed siebie :-D

katasza torcik wygląda smakowicie :-) ja jestem ciekawa mojego :-p bo w sumie się tylko określiłam że ma być kolorowy i z napisem a co zrobią to już nie wiem :sorry2:;-)no i ciekawa co tam Micha mama zamówiła :confused:


udanej majówki :-)
 
reklama
Hej Kobietki, wpadam na parę minut i uciekam niu, niu.
Muszę się pochwalić, dziś pierwszy dzień nauki samodzielnego zasypiania Oleńki - zakończony sukcesem po ok. 15-20 minutach, więc myślę, że jet ok i oby było lepiej:)
Po wczorajszych urodzinkach w sali zabaw Oleńka mega wybawiona, nie dała mi posiedzieć ani minutki.
Jutro mam urlop i od rana jadę z dwójką do labolatorium zrobić im badania krwi i moczu, mam nadzieję, że wyniki będą ok.
Dobrej nocy:)
 
dzien dobry! o, jestem tu dzis pierwsza :) witam sie z pracy. dzis jestem pierwszy dzien po wychowawczym, od poniedzialku ide na 2 tyg urlopu i wracam. cos mi sie wydaje ze bedac w pracy bede miala wiecej czasu dla Was :) caly dzien przed komputerem wiec w przerwie na herbatke lub kawke bede podczytywac i moze uda sie cos napisac :) a teraz zycze Wam super dnia a ja sie biore do nauki bo po urlopie mam jechac na egzamin :)
 
Dzień dobry Paniom:)
Mały jeszcze śpi wiec chwileczka na doczytanie i kawke.
Katasza - pyszny torcik, mniam. Niedzieciowy bo mało kolorowy? Bo jeśli chodzi o zawartość to jak najbardziej...
Flaurka - mój jest codziennie tak upaprany, nie nadążam z nastawianiem kolejnych pralek i przebieram min. 2x dziennie. I wogóle sie tym nie przejmuje - pobrudzi to sie wypierze, podrze to sie wyrzuci i git. Musze wypróbować w końcu manne, już kilka osób mi mówiło, że dzieci chetnie ją jedzą.
Doris82 - mój też w tych granicach. Czyli w normie:)
natalka1704 - faktycznie, z chodzącym szkrabem o tyle łatwiej. Mój na razie tylko przy meblach. Udanych imprez i pysznej majówki:)
she_84 - miłego dnia pracy. Czego i sobie życze:)
 
bede Was po trochu podczytywac, moze uda sie wszystko nadrobic :)

Doris, moj maly to tez chudzielec, wazony przedwczoraj 9,2kg, ile cm dokladnie nie wiem ale ubranka na 80 sa za male a na 86 prawie idealne :)
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry majóweczki :)
Mały zalicza drzemkę, więc mogę coś skrobnąć. Muszę zaraz nastawić pranie, mały wymamrał cały fotelik samochodowy, oj co się nasiłowałam żeby zdjąć te przeklęte obicie, mam nadzieję, że przy drugim razie będzie o wiele łatwiej:-)
Wczoraj u nas również był dzień wolny, także skorzystaliśmy z faktu, że auto jest w domu i..... je wysprzątaliśmy:-) Dziecię oczywiście pomagało, co skończyło się szorowaniem tapicerki:-D Później pojechaliśmy do znajomej na urodzinki, gdzie mały wyjątkowo chętnie zwiedzać dom na czworakach, prześcigając ich psa i 3 letnią córę:szok: W domu nie chce mu się tak zasuwać, jeszcze przeżywa odebranie mu chodzika (2 tygodnie temu). Jednak 2 nogi są lepsze niż 4:-D

Katherine2909 też mamy problemy ze spacerowaniem. Młody zna przynajmniej 100 zajęć ciekawszych od siedzenia w wózku, wliczając w to próbę ucieczki z niego. Trochę pomogło przerzucenie się na typowa parasolkę, w spacerówce zrzędził co nie miara. Tyle, że u nas jest na odwrót, jazda wózkiem w mieście to katorga, a na "zadupiu" jeszcze ujdzie. Mamy stałą trasę "polną", gdzie po drodze jest osioł, kozy, gęsi i ku uciesze małego... świstaki i dzikie ptactwo.
doris82 córcia jest idealna :-) Nasz szkrab waży 9300, ile mierzy nie wiemy, niestety nie da się tego sprawdzić, wije się jak wąż:-D Lepiej kiedy dzieciaczek jest szczupły, niz bardzo pulchny.

Katasza ależ tort! Sama bym zjadła:-)
 
aniag78 a dlaczego odebraliście mu chodzik?
Moje dziecko weszło w okres regularnego adhd.
Objawy? Właśnie pije mleko jednocześnie kopiąc matke, stukając łapkami w butelke, próbując obrócić sie na brzuch, wstać, pogmerać w komputrze i co tam jeszcze a przy tym gada. No nie. Istny cyrk:-D
 
Katherine2909 młody zaczyna próby samodzielnego chodzenia, także chodzik chodzik poszedł w odstawkę. Wiele dzieci "chodzikowych" ma nawyk chodzenia na paluszkach, przy pierwszych próbach samodzielnego chodzenia machinę trzeba ukryć, by mały zaczął chodzić tak jak powinien:-)
 
Ja dzis na raty najpierw zyczenia teraz moge pisac bo mody padl.
Nie wiem co sie stalo mojemu szkrabowi ale dzis w nocy 4 razy sie budzil na mleko:szok: czy to wina mleka bo zakupilam juz mleko po roku (mniej tresciwe by bylo??).
Raz podalam malemu kaszke jakies 2tyg temu i nie chcial jej ruszyc jakis wybredny woli samo mleczko ale musze jeszcze raz sprobowac moze w koncu sie przekona w koncu ze kaszka manna jest super.
Ide konczyc obiadek bo jak mlody wstanie to pedzimy na spacerek.
W sobote idziemy na 40 urodziny do kumpeli a ja nawet nie wiem co jej kupic:/. Musze jutro wybrac sie na jakies poszukiwania moze cos wpadnie w oko.
Katasza, she milego pierwszego dnia w pracy:)
Milego slonecznego dnia majoweczki
 
reklama
Witajcie,
fajnie ze sie tak wszystko u Was dzieje.Zabiegane,zaszykowane,spacerkujace...to dobrze :-) A dzieci zaczynaja pokazywac wlasne charakterki,wiec mamy - strzezcie sie,czy to w domu,czy na spacerach :-p;-)
U nas kolejna noc super,z pobudka nad ranem,ale ze wstaniem po 8 = zaspalismy dzis do przedszkola :zawstydzona/y: Teraz mlodziez spi,wiec mam przynajmniej 2h na...sprzatanie (czy temu nigdy nie bedzie konca?!?).Pogoda dziwna,bo cieplo,czuc burze w powietrzu,ale jej nie widac,bo wszystko zachmurzone,ale nie jak na burze.Maz dzis na 14 do pracy poszedl,jutro bedzie w domu to trzeba bedzie w koncu odgruzowac piwnice po przeprowadzce.I tak szczerze,to odliczam dni do naszego wyjazdu,majac to samo "podniecenie" jak dziecko oczekujace na Boze Narodzenie :-D:-D:-D ale zdajac sobie sprawe,ze z dwojka dzieciakow to bedzie dopiero hardcore - 1000km w jedna strone i pelno zwiedzania :sorry2::tak:
Aniag i masz racje,odstaw chodzik.Ja z V uzywalam przez tydzien-sasiadka pozyczyla,ale jakos dla mnie ogolnie chodzik to samo zlo,bo po co cos takiego?
Aga jak corcia?
Katherine to Ci sie dziecko ciekawe swiata trafilo i zywiolowe,a co myslisz ze da odpoczac Matce - nie ma tak latwo :-p
A wlasnie zapomnialam,bylo o wymiarach.Leo wazy 10,5kg i ma 83cm.Ubranka 86-92 :sorry2:Tluscioszek jak nic z niego ;-)
Ok,uciekam bo mi czas ucieka.
Powodzenia potrzebujacym :o*
 
Do góry