reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Anik, chciałam Ci właśnie doradzić, żebyś nie pozwalała Krzysiowi spać do 10, ale przeczytałam, że to u Was nie działa :-)więc już nie wiem, chyba trzeba rzeczywiście przeczekać.

Pieszczoszka - nie martw się i wracaj tu :-) Myślę, że od ostatniej awantury dużo się zmieniło... ja również chcę żebyś jak najwięcej pisała.

Fiore trzymam kciuki za przeprowadzkę... i gratulacje dla zdolnego synka :-) ale z tą wojną to chyba nie na serio pisałaś co???:szok: nie ma takiej sprawy, dla której warto ją toczyć...

Kugela, daj na wstrzymanie... Bo już ciężko się czyta na serio... Zastanów się - coś w tym musi być skoro tyle dziewczyn zrozumiało Twoje posty, tak jak zrozumiało... I na pewno nie jest to efekt tego, że jesteśmy puste czy mało inteligentne... Napiszę Tobie to samo co kiedyś Pieszczoszce - nie chodzi o treść tego co piszesz, ale o formę (przynajmniej dla mnie).

Wiecie co, jutro znowu przyjeżdża teściowa... :-( nosz k.... czy ja aż tak mocno grzeszę?? ;-)
właśnie robię gulasz, szaszłyki już czekają w lodówce na swoją kolej.

Chciałam jeszcze tylko napisać, że Amelia sama wstała w łóżeczku :) stoi sama już od jakiegoś czasu, ale teraz wstała.
Do tego od 2 tygodni robi kupkę tylko na nocnik :-) (chyba powinnam to napisać w innym temacie?:zawstydzona/y:)
A wczoraj i dziś sama ładnie zjadła kolację tzn. pokroiłam jej kanapkę na małe kwadraciki i położyłam przed nią, a moje kochane dziecko samo się częstowało - brała pojedynczo i wkładała ładnie do buzi :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
DrAsia zdolna Amelka :-D
Anik cierpliwosci :-)
Fiore nadal kciuki za przeprowadzke i gratulacje dla Leo zdolny chlopczyk:-D

U nas nocki ostatnio sa okropne ale to przez zabki niech juz wyjda i bedzie spokoj 2 juz widac jescze 4 zostaly.
bylam dzis w ikei i kupilam malemu to MULA 24 building blocks with wagon - IKEA jak narazie zadowolony z zabwaki. A to pierwsze oznaki wiosny DSC08981.jpg
 
Ostatnia edycja:
Azula, Twoja Amelka też zdolna i mądra dziewczynka - wie, że trzeba się dzielić z pieskami ;-):-D a pieski ją pewnie za to ubóstwiają :-)
 
DrAsia - no to dumna możesz być ze spryciulki:) Nutka ze 2 razy wstała i siadła w łóżeczku, więc zazdroszczę bardzo:)

nie mogę, oglądamy rodzinka.pl - brzuch mnie boli ze śmiechu:D
 
reklama
Do góry