reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
mam skierowanie od pediatry i musze sie dopiero zapisac. Jak Laura piła nan pro wysypywało ją i tylko po pepti było ok i dlatego ma miec badania i wtedy bede mogla miec w koncu to mleko ze zniżką
A teraz placisz 100%?
My wczoraj bylismy u alergologa i minimum pól roku na pepti:dry:
haha, teraz cale bb bedzie mnie ogladac na fb :-pTo nie jest solidny argument, suzi :-pCzemu Cie tak nagle naszlo? Co ja zmalowalam? :zawstydzona/y: Wydalam Ci sie "stara" czy "dziecinna" i teraz chcesz sprawdzic, czy mnie dobrze "otaksowalas"? Oj, teraz to jestem ciekawa :sorry2:
Heheheheheheh :-D w wolnej chwili sprawdzę :-p Kugeta już wszystko wiem :-p
 
teraz płace 100% .Moja przychodnia wymaga potwierdzenia od alergologa aby uzyskać zniżkę bo mają kontrole i jak by tego nie było a pisała by mi ze zniżką ona by musiała dopłacać i był by problem
 
Natalka fajne imprezki są na FB :-D Ja osobiscie jestem uzależniona! a jakie trunki się leją! i jakie pyszne, często mięsne samkolyki są! Mmmmmm no mówie Ci niebo w gębie ! :-D
Natalka musi zaprosić Cie Wikasik :tak: ale to dobra kobieta jest ;-)
Edycja nr 2: Chyba...musi zaprosić Cie Wikasik :)
 
Ostatnia edycja:
suzi - Ty wiesz "wszystko" a ja "nic" i gdzie tu sprawiedliwosc? :wściekła/y::-D

pieszczoszka - przeciez mnie masz na nk :-pPod tym wzgledem masz lepiej niz dziewczyny z fb, bo na nk jest o wiele wiecej o mnie niz na fb ;-)

azula - nie, nie wiecej niz Ty ale ja tez naleze, jak to ktoras kiedys okreslila, do forumowej geriatrii :tak:
 
reklama
Do góry