reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
Suzi - a czemu pytasz? :szok::zawstydzona/y: Sprawdz na fb (o ile tam ja podalam, bo ja tam ogolnie prawie nic o sobie nie podalam :-p). Jak nie znajdziesz a bedzie Ci na tym dalej bardzo zalezec to Ci napisze na priva (ale musisz mi solidnie uargumentowac, czemu pytasz ;-))
 
Fiore bo ja bylam na koloniach od taty z pracy, innego wyboru nie bylo, ale zachaczylismy o San Marino i Wenecje. Mi tam sie bardzo podobalo:-) Super!!! Mam nadzieje ze uda nam sie spotkac w sumie Londyn nie taki duzy a do centrum mam rZut beretem:-)
 
Olisiaa duzo zdrówka :*
Kugela że tak powiem zwykła babska ciekawośc :-D heheheh
Pieszczoszka a byłyście u alergologa czy dopiero się wybieracie? I na jakiej podstawie masz stwierdzoną alergię ?
 
haha, teraz cale bb bedzie mnie ogladac na fb :-pTo nie jest solidny argument, suzi :-pCzemu Cie tak nagle naszlo? Co ja zmalowalam? :zawstydzona/y: Wydalam Ci sie "stara" czy "dziecinna" i teraz chcesz sprawdzic, czy mnie dobrze "otaksowalas"? Oj, teraz to jestem ciekawa :sorry2:
 
Kurna Kugela chyba nie starsza ode mnie:no: nie mam FB więc się pewno nie dowiem chyba ,że któraś na bb doniesie na Ciebie:-)
 
reklama
Dusia do sierpnia jeszcze daleko, teraz sytuacja wydaje sie beznadziejna, ale napewno cos uda sie mezowi znalezc, a moze bedzie jeszcze lepiej :)) Trzeba byc dobrej mysli :)
Tynka powodzenia :)) a o lot sie nie martw ja z malymi latalam jak juz mieli poltora miesiaca i dzieci prawie zawsze zasypiaja, pamietaj tylko o butli, pieluszkach i chusteczkach, niby oczywiste ale ja raz zapomnialam
i oskar zrobil najwieksza, najbardziej smierdzaca kupe w zyciu, myslalam, ze ludzie zaczna z samolotu wyskakiwac :pP A ja musialam chodzic po ludziach z dziemi i pytac czy maja pampersa pozyczyc :pP i dla starszej corci cos, zeby sie zajela, choc jak to jej
pierwszy lot to pewnie bedzie zafasconawa :)) Wszystko bedzie ok, bedziesz miala meza ze soba ja w czwartek lece sama z dwojka :pP
bea dziekuje :* :)
Fiore kurcze myslalam, ze w It to lepiej sie zyje, niz tu, ale to musi czasem denerwowac jak czlowiek musi do lekarza i trzeba placic a tu
z kasa kiepska, a czasem nie mozna tego odlozyc na pozniej zwlaszcza jesli chodzi o dzieci ://
Olisiaa dziekuje ;)) I zdrowka zycze dla rodzinki :))
Suzi dziekuje :* tak Ci sie tylko wydaje nie zazdroscilabys jakbys byla w mojej sytuacji, chyba zawsze jest strach na poczatku :)) a z tym zapominaniem to ja mam tak nagmiennie, wiecznie czegos zapominam, ciagle sie spozniam masakra nawet jak robie mleko malmu to 10 razy sypie od nowa bo
zapominam ile miarek juz dalam ;PP




A gdzie Wy na tym fb jestescie ? ja tez chce Was poogladac :pP
 
Do góry