reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
little nina moze byc z niego wysoki chłopak:-D tak spojrzałam na jego raczke i dosyc duzy ma ten slad po szczepionce na gruzlice
 
little a ile ma cm?

no i mam problem!! łożeczko obniżone,pościel z ochraniaczem wymieniona i Laura poszła spać o 20:00 i od tej pory przez te pare min . 2 razy sie przebudziła:( nie wiem czy to wina tego wszystkiego? czy może zębów:(
 
Ostatnia edycja:
dzień zaliczam do nudnych, ale pozytywnych, mimo wieczornego marudzenia Nutki. byliśmy z Bartim na mszy za babcię Miśka, miło wyskoczyć z domu, nawet jeśli teściowa zdołała mnie wkurzyć. ponad to w perspektywie mam wizytę o 7;30 i dobre kilka godzin w jej urzekającym towarzystwie, najgorsze, że bez Miśka, bo ona lubi wywoływać kłótnie, a później się wypierać swoich słów, jak np ostatnia jazda zaczęła się od prasowania ubranek, a skończyła na zdaniu 'to ty dopuściłaś, że zaszłaś w ciążę" - wyobraźcie sobie moją reakcję:) połowy awantury nie pamiętam - w taką wpadłam furię:)

Pieszczoszka - nie wiem, czy to ma jakiś wpływ, poobserwuj Lalę:) ile Wy już macie ząbków?
 
Witam wieczornie
no to pieszczoszka może zęby , ja juz tydzien temu opusciłam łóżeczko i nie zmieniło to jakoś Poli zachowania ,przebudza sie w nocy czesto postęka i zasypia i wiem ,że to napewno zeby jeden jest i dalej steka wiec idzie nastepny...teraz spi od godziny a w snie steka biedna ...
 
marisamm mogłabys wrzucic zdjecie Twojego pokoju z ta fototapeta?
pewnie..
zdjęcie robione na szybko:happy2: fototapeta.jpg

ale już kojca Młodego nie chciało mi się odsuwac, wystarczy, że przetaszczyłam drapak kota:-D wymiary fototapety na ścianie to ok 340cmx254 /odrobinkę przycinaliśmy..
w dzień lepiej wszystko widac, a tak przytłaczają to schody i balustrada.. ale o 21 światła słonecznego niet!

a fototapeta w całości wygląda tak jak ta z linku: fototapeta NOWY JORK I ŻÓŁTE TAKSÓWKI : 8 Częściowa : Fototapety : Plakaty : Wyposażenie domu : InBook
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry