reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Zaneta tak jak mowi Twoj maz i trojke sie wychowa. Kurcze wiem jaki stres musisz przezywac nie moc zrobic testu, zawsze by Cie to uspokoilo.

Pieszczoszka ty nie grzesz tak jak mowi zaneta pobudka 4 razy to pryszcz z niespaniem od 4 rano:) albo jak zanetaa niedawno od2.
Katasza wspolczuje nocki,

Syn mi wyrwie reke , szarpie szczypie , maliny robi. czy to dziecko sie kiedys zmeczy?
 
reklama
Zaneta kup testy w allegro ja mam zapas (cholera wie po co?) one sa po 1 zł listem Ci wyślą też chyba za 2,50 możesz kupić dfowolną ilość .Zapewniam ,że czułe przy Amelce wypróbowane i synowa też przy Borysku.Ja i tak Ci @ życzę:tak:.U nas też dziecko nocną porą sobie party urządziło i jestem nie wyspana
 
witam i ja! Mlode spi, to mam chwile, zeby cos poczytac no i moze zdaze napisac, bo ostatnio drzemkie krotkie, oj krotkie..

czarnula- my jak się dorobilismy odparzenia pieluszkowego, to polozna jak i lekarz kazala smarowac tormentiolem /nic nie pomagalo, ani bepanthen ani sudocrem/, zeszlo w ciagu 3 dni, a po 1 juz bylo widac poprawe

kugela- gratki!!!! uważaj teraz na malego wampirka:-D /a niby w wiekszosci przypadkow ida gorne jedynki, tak bynajmniej mowia; musze poobserwowac i dolne;

a co do fototapety.
to my mamy na cala sciane w salonie, ogromniasta tapete NYC, taka czarno-biala z zoltymi taksowkami; mamy ja na przeciwko kanapy i ...generalnie efekt jest!! nad tapeta mamy krecone, metalowe schody na pietro, wiec jak sie schodzi to ma sie wrazenie, ze wedruje sie gdzies nad miastem...:happy2:


pytalam wczesniej, ale zadna mi nie odpowiedziala..
czy wasze dzieciony tez kreca tak na boki glowami, prawo-lewo i to tak szybko, mojemu cos odbilo.. i jak sobie przypomi, to wariuje..
 
Marisamm Amelka to tak szybko łapkami trzepie lub nóżkami ,kiedyś to język ciągle wyciągała ,a teraz składa razem łapki i tam i z powrotem w kierunku buźki i w dół aż się uderza w tą buzinkę.Nie ma się co na zapas martwić jakby zbyt długo mu to zostawało to powiedzieć lekarzowi .Ale to raczej jakiś odruch który dziecko chce wyćwiczyć jak już wyćwiczy zacznie co innego robić:tak::-)
 
Ja właśnie walczę z 9 kilową dynią. Coś czuję, że Ula będzie miała zapas słoiczków który wystarczy jej do 1 urodzin :D Przy założeniu oczywiście, że nie tylko dynią się żywić będzie :-D
 
Hej

Normalnie czytacie w moich myslach - bardzo dziekuje za dyskusje o kremie na odparzenie - mlody ma wlasnie takie mega czerwone z pryszczykami - Sudocrem walczy 3 dni, ale nie jest lepiej.On pomaga na mele zmieny, a to co mały ma teraz to jest Sodoma i Gomorrra w Gehennie. Zrobilo mu sie tak po tym jak wrocilam do podawania obiadkow - kwasniejsze kupy, czy coś?

Wczoraj mialam dzień dziecka - najpierw sama na zakupach ubraniowych a wieczorem na imprezie firmowej - tatus wczoraj miał dyzur;)


Moj nalogowo obraca sie plecow na brzuch - nawet jak go karmie cycem na leżąco i posilek zazwyczaj kończy leżąc na brzuszku z uniesiona wysoko głowa, zeby kraniku dosiegnąć;) Za to z brzuszka na plecki ponoc obrocil sie ze dwa razy, ja nie widzialam zadnego.

Poza tym nie wiem co mam pisac - gratuluje ząbków, zyczę @ - ja nie mam jeszcze, ale zrobilam test - i nie zdalam:), wyspanych nocek, wyleczonych dupek, udanych obrotow z plecow na brzuch i nazad, smacznych zupek, bogatego Gwiazdora, i dużo zdrowia i pomyslności:))
 
Dziewczyny pomocy , mlodemu pod brudka wyskoczyly (2) czerwone plamki( takie z chrostkami nie wiem jak to dokladnie opisac) czym to zlikwidowac?? nie mam pojecia od czego to wyszlo, zastanawiam sie czy to moze byc od sliny bo coraz bardziej sie slini.
 
Witam na moment ,niezdaze poczytac , wejde czasem namoment na zywieniei znikam ...
dziś Pola ma pół roczku jejku kiedy to przeleciało hehe , jeden zab na dole jest , idzie drugi ,

ktos cos pisał o raczkowaniu wiec moja juz od tygodnia stoji na czworakach i sie husta od przodu do tyłu hehe wczorajjuz sie troche przesuneła z dwa kroki do przodu tak smiesznie jak robot hehe ale widze ze juz łapie o co chodzi wiec za niedlugo bede ją szukac po mieszkaniu ,nagram filmik to wam pokaze hehe

jest calkiem inna niz Bartek on to był taki ciapek nic mu sie nie chcialo robić na brzuchu tez nie lubiał leżec a Pola to uwielbia spi , bawi sie , lezy tylko na brzuchu jak by mogla to by tezjadla nabrzuchu ...

dobra zmykam buziaczki dla solenizatow dzisiejszych pa pa
 
reklama
Do góry