reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
Oj dziewczyny im blizej porodu tym bardziej bedziemy schizowaly i nic na to nie poradzimy.
Ja dzis wyczytalam ze czop moze byc nawet wodnisty, no zwariowac mozna:crazy:
z 2tyg temu odeszlo mi troszke czopa i do wczoraj byl spokoj a od wczoraj jak by reszta odchodzila, ale juz sie nie nastawiam na porod bo cos mi sie wydaje ze moj synus chce zrobic prezent dziadkowi i sie urodzic w jego urodziny (20maja). Moja corcia urodzila sie w babci urodziny.
 
ja najpozniej to urodze 22 maj, na 6 maja mam termin z usg ktory licza i potem 12 dni jak nie urodze to beda wywolywac ehh
 
3 bardzo dlugieeeeee tyg, no ale mam nadzieje ze tak nie bedzie i jeszcze gora kilka dni i wykluje malego na ten swiat :)
 
reklama
Oj żeby posłuchały - chociaż ja mam nadzieję, że długi weekend jeszcze w dwupaku przechodzę, bo teraz lekarzy nie ma. Potem to już niech się spieszy maleństwo.

Nie było mnie kilka dni, a tu tyle dzieci już na świecie. Maj w pełni. Powodzenia majówki!
 
Do góry