reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Ogólnie ja w ciąży się cieszę, bo kłaczki w niepożądanych miejscach rosną mi teraz wolniutko i rzadkie bardzo ;-) Jedynie na brzuchu mam taki jaśniutki meszek, którego wcześniej nie było :wściekła/y:
 
reklama
tepienie kocura......hihihihih dobre...... ubawiłam sie po pachy z tego tekstu:-D
No własnie a tępicie go juz do zera czy nie? Do porodu tez same sie ogolicie czy w szpitalu?
 
Do zera ;-) TŻ będzie skrobał, ja tak jak już mówiłam, nie sięgnę. Nie mam wielkiego brzucha, ale nie mogę się schylać bo mnie żebro przeokrutnie boli.
 
ja tylko trymerem będę działać bo nie chcę podrażnić niepotrzebnie, także ani golenie do zera ani depilacja środkami nie wchodzi w grę
 
Witam kochane.

Ja dzis 1 raz w nocy nie miałam zgagi !!!! ale super uczucie hehe

Co do golenia na dole ja wyglądam juz jak yetti hehehe Mój S obiecał,że mnie ogoli bo ja juz sama nie dam rady:) szkoda tylko ze obiecał juz 2 tyg temu a ja dalej taka zarosnieta chodze.. Musze go pogonic bo jak przyjdzie urodzic wczesniej to wstyd z takim buszem do szpitala jechac hehe

Ja dzis jak chodze odczuwam co jakis czas skurcze w kroczku.. taki jak by ucisk
 
Witam sie i ja po weekendzie :happy2:

Co do bólu piersi to ja takowych nie mam , nawet nie sa szczegolnie wrazliwe. ale mi za to dokucza ból krocza ale to głownie jak za dlugo pochodze albo leze i mam wstac lub sie przekrecic...... to jest masakra:baffled:

Co do golenia to jakos daje rade ale z lusterkiem, juz tak sie wprawilam ze zadna pomoc mam nadz mi nie bedzie potrzebna:-) i staram sie to robic na bieżąco zeby nie bylo zaskoczenie jak dojdzie wlasnie co do czego a ja zarosnieta pojade :dry::-D
 
Ollena,pewnie Cie dzieciaczek przyciska :sorry2: Nie ma innej rady jak "robic jak najmniej,jak najwiecej odpoczywac".

A ja "tam" jakos specjalnie nigdy zarosnieta nie bylam,wiec wszelkie golenie mnie omija.Ha,ma sie to szczescie nie ahahahahahah:-D:-)

Bede za chwile dzwonila do poloznej,bo normalnie mi cycki ekspoloduja :baffled:
 
Sporoboj sie polozyc,na ktoryms boku.Jezeli jednak po no-spie nie przejdzie,to jedz na e.r. lepiej dmuchac na zimne.

p.s. tylko lez,bez podnoszenia sie przez jakis czas,a potem zobacz co bedzie.
 
reklama
Witam po tygodniowej przerwie,

jak wnioskuję ze szpitalnego wszystkie jeszcze jesteśmy w dwupaku... gratulacje dla tych, które walczą.

Mnie tez spojenie łonowe boli jak się dłużej poruszam - martwię się, żeby się przypadkiem nie rozeszło, bo tak mi w pierwszej ciąży grozili.

Wreszcie znalazłam szpital, w którym chce rodzić:
nowy - więc im zależy
prywatny, ale ma umowę z NFZ - więc poród darmowy, ale nie mają pretensji, że się do nich przyszło i podobno są wręcz nadopiekuńczy :)
 
Do góry