reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Co do tepienia kocura to ja to zrobilam w piatek:-DTroche kramem,troche maszynka,a wczoraj pozbylam sie kocura na nogach:-D Nogi najlepiej mi golic we wannie a reszte pod prysznicem:tak:

Olisiaa jak u nas zmianiali ubezpieczyciela(3lata temu) tez bylam na urlopie

ale na szczescie mialam super kierownika ktory do mnie zadzwonil i
powiedzial ze zlozyl moja deklaracje,a ja jak wroce to mam podpisac itp
:tak:nie wiem co w takich sytuacjach sie robi:no:trzymam &&&& zeby wyszlo dla Was jak najlepiej:tak:
Co do bolu krocza to tez miewam ale mysle ze to przez zylaki,jak lykalam Cyclo 3 forte to mnie tak nie bolalo:tak:
 
reklama
Witajcie majówki

ja od rana na pełnych obrotach, najpierw zaliczyłam laboratorium żeby badania porobić bo w czwartek do gina, potem zakupy, spacer z psem, wyprałam pościele bo pogoda piękna i kołdra z poduchami się wietrzy na ślicznym słoneczku aż miło dziś do łóżeczka będzie się wchodzić:tak:
ja bólu krocza nie mam ale mam dość często taki ucisk w podbrzuszu mały pewnie głową napiera zwłaszcza jak za dużo się nalatam. Ból piersi miałam tylko na początku teraz jedynie sutki wrażliwsze są.
Ja kocura "tępię" raz w tygodniu choć łatwo mi nie jest bo ręce jakieś takie krótsze się zrobiły:confused: przez ten wielki brzuch:-D ale wolę na bieżąco to robić bo potem to jeszcze gorzej samej sobie poradzić. Ja golę tak jak zawsze czyli maszynką do zera.

Miłego dnia mamuśki
 
Dorka28 a jemu własnie kierownik nie przekazał wiadomosci i wyszło jak wyszło....ja jestem załamana i ryczec mi sie chce z tego powodu, bo zeby była kasa to bym to olała no ale niestety u nas kazdy grosz sie liczy i zawsze mamy pod górke :-:)-:)-(
 
Dzieki fiore.. sprobuje :/ Ale jak mowilam, spalam cala noc, wstalam z lozka i zaczelo sie wtedy, dziwne bo zaczyna bolec po odpoczynku a nie po wysilku.

Jak bedzie tak jeszcze dlugo i intensywnie to podjade do szpitala. Przeraza mnie tylko to, ze moga mnie tam zostawic..

A co do kocura jak nazwalyscie to pieszczotliwie to ja staram sie co 2-3 dni bo jak zaniedbam to zaraz mnie wszystko tam swedzi i mnie trafia;) ale ja sobie radze na stojaco bezblednie bez patrzenia:)
 
Ollena mnie sie tez wydaje,ze te moje bole mam po odpoczynku,ale sek w tym,ze jak wstajesz i sie zaczynasz ruszac,to sie pojawiaja bo de facto byly w stanie spoczynku,a musze ponownie rozpoczac prace i wtedy bola.
Mam nadzieje,ze wszystko przejdzie szybko i ze obedzie sie bez e.r. i pozostawania w szpitalu &&&

Dzwonilam do poloznik,na bol piersi...duzo cierpliwosci.Potweirdzily mi sie moje przypuszczenia ;-)
 
czesc dziewczyny! ja Was dzisiaj podczytuje tylko jednym okiem bo mam poltoraroczna coreczke znajomej pod opieka i mala nie daje mi za bardzo dojsc do komputera :) mam nadzieje ze uda mi sie pozniej cos wiecej napisac a przynajmniej doczytac wszystko co piszecie :)
niech wszystkie bole ktore macie szybko Wam przejda!
ja dzisiaj mialam spokojna nocka, ale budzac sie ok. 5 nad ranem poczulam taki bol w dole brzucha, ktorego bardzo dawno nie mialam, w ciazy pierwszy raz taki silny. bol jak na okres. troche sie wystraszylam bo naprawde bardzo bolalo, ale sie nie ruszalam, polezalam i przeszlo.
do pozniej kobietki :*
 
witam sie po weekendzie :) u nas piękna pogoda chciałam iść gdzieś na spacer ale mam masakryczny ból głowy :-( więc siedzę w domu może przejdzie mam małe pytanko czy możliwe jest że mam uczulenie w postaci wysypki na udach po magnezie ?? dodam że nigdy na nic nie byłam uczulona a ta wysypka jest bardzo męcząca bo bardzo swędzi :-(
dzisiaj mój kochany pojechał robić remont ciekawe ile mu się zejdzie oby szybko bo mam przeczucia że mój Kubala kochany przywita nas wcześniej :-) a co do wątku o goleniu to ostatnio mam patent golenia się przy lusterku bo już sama nie daje rady a mój kochany nie ma za bardzo czasu albo zapomina :-( więc sama sobię radzę :-):-)
 
Cześć Dziewczynki :-)

Zasnęłam o 4 nad ranem (!!), a spałam do 12 w południe... świetnie:baffled:
Co do bóli - mam prawie codziennie, bolą tak, że w pierwszym odruchu myślę, że dostałam okres i trzeba biec do łazienki :baffled: Są silne, ale po jakimś czasie przechodzą.

Olisiaa - nie da się obejść, mnie również obowiązuje karencja... mój M. dostanie pieniążki za dzidziusia, a ja nie, bo kilka dni po podpisaniu umowy zaszłam w ciąże... I nic z tego niestety, a szkoda. Też próbowaliśmy to jakoś obejść, ale :baffled::baffled: Dla mnie to jest chory przepis, rozumiem, kiedy kobieta się ubezpiecza jak jest już w ciąży... Ale jeśli w dniu podpisania umowy w ciąży nie jest, to jaka kurna karencja?! :dry::dry::dry:

Ja zaraz idę umyć balkon (ojjj... już się domyślam, co tam po zimie jest), wywalę pościel, niech się przewietrzy (liczę, że prędzej na takiej wywietrzonej zasnę :-D), obiadek już zrobiłam, pojedliśmy także jestem wooolna, mogę pisać :-D

Co do golenia kocurka - dzisiaj zmobilizuję M. nie będę ryzykować, że sobie coś maszynką odetnę niechcący :-D:-D na nogach na szczęście rosną mi baaardzo wolno - jak po depilatorze, chociaż w ciąży zaniechałam używania go, ze względu na ból :baffled::baffled:

&&& żeby wszystkie bóle poszły od nas precz!!!
 
Anik. nie zawsze obowiązuje okres karencji. Kiedy mój R. zmienił pracę zmieniał też ubezpieczyciela, a ja byłam już w ciąży. On dostanie pieniążki z ubezpieczenia i dodatkowo ubezpieczył też mnie, bo też nie obowiązuje karencja. Kurde nie pamiętam jaka firma, ale chyba Alianz.
 
reklama
oderwałam się od pracy żeby zajrzeć, czy żyjecie;p

oby bóle minęły, nie tylko Wam, ale też mi - a co tam, ciężarna też może być egoistką;)
 
Do góry