reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Clue, Lulka obiecuje, że jak optymizm i dobry humor do mnie powrócą to z pewnością się z Wami podzielę. Póki co jednak nie wraca. Dziewczyny jak tak dalej pójdzie to albo moi ze mną nie wytrzymają albo ja z nimi:(
Suzi1 dzięki bardzo. Dobrze Was mieć Kochane, człowiekowi lżej na sercu jak się wygada...
Miłego wieczoru!!!
 
reklama
Mi troche energii wróciło, choc niewiele na razie.
Rano zapchalam chłopaków do przedszkola i wróciłam ledwo zywa. W obie strony to jakies 7 km, fakt, ze z powotem juz tylko 1 i to lzejszy na wozku. Normalnie Kube odbiera tesciowa ale okazalo sie ze musze isc jeszcze raz po poludniu podpisac anek do umowy (koiecznie dzis) grrr a ja juz po ranku bylam padnieta. Jak wrócłam o 17 to ledwo na oczy patrzylam, masakra, 0 kontaktu
 
kurde dzis od rana mnie cos tak kłuje co jakis czas w brawym boku.... oczywiscie odrazu mysl czy z dzidzia wporzadku wszystko....ale z tego co czytam to prawie kazda z nas albo cos boli w dole brzucha albo jakies skurcze ...wiec poprostu to chyba naturalne;) ok wracam do picia mojej INKI he :)
 
Eh,wlasnie ciaza to nie przelewka.Jestem bez zycia.Nic mi sie nie chce,ale wiem z jakiej przyczyny.Dziecko w brzuchu szaleje,az sie przyjemnie dziwie ze dzis tak duzo :-) Przepraszam,ale na wiecej nie mam sily.
Dobranoc(jak sie nie bede odzywac,to sie nie martwcie,po prostu jestem nie do zycia)
 
Ja przez pare dni niemalze zapomnialam, ze kogos nosze w brzuchu. Ale od wczoraj cos mnie pokluwa w lewym boku, a przed chwila z prawej nieco nizej. Chyba sie maluch zaczyna rozpychac :)
 
Dzień dobry!

Suzi dziękuję Ci za zainteresowanie:* :-)
Faktycznie kiedyś tu do Was zajrzałam ale potem i czasu było mniej i w ogóle jakoś tak wyszło:rofl2:
Mam jednak nadzieje,że uda mi się jeszcze wkręcić do tego jakże zacnego grona "Majowych Mam" ,jeśli oczywiście mnie przyjmiecie:-)
 
czesc dziewczyny!
dziuraWskarpecie zapraszamy do pisania:tak:
Wikasik ja czasami tez sie zapominam, ale wtedy maluch mi zapodaje kopniaka i juz pamietam:-D
fiore odpoczywaj!!!!
Dzis corka poszla do przedszkola wiec mam czas na sprzatanie:-D Wczoraj bylam taka zmeczona ze nie mialam siely sprzatac:tak:ale dzis nadrobie:tak:
U nas dzis pogoda bleeee:angry: Szaro i buro i moze popadac:-(
 
reklama
Dorka dziękuję:-)
U mnie też szaro,buro i ponuro,aż sie wstac nie chce a jeszcze z moimi skłonnościami zasypiania wszedzie i w kazdej pozycji to juz w ogóle spie non stop:)
 
Do góry