reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Dziewczyny czy miewacie bóle w dolnej części brzucha? Martwię się coraz bardziej - od kilku dni mi one nie ustają. Nie są silne, ale jak dotknę brzucha to boli. Nospa nie pomogła. Jutro mam lekarza, ale musiałam się wygadać i wyrzucić z siebie ten niepokój..
 
reklama
mnie nie raz boli podbrzusze a czasami mam az takie chwilowe skurcze nie raz np jak sie w nocy przekrecam to tak mnie boli ,ze masakra.Ginekologowi mówiłam o tym powiedział mi ,że to nic takiego jest ok ,oczywiscie jak sie nie krwawi
 
Byłam dziś u teściowej stomatologa i wszystkie zęby mam już wyleczone:-) Jednak kolejna kontrola za miesiąc, mam nadzieję że nie sprawdzi się na mnie teoria, że kobietom w ciąży "lecą" zęby...
Czekam na męża, zaraz przywiezie mi zielonego grejfruta. Też lecę, miłego wieczoru.

Ja ostatnio cały czas zajadam się grejfrutami:) Najlepszy jak dla mnie pomelo, a potem te słodkie - zielone właśnie:)

lecą te tygodnie... ja sama nie wiem kiedy mi to tak zleciało ,jeszcze pamietam jak nie dawno patrzyłam na dwie kreski na tescie ciazowym:) a propo testu ..zatrzymałyście go sobie na pamiątke ??

Ja zatrzymałam swoje dwa teściory:) Mam nadzieję, że już z nami zostaną. Z poprzednich razy jednak wyrzuciłam, bo przypominały o bólu i nie mogłam ich zachować:(

no proszę, widac jestem obrzydliwa, bo ja mam pępuszki i pierwsze włoski tzn z pierwszego strzyżenia

kilolek ja też napewno zatrzymam włoski:) jednak co do pępuszka to raczej chyba nie.


dziuba witaj:) Zachęcamy do pisania:)
 
Ostatnia edycja:
Uszykowalam sie na jutro=w lazience stoi juz butelka (po wodzie),stary lejek i nieuzywany nocnik coreczki :-) Za jakie grzechy,ja sie pytam za jakie grzechy? ;-)
Jutro pobudka wczesnie rano,bo musimy dojechac na 8 do szpitala,a mamy 30km i wiadomo ze na miescie beda korki.
Znikam,Milego wieczorku!
 
Patina nah,nie prawda ze sie spala tluszczyk karmiac.Ja spalilam choc nie karmilam,a moje kolezanki przytyly :-)
ja przytyłam i to bardzo dużo i wcale mi nie pomogło, ze przy dwójce dzieci było co robić, wręcz szkodziło, bo nie miaalm czasu jeść regularnie i najczęściej opychałam sie na pacerze (bo wtedy tylko mialam czas) slodkimi bułkami. Musze się tym razem bardziej pilnować

Witam babeczki
Ja głównie leżę i się obijam
sprawdzam jak tu szybko schudnąć po ciązy i znalazłam 100% dietę
polecam
jest super
Best way for girls to lose weight 2011 - YouTube
no ja sie pisze na taką dietę
 
Czesc, doczytalam weekendowe i poniedzialkowe strony. Jakos wybilam sie z rytmu i ciezko sie zebrac, by pisac i odpisywac... Moze tez dlatego, ze jakos objawy zniknely, brzuch wielki jak byl tak jest, ale nie wiekszy niz wczesniej. I tylko zdjecia z usg przypominaja, ze jakis maluszek rosnie we mnie. Kolejna wizyta u lekarza 13 grudnia, wiec jeszcze troche.

Trzymajcie sie dzielnie i nie dajcie ponurym myslom! Powodzenia na wizytach lekarskich i wszelkich badaniach :)

PS dzis juz pelny 15 tydzien! Na obrazku w podpisie jeszcze jednego dnia brakuje - ale to przez roznice czasu przez pol dnia 1 dzien w plecy :)
 
Ostatnia edycja:
Jakiś mały ruch na naszym majowym forum ostatnio. Ja jakoś nie mam weny do pisania, zresztą jakoś nie wiem o czym mam pisać. Wszystko jest dobrze, chociaż od kilku dni mam dziwne choć pewnie normalne objawy. Robi mi się nagle niedobrze i mega gorąco, takie uderzenie. Wczoraj już było bardzo blisko do spotkania z klozetem, ale po kilku chwilach przeszło. Poza tym wczoraj miałam trzy silne skurcze, ale jakby w pochwie, a nie macicy. Nie wiem czy to normalne i czy dzwonić do gina? Poza tym chyba muszę zmienić moją dietę, bo ostatnio nie jest najzdrowsza.
Dziś wolny dzień, ale trochę spraw do załatwienia, więc trzeba będzie trochę polatać.
Miłego dnia i udanych wizyt!!!!
 
Witajcie dziewczynki.:tak::tak:

UWAGA :-D:-D:-D:-D
Usilnie się prosi o trzymanie kciuków :sorry:
Dziś o godzinie 20.45 mam wizytę z USG genetycznym .:baffled::baffled:
Wiadomości będą przed 22 i mam nadzieję ,że same dobre.:rofl2::rofl2:

Dziękuję za uwagę :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
as&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
witajcie dziewczyny:-)
ja dzis mega wyspana, pospalysmy z Iwa do 10:szok:. nie wiem co sie dzieje z moja corcia ale bardzo mi ta zmiana odpowiada:-D
 
Do góry