reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

"Please kill me"! Wyjscie na krotki spacer i wejscie do sklepu kosztowalo mnie zaslabniecie-piekny ten 2 trymestr :baffled: Cisnienie wspaniale 80/45.Gin poinformowany,kazal nie wychodzic,lezec i pokazac sie jutro,jak bede na tych badania trilogy.
Ale humor mi dopisuje,a dziecie sie porusza co jakis czas i daje znak,ze wszystko u niego/niej o.k.;-)
Dusia bzdury piszesz:-p,jest napewno wszystko ok-glowa do gory i przesylam pozytywne mysli oraz przytulam!!!

Maz szykuje zupe z buraczkow dla mnie,a dla siebie i malenkiej makaron z serami.Trzeba cos zjesc,a potem odpoczywac(po czym???).Dobrze,ze mam ostatni sezon "Ostrego Dyzuru" do obejrzenia,bo dopiero w srode bede miala nowe ksiazki z biblioteki(inaczej zwariuje od samego lezenia:laugh2:).
 
reklama
a ja sie martwie co do wielkosci mojego brzucha....przez wasze fotki zalapalam dola ze moze ta moja dzidzia wcale nie rosnie...w sumie przed ciaza mialam wklesly brzuch a teraz niewielka pileczka...czy to normalne?Usg mam dopiero za 3 tyg a maly lokator niby sie wierci ale nie tak jak wa piszecie...czasami cos tam stuknie albo sie otrze i tyle
Do maja chyba sama sie zapisze do jakiegos terapeuty
 
suse nie masz sie co martwic.
po pierwsze wiekszosc z nas ma wieksze brzuszki bo albo juz byly w ciazy a ta jest kolejna i brzuszek wtedy szybciej rosnie, albo ogolnie jestesmy wieksze.
tak jak piszesz jest chuda i przed ciaza brzuch byl wklesly wiec ciesz sie kochana.
a co do ruchow to tak samo w kolejnych ciazach ruchy malucha czuc szybciej. ty jestes w pierwszej ciazy wiec ruchy mozesz poczuc dopiero okolo 20/22tyg.
nie martw sie napewno wszystko jest ok.
oststnio przegladalam watki innych przyszlych mamusiek i tam dziewczyny tez byly takie ktorych brzuszkow wcale nie bylo widac na tym etapie ciazy.

szukalam i znalazlam , zobacz sobie na Nastazje
https://www.babyboom.pl/forum/grudzien-2011-f409/nasze-ciazowe-brzuszki-oraz-waga-50414/index34.html
a
lbo tutaj a-gula
https://www.babyboom.pl/forum/grudzien-2011-f409/nasze-ciazowe-brzuszki-oraz-waga-50414/index27.html
 
Ostatnia edycja:
to ja się może przywitam, i zaczynam śledzić wpisy; na forum zaglądam od niedawna przejrzałam już wątki z moich okolic ale widzę że na tym wątku największy ruch także będę zaglądać :) zawsze można wsparcia poszukać.
a w odniesieniu do ostatnich wpisów to suse nie przejmuj się, mi ostatnio ciocia powiedziała, że wcale mi brzucha nie widać i spytała czy oby na pewno wszystko ok. Myślałam, że zwariuję dobrze że do wizyty były tylko 3 dni... a ruchów jeszcze wcale nie czuję (albo nie wiem, że to "to") ;)
 
Suse,wklejem niebawem zdjecie brzuszka z poprzedniej ciazy i z tej,sama zobaczysz,ze nie jestes jedyna.Badz spokojna.
Dziewczyny,a co to za humorki,ze sie wkrecacie w jakies nieistniejace problemy?Glowy do gory,piersi w przod i odwaznie z optymizmem do zycia podchodzcie!:-)
Witaj Dziuba.
A co do ruchow,juz pisalam wiele moich znajomych,przyjaciol i rodzinnych kobietek poczulo pierwsze ruchy i ok.25tyg,wiec nie smutac mi sie tu,tylko cieprliwie czekac!
 
Dziuba witaj na forum!!!!!!!
Suse nie martw sie, napewno wszystko jest ok!!!!! Mi w pierwszej ciazy wywalil brzuch ok 5miesiaca:tak:Wtedy jeszcze bylam szczupla a teraz nie:-D
WIOLKA wow Nastazja w 29tyg ma brzuch tak jak ja teraz:-D
Czarnula mojej fasolki tez nie czuje codziennie:tak:
fiore widze ze naprawde humor Ci dopisuje:tak: Dobrze ze masz m w domu to mozesz poodpoczywac:tak:
Ja troche posprzatalam, pojezdzilam 10min na rowerku:tak:Stwierdzilam ze cos musze robic zeby w 9miesiacu nie miec +25kg:baffled: teraz odpoczywam, a za ok 40 min wroci G z Misia i juz nie bede mogla sobie polezec:-D
 
dorka ale chuda co?:-)
ja co sie poloze to mi sie zachce a to siusiu, a to pic a to pomarancze i tak wstaje co chwile... a potem bede marudzic bo Iwa sie obudzi i tyle bedzie z mojego lezenia
 
reklama
Do góry