reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Carmella - to pewnie ciążowe omdlenie. Takie mogą się niestety zdarzać.

A u mnie jeszcze za bardzo brzuszka nie widać, raczej moją tradycyjną oponkę. Ale za to w spodnie nie wchodzę i wszystko mnie drażni w brzuch. Denerwują mnie rajstopy i wszelakie majtki, które są wyższe. Najlepiej czuję się w dresie albo w spodniach ciążowych. O biuście nawet myśleć nie chcę. Został mi nr większy po poprzedniej ciąży i teraz dalej rośnie:szok:, a ja jednak nigdy nie należałam do kobiet z małym biustem. Mój mąż żartuje, że kiedyś dojdę do rozmiaru "Z";-)
 
reklama
ja też tak panikuje?:)

mnie też już nie bolały aż pewnego dnia postanowiłam spać bez stanika i tak się załatwiłam, że ból przypominał ten przy zastoju zaraz po porodzie (brrr). co do zemdlenia... jak sobie coś wmówisz, to zaczynasz to czuć, nie denerwuj się tak, bo zejdziesz nam przed komputerem! a tak serio, to warto denerwować Maluszka? Nie, więc zrób sobie herbatkę, pooddychaj i bądź dobrej myśli:)

brzuszki nas cisną, bo macica się powiększa, a i (podobno) miednica też się zmienia, w połowie pierwszej ciąży bolała jak cholera i lekarz tak to wyjaśnił. Myślę, że może być widać brzuszek, bo akurat macica może się tak "wypchać", ale u mnie nic, poza wzdęciamiiiii. I jeszcze pęcherz dał o sobie znać - ma sa kra!
 
Ostatnia edycja:
Witam was wszystkie:-)
jestem tu nowa choć śledzę was od dłuższego czasu i dziś postanowiłam dołączyć:-) to moja pierwsza ciąża, poród mam wyznaczony według usg na 7.05 a według OM na 5.07 w czwartek zaczynam 11 tc i mam też wtedy drugą wizytę u gina której nie mogę się już doczekać żeby usłyszeć że wszystko ok...przy pierwszej wizycie według usg był to 6+3tc i słyszałam pięknie bijące serduszko:-D:-D i mam nadzieję, że w czwartek będzie wszystko ok....
 
zanetaa a w którym tyg jesteś? na pewno usłyszysz je na następnej wizycie:-)

a co do bólu piersi to od początku mi towarzyszy choć teraz nie jest aż mocny jak kilka dni temu i całe szczęście... mój facet też się baardzo cieszy, że rozmiar rośnie;-)
 
witaj:)

wszyscy słyszą serduszko tylko nie ja:-(
Kochana spokojnie pojdziesz na wizytke i zobaczysz pieknie bijace serducho :tak:
Witam was wszystkie:-)
jestem tu nowa choć śledzę was od dłuższego czasu i dziś postanowiłam dołączyć:-) to moja pierwsza ciąża, poród mam wyznaczony według usg na 7.05 a według OM na 5.07 w czwartek zaczynam 11 tc i mam też wtedy drugą wizytę u gina której nie mogę się już doczekać żeby usłyszeć że wszystko ok...przy pierwszej wizycie według usg był to 6+3tc i słyszałam pięknie bijące serduszko:-D:-D i mam nadzieję, że w czwartek będzie wszystko ok....
Witaj i sie rozgość :-D;-)
A mnie cos wszystko stoi w grdle:confused2:
 
Witajcie!
Malo mnie,pewnie nawet nie zauwazylscie ;-) ale to dobry sprawa,bo oznacza,ze macie sie czym zajmowac :-p

Napisze teraz dopiero za jakis czas,bo nie mam netu w domu-wyczerpalam limit na net.
Czuje sie srednio,ale chyba ciut lepiej niz pare dni temu-tylko jesc nie moge.Malej wykluwaja sie kolejne zabki i jest strasznie marudna :-( Tyle z mojego zycia.

Powodzenia wszystkich majoweczkom-buziaki!
 
martwi mnie tylko to czy torbiel na jajniku już się może wchłonął bo pojawił się wraz z ciążą....:-( czy któraś może ma podobną sytuację? bo z tego co do was tu zaglądałam to wydaje mi się, że chyba nie.
 
reklama
Witajcie!
Malo mnie,pewnie nawet nie zauwazylscie ;-) ale to dobry sprawa,bo oznacza,ze macie sie czym zajmowac :-p

Napisze teraz dopiero za jakis czas,bo nie mam netu w domu-wyczerpalam limit na net.
Czuje sie srednio,ale chyba ciut lepiej niz pare dni temu-tylko jesc nie moge.Malej wykluwaja sie kolejne zabki i jest strasznie marudna :-( Tyle z mojego zycia.

Powodzenia wszystkich majoweczkom-buziaki!
Kochana wlasnie jakies 3 mienuty temu myslalam o Tobie!!! Wracaj szybko:tak:*
martwi mnie tylko to czy torbiel na jajniku już się może wchłonął bo pojawił się wraz z ciążą....:-( czy któraś może ma podobną sytuację? bo z tego co do was tu zaglądałam to wydaje mi się, że chyba nie.

Wiesz ja mam podobna sytuacje, ale zawsze zapominam zapytac gina:angry::angry: chociaz mysle ze gdyby było cos nie tak to powiedział by...na klejna wizyte jest to pytanie nr 1:-D i slyszałam ze torbiele lubia sie wchłaniać w ciaży :tak:
 
Do góry