reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Dzieci juz w domu nakarmione wiec ja znowu mam chwilke na BB

Dolofka
profilaktycznie na zaparcia jedz suszone sliwki, morele, swieze jablka i staraj sie pic wode niegazowana okolo 1,5 litra

U mnie brzuszka jeszcze nie ma, jest jakas malutka oponka z poprzednich ciaz ale to nie to...pomimo tego w klasyczne moje rozmiatry juz sie nie mieszcze, nooo moj maz tez sie cieszy ze mi piersi rosna :-p mowi ze sa prawie takie jedrne jak 18 lat temu kiedy sie poznalismy:sorry::baffled:
 
reklama
dziewczyny wlasnie siedze i tak podotykalam piersi i w ogole mnie nie bola, nawet jak mocniej naciskam.. a tak codziennie cale dnie bolaly tak po bokach i jak dotykalam, co mam robic? boje sie..
 
U mnie brzuszek juz sie pojawia:tak: Zawsze mialam brzuch ale widze ze sie juz powiekszyl,spodnie staja sie ciasne:tak:
Oczywiscie moj m tez cieszy sie z moich powiekszonych piersi:-D
Bylismy z Misia u lekarza ma zakaz chodzenia do przedszkola dopoki nie obejrzy ja larygolog:-( Mamy wizyte na 18.10:tak: jestem jakas padnieta:baffled:U nas prawie caly dzien padalo:angry:
A USG mam tak pozno bo moj lekarz przyjmuje tez w innej przychodni gdzie moze ma lepszy sprzet:tak: Milego wieczoru zycze a ogladacie "Przepis na zycie"? Super polski serial:tak:Polecam
 
Carmella mnie sie wydaje ze mnie tez przestaly bolec na jeden,dwa dni a teraz znowu mnie bola:tak: Mysle ze to nic zlego, zobaczymy co jeszcze napisza inne dziewczyny:tak:
 
witajcie.

Poczytałam w biegiu co nieco.
Dołączam do grona z wywalonym brzuchem.:-D:-D:-D
Moja Klaudia już się dziś pytała ,którą piłkę Kubusiowi połknęłam :szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D
Bóle też jakoś mnie wszelkie omijają za to dziś jest mi wybitnie niedobrze..
Nie miałam cały dzień prądu i neta ,więc na bieżąco nie jestem.
Pozdrawiam i miłego wieczorku.
 
reklama
teraz zrobilo mi sie slabo, mam dziwne dreszcze i slysze jakby za ścianą.. nie wiem, co sie dzieje...

edit: dziekuje za poprzednie odpowiedzi... teraz wstalam to prawie zemdlalam, zakrecilo mi sie w glowie...
 
Do góry