reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
nie wiem, w tej poradni co do niej chodze sa jakies dziwne zasady, ostatnim razem jak poronilam to tez w 11 tyg nie posluchalismy serduszka bo mowila ze niby nie slychac bo za wczesnie

a u Was dziewczyny ginekolog sprawdza czy serduszko bije na kazdej wizycie? nie mowie tu o usg tylko o takim przyrzadzie specjalnym chyba sie nazywa detektor
tak to miej wiecej wyglada

http://allegro.pl/detektor-tetna-plodu-sonoline-b-nowy-kurier-0zl-i1855700924.html
 
Ostatnia edycja:
Zagadka super uczucie, ja też dziś byłam na wizycie!
Jestem bardzo zadowolona! Miałam usg baaardzo długo robione, z każdej możliwej strony, dopochwowo i przez brzuch. Widziałam rączki, nóżki, główkę, całe nasze maleństwo i było cudowne. Wszystko jest w porządku!. Ruszało rączkami! Słyszałam i widziałam serduszko - nie da się opisać tego uczucia! Chciało mi się płakać, ale się wstydziłam :-) Pan dr wszystko mi wyjaśnił, wszystko opisał i pokazał. Maluszek ma 4,05 cm! Przewidywany termin porodu wg usg 29.04., wg om 03.05. Wg usg to 11t2dc. Założoną mam już kartę ciąży. Następna wizyta za miesiąc. Chyba, że coś by się działo.
Jednak wybór odpowiedniego gabinetu i odpowiedniego lekarza jest bardzo istotne!
Ale się cieszę! Aaa, i dostałam 3 zdjęcia z usg. Później wrzucę.
 
Ostatnia edycja:
18 idziesz juz na skan czy tylko wizyta u poloznej?
moja polozna ostatnio powiedziala ze sluchania serca nie bedzie chyba az do 18 czy 20 tyg bo nic uslyszec nie mozna przez te urzadzenie jak one tam sie zwie to nie pamietam hehe
kurcze tak mi sie wydaje ze w pierwszej ciazy polozna juz na pierwszej wizycie w 12 tyg pozwolila nam posluchac serduszko ale nie jestem pewna

18 mam wizyte u położnej. Scan dopiero 2.11. W poprzedniej ciazy już na tej wizycie ok 12 tygodnia serduszko słyszeliśmy.
 
Zapomniałam wam napisać

Wcześniej wspominałam o dziwnym bólu po lewej stronie, od pośladka( jak by ból promieniował po zastrzykach). i okolic pleców.Myślałam,że może mnie przewiało.
Ale nie...

Czasem tak jest u kobiet w ciąży zależy od ucisku na macicę, albo tak pozostanie do końca, albo ułoży się to wszystko inaczej.Po prostu niektóre czasem tak mają. .
 
Asik, wiersz jest bardzo głęboki i godny tak waznej osoby jak Twój Tata.
Martusiu, witam:)
Czarnula, ja mam na kazdej wizycie robione usg
Cieszę sie niezmiernie z wszystkich dobrych wiesci:)
 
Annte nie da sie tego opisać.Ja też o mało sie nie poryczałam, a myślałam,że twarda ze mnie babka:-)
U mnie wizyta w piątek - odczyt wyników tarczycowych , dobór tabletek, no i na 13 tc mam się umówić na badanie prenatralne

Jutro jak nie odpłynę w krainę Morfeusza to wrzucę zdjęcie swojego fasolka- takie mam przeczucie ,że będzie to on, łon...
 
reklama
Ja dziś pytałam dr o prenatalne usg. Powiedział mi, że to takie dokładne usg z dokładnym mierzeniem płodu. Dzisiaj takowe wykonał, oglądał maluszka z każdej strony i czekał długo aż się uparciuch odwróci, żeby obejrzeć kręgosłup. Na szczęście wszystko jest ok.
Zagadka, masz problemy z tarczycą? Ja rok temu miałam stwierdzoną niedoczynność, przez pewien czas brałam hormony, później przerwałam. W lipcu miałam TSH w normie, więc przestałam zawracać sobie głowę. Wiem, że powinno się to kontrolować przez cały czas, skoro problem został zdiagnozowany.
 
Ostatnia edycja:
Do góry