reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Mi jest tak troche trudno uwierzyc ze juz brzuszek moze sie pokazac tak wczesnie ?:sorry:
Wiem ze nie ma na to reguły ale zazwyczaj mowia ze w 4 miesiacu sie poajwia.. ja tez mam brzuszek ale raczej sadełkowy :laugh2: choc jeszcze nic nie przytyłam..
Wiecie co moj maz tak sie cieszy z moich piersi , mi sie ledwo w stanik meiszcza i bede musiała niedlugo kupic rozmar D.. ale sa dla mnei straszne , wstydze sie ich:baffled: . Wczoraj ogladalismy ponownie dom i stałam z 1,5 i jak wsiadłam do auta mowie do meza " ze bola mnie na dole plecy jak u starej baby" a on mi na to , ze to pewnie od piersi bo w koncu pare kg nosze ..
Suzi , dzieki za infooo, widzisz mi w aptece powiedziaął zem oge brac .. dupa blada , dobrze ze tego nie ruszyłam.. póki co zaparcia jakeis mam ale jeszcze do opanowanei. ale za 2 tyg zapytam gina o srodki pomocnicze i zobaczymy czy pokryja sie z Twoimmi ;) parafinka słyszałam ze jeste narawdę dobra..

No ja z reguły mam raczej malusi brzuszek więc też jestem w szoku że mnie tak wyrzuciło, i to już z miesiąc temu... a jeżeli chodzi o piersi to witam w klubie - musiałam zainwestować w staniki rozmiar większe. Mój D cieszy się i smuci zarazem, bo chociaż piersi większe to miał zakaz dotykania ich bo tak mnie bolały... więc jedynie to sobie mógł popatrzeć... no ale powoli przestają boleć :)
 
reklama
kurde , poszłam do lustra ale nic nie widze, brzucholka sterczacego nie ma ! moze wyskoczy za pare dni albo tygodni ;) zobaczymy ;-)
mataik myslisz ze bedziesz miała brzusio gigant ?:rofl2:

Obiadek dochodzi, wiec ide jesc ;))
 
dolofka, moj lekarz juz mnie uprzedzil ze bedzie ogromny:)
suzi, maj to byl moj wymarzony miesiac na narodziny malenstwa i choc ja bede rodzila w polowie kwietnia to do maja przeciez tak blisko:)
 
Dziewczyny powiedzcie mi bo badanie prenatalne mam na 28.10 i bedzie to 13tc i 3dc czy to jest ok. Jak dzwonilam umowic sie to siostra powiedziala mi ze robi sie w I trymestrze do 14tc. Czyli jest ok?
 
Dziewczyny powiedzcie mi bo badanie prenatalne mam na 28.10 i bedzie to 13tc i 3dc czy to jest ok. Jak dzwonilam umowic sie to siostra powiedziala mi ze robi sie w I trymestrze do 14tc. Czyli jest ok?

u mnie w ksiazce pisze ze 11-12-13 tydzien robi sie ten skan czyli akurat zmiescisz sie w terminie :)
 
Suzi, termin usg jest ok:)
Maluszek przyjdzie na swiat poprzez cc, okolo 3 tygodni przed terminem, poniewaz w przeciwnym razie moglaby peknac mi macica, zabraklo mi wytrwalosci w odczekaniu 2 lat po cc:) ale juz wtedy bedzie w pelni rozwiniete i donoszone, wiec jesli bedzie jak ma byc to na 6 dobę wyjdziemy do domku:)
 
reklama
Do góry