reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

ja to ostatnio jak tylko zaczyna mnie mdlic, szybciutko cos zjadam i nawet przechodzi :-) tylko, ze czasami jest tak, ze co chwile musze cos jesc :-) ale chyba wole to niz mdlosci :-)
a rano przed praca staram sie codziennie cos zjesc, a wchodzi mi tylko sucha bulka i rumianek. chociaz tez zestaw tez juz mi sie zdarzylo zwrocic...
 
reklama
Witam,

I ja dołączę się do Was !
Mam już synka,który za miesiąc kończy 2 latka i będzie miał rodzeństwo , wstępne wyliczenia na połowę maja
biggrin.gif

pozdrawiamy !
laugh.gif
 
Wiecie co z tego co widze to tylko ja tak bardzo dmucham na zimne. :zawstydzona/y: Malo co w domu robię, ale to może dlatego że nie mam dzieci... mąż bardzo mnie wspiera i w sumie to ON nie pozawal mi nic zrobić :wściekła/y:
Nawet nie moge odkurzać :zawstydzona/y: No tylko obiady gotuje a tak to leżę plackiem i ogladam tv :tak:

Czasami mam wyrzuty sumienia ze tak nic nie robię ale z drugiej strony nie wybaczyła bym sobie ....aaa tfuuuu tfuuuu!!!!!Jeszcze troszkę i mam nadzieje że będę bardziej spokojna i będę mogla coś więcej zrobić :tak:

Jak masz okazję i możliwość sugeruje odpoczywać na maxa - później to się zacznie. Sama kiedyś w to nie wierzyłam teraz od trzech lat nie mam nocy przespanej i tylko mama mama mama ;/
 
A co do L4 nie zawsze lekarz tak od razu wypisuje zwolnienie. Jak to się mówi - to przecież nie choroba - mój wypisał jak zobaczył na fotelu skurcze w połowie ciązy. Wystraszył się i kazał leżeć. Ale wiem z poprzedniej ciąży, że na haslo "Panie doktorze źle się czuję, mdli mnie czy jestem bardzo zmęczona" nie dostaje się zwolnienia.

pozdrawiam
 
A co do L4 nie zawsze lekarz tak od razu wypisuje zwolnienie. Jak to się mówi - to przecież nie choroba - mój wypisał jak zobaczył na fotelu skurcze w połowie ciązy. Wystraszył się i kazał leżeć. Ale wiem z poprzedniej ciąży, że na haslo "Panie doktorze źle się czuję, mdli mnie czy jestem bardzo zmęczona" nie dostaje się zwolnienia.

pozdrawiam

ja mysle, ze to zalezy od lekarza... moj to nie robi problemu jak sie powie, ze zle sie czuje... tzn ja jeszcze nie wyprobowalam ale slyszalam od kolezanek, ktore do niego chodzily, ze juz po drugiej wizycie moze dac zwolnienie
 
Hejka, faktycznie ciężko za Wami nadążyć aby być na bieżąco. Ale ! doczytałam i wiecie co, nasuwa mi się tylko jedna myśl... Mega-fajne z Was babeczki!!!!! Autentycznie buźka mi się śmieje jak czytam nowiny od Was. Cieszę się, że należymy do jednej drużyny:)
Mam termin na sam koniec miesiąca -- chyba jeszcze poczekam na serduszko. Wiecie co.. tym razem zupełnie nie mam mdłości. Gdy byłam w ciąży z pierwszym Synkiem to nie mogłam otworzyć lodówki w obawie, że jej zapach wywoła niepożądany skutek... Dziwne, prawda?? myślałam, że będzie tak samo
 
Ja dostałam zwolnienie na pierwszej wizycie. Ale to moja druga ciąża. Pierwsza nieudana była prawie cała przeleżana z problemami od samego początku. Więc teraz trochę na zasadzie ostrożności...
Dorci - też mam zupełnie inne objawy niż za pierwszym razem. Może to prawda, że każda ciąża jest inna:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
dorci a który to tydzien ? ja zawsze na początku sie tak ciesze ze nie ma mdłosci a potem 5-6 tydz sie pojawiaja i uderzaja jak grom z jasnego nieba:-D Dobrze , ze żoładek już mnie przestał boleć bo to było najgorsze !
W takim razie ledwo sie załapałas na majóweczke ? ;)
 
Do góry