reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Uuu, ale tu pustką wieje. Ja przez przeprowadzkę nie mam na nic czasu. Jeszcze mnóstwo spraw służbowych bo koniec roku. I wyszedł mi jeden duży finansowy problem :no: ale jakoś dam radę.
Od tygodnia mieszkamy na nowym, Ninka już fajnie się zaaklimatyzowała, ale dwie pierwsze noce były kiepskie. Teraz jest już ok. Najbardziej podoba jej się wspinanie na czworaka po schodach. Na szczęście sama tego nie uskutecznia. Wie że nie wolno.
Teraz czekam na meble kuchenne, które będą pewnie gdzieś pod koniec stycznia, ale muszę dać radę. Najgorzej że nie mam zlewu w kuchni.
Poza tym wszystko po staremu.

Dusia, jak tam sprawy u Ciebie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Annte super ze juz na nowym mieszkanku no i ze Ninka zadowolona.
Moja siostra jak sie przeprowadzila na nowe mieszkanko tez dlufo nie miala zlewu i wszystko musiala myc w lazience.
Ale na koniec stycznia bedziesz juz miala swoja wymarzona kuchnie , dasz rade przez miesiac. :)

Jasiek ostatnie dwa dni nie spal w dzien , przez co noce ma koszmarne , budzi sie co chwile , steka , musze go zabierac do nas do wyrka przez co my sie nie wysypiamy bo nas kopie. ( dostalam z piety w oko , cud ze nie mam siniaka).
Maz dzis ostatni dzien w pracy i 3 tygodnie wolnego , odpoczne troszke od obowiazkow domowych :D.

Milego slonecznego dnia :)
Duzo zdrowka
 
No to mamy kolejne przeziębienie. W nocy gorączka 38,5°C. Nie ma jak być chorym na święta. Oby przeszło. To pewnie efekt tego że w nowym mieszkaniu jest odrobinę chłodniej, szczególnie na dole.
 
Ostatnia edycja:
Annte- my w zeszłym roku po Wigilii jechaliśmy na pomoc doraźną bo Młodą taki kaszel złapał więc wiem jak to jest. Zdróweczka życzę. U nas jakiś katarek ale nie lejący się tylko taki siedzący w nosku. No nic- czyścimy i obserwujemy.

Poza tym przygotowujemy się do świąt, choć bez szaleństw. Dzisiaj spakowałam część prezentów, poskładałam piernikową chatkę. Wieczorem ubierzemy choinkę. Pierniczki udekoruję jednak jutro. No i oczywiście jutro gotowanie bigosu zaczynam. Docelowo na drugi dzień świąt więc będzie akurat.

DSC_0032.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0032.jpg
    DSC_0032.jpg
    32,7 KB · Wyświetleń: 38
Dobry wieczór Wszystkim :)

Właśnie skończyłam pakowanie prezentów... U nas święta w tym roku nie cieszą, namawiałam W, żeby przyszedł na wigilie ale nie chce... Idę więc z dziećmi do rodziców, ale... przykro mi, nie wiem gdzie W będzie, chyba sam... To będzie ciężki czas dla mnie i dla Mateuszka, dla niego przede wszystkim....

Olka ciągle kaszle, od stycznia ma iść znów do żłobka ale czarno to widzę, niby osłuchowo jest ok a jak ją złapie atak kaszlu to masakra. Mateusz za to zdrowy, ale od wyprowadzki W daje mi nieźle w kość, jest niegrzeczny, pyskuje, buntuje się przeciwko wszystkiemu i wszystkim, idealizuje tylko tatę....

Niech już się ten rok kończy, może przyszły przyniesie coś lepszego...

Annte, super, że już na nowym. My o tej porze w zeszłym roku przeprowadzaliśmy się na nowe, oj jak ja się wtedy cieszyłam... kto by pomyślał, że dziś będzie tak jak jest.... Obyście byli tam szczęśliwi... z całego serca Wam tego życzę....

Dobrej nocy....
 
hej dziewczyny :) wieki mnie tu nie było i wieki nie czytałam. wiekszasc jest na fb wiec jestem w miare na bieżąco. a zajrzałam tu, żeby stworzyć suwaczek, bo zapominam, który tydzień ciąży mam :) a jak wiekszasc z Was wie w czerwcu będę mama po raz drugi :)
 
reklama
Do góry