reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

fajnie że jest nas coraz więcej:)
Ja wizytę mam 15go i już doczekać się nie mogę:zawstydzona/y: obym zobaczyła juz serduszko :tak:
 
reklama
Dziewczyny a dlaczego majóweczki są w 2giej części strony? A nie pod kwietniówkami :eek:
 
dziewczyny trzymam za was kciuki bardzo mocno

suzi obawy to norma, ja staram się nie dopuszczać do siebie myśli, że będzie coś nie tak, w poprzedniej ciąży od 19 tygodnia odliczałam dni do końca, ze względu na zagrożenie i teraz mam nadzieję że nie będę miała powtórki z rozrywki...
choć pewnie jak potwierdzi mi się ciążą [czy to w tym miesiącu czy w kolejnym] będę panikować bardziej ;-)
 
Suzi, ponieważ ja coś zle założyłam z tych emocji:) moze da sie to jakos naprawic:)
Ja takze jestem pełna obaw ale i nadziei.Pierwszą ciążę pooroniłam ze względu na opryszczke wargową, teraz mam ją farmakologicznie zaleczoną więc mam nadzieje że ten problem odpada. Wiem ze moze byc milion innych powodów ale gdzieś w podświadomości czuję że będzie dobrze:)az boję sie pomyśleć co by było gdyby...
 
martaik nic źle nie założyłaś, po prostu wkrótce założą nam pod forum i wtedy będziemy mogły się wyszaleć w innych tematach ;-)
zajrzyj sobie np na kwietniówki, albo gdziekolwiek indziej

a jak już urodzimy to nasze forum powędruje na sam dół do dzieci urodzonych w maju 12 ;-)
 
Ostatnia edycja:
To ja się też witam :-) Jestem już mamą majową 2008 :) A teraz pokazały mi się dwie kreski i termin na 7 maja. Pobiegałam na usg ale nie było jeszcze nic widać - następny termin wizyty u lekarza mam na 15 września. Maj to najpiękniejszy miesiąc :tak:
 
Dziewczyny bedzie dobrze
yes2.gif

Podstawa to pozytywne myslenie.
Ja w czwartek do lekarza.
suzi,karolcia duzo przeszlyscie.
I wierze,ze w maju w koncu utulicie swoje bobaski:-)
 
Suzi, ponieważ ja coś zle założyłam z tych emocji:) moze da sie to jakos naprawic:)
Ja takze jestem pełna obaw ale i nadziei.Pierwszą ciążę pooroniłam ze względu na opryszczke wargową, teraz mam ją farmakologicznie zaleczoną więc mam nadzieje że ten problem odpada. Wiem ze moze byc milion innych powodów ale gdzieś w podświadomości czuję że będzie dobrze:)az boję sie pomyśleć co by było gdyby...
Martaik mnie własnie pojawilo sie wczoraj zimno;/ i nie ukrywam że bardzo się przestraszyłam:( teraz jak piszesz...to jeszcze bardziej się boje.
 
Dziewczyny a dlaczego majóweczki są w 2giej części strony? A nie pod kwietniówkami :eek:

Mialam napisac ale widze ze Fioletowa zrobila juz to za mnie!

Dzieci uspione wiec chwila dla mnie, ale dlugo raczej nie posiedze bo oczy sie kleja :-)
Kazda z nas ma obawy co do ciazy zdrowia dziecka. ja poprzednie ciaze przechodzilam znoscie i dzieci zdrowe ale teraz mam juz 35 lat...troche duzo i tez sie boje ale staram sie myslec pozytywnie. Wizyte mam na 14.IX mam nadzieje ze uslysze juz serduszko

Widze ze sporo tu mam Aniolkow, bardzo Wam wspolczuje!

Martaik a skad pewnosc ze to chlopak?

Mamamisia moj Macius mial byc czerwcowy ale urodzil sie 3 tygodnie przed czasem i tez jest z maja 2008 :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
suzi1 - ja tez mam teraz kolejna wizytę 15....bardzo sie denerwuje...i tez mam juz zobaczyć serduzko...a jesli nie to....;( - musi juz być....moje maleńkie bijące serduszko....musi!

dido21 - ja to nawet nigdy nie myślała, że tyle jest Aniołkowych mam....pocieszajace jest to, że tak wielu z nas sie udaje....

fioletowa - i jak beta? weź no przyznaj sie, czy juz Ci możemy gratulować!!!!!

a ja....dziś mam marny dzień....czuje się jakby mnie kroś przetrawił i wydalił...koszmar, spać mi się chce i jakas taka strasznie słaba jestem...do tego juz powoli zaczyna dochodzic stres....i nie moge się na niczym skupić....

dziewczyny jak u was wyglada sluz....bo u mnie jest go bardzo duzo i ma taki kremwy kolor..nie biały, ale kremowy...i leci, leci, leci....cały czas mam uczucie mokra!
 
Do góry