reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

hej laski
B.B. ruchy dziecka to największy kosmos jaki może być, nie ma z niczym porównania, ech brak mi tego i chociaż boję się powtórki z rozrywki z pierwszej ciąży [leżenie, leki, wymioty prawie do końca ciąży] to się nie mogę doczekać i mam nadzieję że już jestem w ciąży
heh jeszcze kilka dni i robię teścik...
 
reklama
W srodę wizyta u gina, boję się cholernie... tym bardziej, ze trudno się oszczędzać przy 10-miesięcznym Szkrabie, ale mam nadzieje ze będzie dobrze... uspokoję się chyba dopiero jak będę miała Maluszka na rękach, życie nauczyło mnie że do samego końca ciąży coś może się podziać... Nie mniej jednak trzeba być dobrej myśli:)
 
Hej majówki...
jak u Was z objawami...bo ja sie wogóle nie czuje jakbym w ciazy była...i to mnie niestety doprowadza to zmartwień, że coś nie tak.....

poza bólem piersi nic, a nic się nie dzieje.....
 
karolcia ja heh jeszcze nie wiem czy jestem w ciąży [teoretycznie w ciągu 2 dni powinnam mieć @, oby nie]
ale w poprzedniej ciąży też nic nie miałam oprócz senności, częstszych wizyt w toalecie i bólu piersi, nudności zaczęły mi się w 9 czy 10 tygodniu, ale takie że prawie do końca wymiotowałam
spokojnie, tak naprawdę jak masz szczęście to dopóki ci brzuszek nie wyskoczy i nie będziesz czuć ruchów [czyli 18-20 tydzień] to nie będziesz wiedzieć że jesteś w ciąży
ja wiem że w twojej sytuacji to jest powód do zmartwienia, ale na zapas nie ma co się martwić, a ból piersi to jest symptom, sprawdź może biegasz częściej do toalety to też może być objaw [ja w sumie teraz mam tak, że jestem senna i biegam do toalety - ale dopóki nie zobaczę dwóch kresek to staram się nie nakręcać, co jest trudne, jak widać już jestem na tym forum ;-) ]
 
W pierwszej ciąży poza bólem piersi nie miałam żadnych objawów, brzuch miałam tak mały że jak pojechałam w 39tc na porodówkę to piguły myślały ze przyjechałam z ciążą urojoną:) Staś urodził się malutki, ale dawno juz dorownal rowiesnikom, jest zdrowy i pięknie się rozwija. Z resztą z tym bólem piersi to tez do końca nie wiem czy to było zwiazane z ciaza poniewaz bolała mnie tylko jedna pierś która nadziałam sie na klamke od drzwi:):):) jedyne co było inne to wielkie brodawki:)
Teraz jest troszkę gorzej, czesto siusiam, mam mdlości i do tego gigantyczne sutki:) Brak objawów nie musi oznaczać niczego złego, więc głowa do góry:)
 
Witam Was :) Chętnie do Was dołączę:) ,ale jeszcze jestem scepytcznie nastawiona.... jest to moja 4 ciąża a nie mamy dzidzi :-( Bardzo się boję jak to będzie, tym bardziej że w piątek wróciłam ze szpitala:( znów podejrzenie CP(jedną już miałam)
Ostatnią miesiączkę miałam 26.07
Buziam Was wszystkie:):*
 
suzi - witaj...nie jestes sama...zobacz na moje podpisy....
damy rade...ja jestem teraz na lekach.... między innymi na Clexanie....
masz dobrego ginka, masz obstawę w lekach?
znasz przyczyny?

nie damy się...tym razem bedzie dobrze!
 
suzi - witaj...nie jestes sama...zobacz na moje podpisy....
damy rade...ja jestem teraz na lekach.... między innymi na Clexanie....
masz dobrego ginka, masz obstawę w lekach?
znasz przyczyny?

nie damy się...tym razem bedzie dobrze!
Widziałam kochana i
[*] dla Twoich Aniołków:*
Pierwsza ciąża obumarła, druga pozamaciczna, trzecia się nie utrzymała w 4tc...teraz z om wychodzi mi 5tc i 6dc ale miałam później owulację...gina mam dobrego(tak bynajmniej mowia) no i kolejna wizyta za 2 tyg. dokladnie 15go. Jak bylam w szpitalu to byl pecherzyk i echo zarodka. Ostatnia beta nie cale 5000:)
Cały czas chce mi się spać...więc dużo śpie:)
 
ja nie mam zadnych objawow oprocz czestszego chodzenia do lazienki na siku hehe
jak to jest u Was kobietki ktore poronily dostajecie odrazu od ginekologa tabletki na podtrzymanie ciazy?
ja mieszkam w Anglii i tutaj nie daja tych tabletek ale jesli bede plamila to pojade do polskiego ginekologa i on napewno da jakies tabletki.
 
reklama
ja nie mam zadnych objawow oprocz czestszego chodzenia do lazienki na siku hehe
jak to jest u Was kobietki ktore poronily dostajecie odrazu od ginekologa tabletki na podtrzymanie ciazy?
ja mieszkam w Anglii i tutaj nie daja tych tabletek ale jesli bede plamila to pojade do polskiego ginekologa i on napewno da jakies tabletki.

Teraz tak...dosłam od razu duzo leków...z heparyną włącznie...więc sie kłuje...od 4 tc.
Ale przy poprzednich ciązach...nie dostawałam nic...bo zanim się zorientowalismy, że się coś dzieje to już było za późno na włączenie leczenia...
mam nadzieje, że teraz złapaliśmy w odpowiednim czasie i leki mi pomogą i sie uda....
 
Do góry