reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Ja biore 3xduphaston i 2x luteine. Też biegam co chwile do wc:) i caly czas ziewam, spac mi sie chce. Czasami lekkie mdlosci
 
reklama
no nic, nie wyrobię, idę dziś zrobić test krwi, będę jutro z rańca wiedzieć

karola co ty masz jakieś ryzyko zakrzepicy? do końca ciąży będziesz się clexanem kłuć?
ja to dostawałam tylko po porodzie i po operacji rok po porodzie, stąd znam ten lek i nie wiedziałam że w ciąży też się to podaje
 
no nic, nie wyrobię, idę dziś zrobić test krwi, będę jutro z rańca wiedzieć

karola co ty masz jakieś ryzyko zakrzepicy? do końca ciąży będziesz się clexanem kłuć?
ja to dostawałam tylko po porodzie i po operacji rok po porodzie, stąd znam ten lek i nie wiedziałam że w ciąży też się to podaje

zakrzepicy nie potwierdzono, ale ze wzgledu na 3 poronienia bez konkertnych przyczyn zastosowano u mnie Clexane i Acard....bo u mnie fasolki umierają w 6-8 tc...zaraz jak tylko pojawi sie serduszko...więc jest ryzyko, że pojawiają sie jakieś mikrozakrzepy.
Dodatkowo biorę folik 5mg i duphaston 2x1 i fembion i wit B12...
Tak będę sie kuła do konca ciązy...ale zrobię wszytsko byle dzidzia była ze mną!

trzymam kciuki za BETKĘ....daj zaraz znac.....
 
Ostatnia edycja:
Bry :-)
Skoro o objawach mowa, to u mnie mdłości na całego niestety :/ i senność przepotężna :/ dziś rano spasowałam i wzięłam dzień wolnego.
Fioletowa, trzymam kciuki za dwie krechy :-)
Amna, i jak tam po badaniu? Mam nadzieję, że beta pięknie przyrasta!
Karolcia, Suzi; ja też znam ból straty niestety... dlatego tez prócz nas wie o ciąży jedynie moja przyjaciółka; rodzicom powiemy po 1wszym usg w 12tc. Ja mam teraz dodatkowego stresa, bo poroniłam najprawdopodobniej przez CMV, a teraz mam w domu 2latka, czyli jakby ryzyko znacznie większe. Czyli do końca ciąży zakaz całowania w buziaka mojego szkraba, picia i jedzenia z jednego kubka/talerza. Niby oczywiste, ale jednak trzeba sie pilnować na każdym kroku. Masakra.
 
A powiedzcie mi kochane czy też jesteście takie pełne obaw :-( Staram się mysleć pozytywnie ale jest mi ciężko :zawstydzona/y: Jak sobie radzicie?
 
Majóweczki 2012 życzę spokojnych 9miesięcy:) szybkich i prawie bezbolesnych porodów;P oraz zdrowych dzidziusiów:)

mama majowa 2010
 
reklama
Zapisalam sie na maj...i zniklam ale to dlatego ze zaczal sie rok szkolny i na razie nie nadarzam kazde z dzieci na inna godzine do szkoly i najmlodszy do przedszkola a po za tym codzienne obowiazki i na kompa totalny brak czasu a wieczorem i sily bo zasypiam rowno z dziecmi.
Witam kolejne majoweczki!

Pozdrawiam. Jak sie troche wdroze w rytm to bede czesciej zagladac.
 
Do góry