reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Ja muszę z A. pogadać czy przy ewentualnej cc chce być (o ile oczywiscie personel sie zgodzi). Nie będę się przy tym upierać. Pewno by było milo ale te flaki i wogóle... nie wiem ile on by tam widziała ale też być a nic nie widzieć to się chyba z celem mija. Widziałam raz cc. Jak za pierwszym razem rodziłam, spacerowałam sobie po korytarzu na bloku porodowym. To był taki mały blok, ze zamkneli drzwi łączące korytarze i rozmawiali z poloznymi na sali na przeciwko. juz ni pamiętam po co ale ja tak sobie szłam, nagle zerkam flaki... niemal tuż przy drzwiach, a ze akurat dzieciazka wyciągali to jakby mnie wmurowąłao, stałam i się bezczelnie gapiłam z otwartymi ustami :-) lekarze się tyko do mnie usmiechali, nikt mi nic nie powiedział ale się zmieszałam i takk poszlam dalej. Nie był to wdok mrożacy krew w żyłach ale nie wiem cy sama bym chciała oglądać kogoś bliskiego w takiej sytuacji, z flakami na wierchu
 
reklama
hehe azula wypadły ci ze starosci??? haha żartuję sobe, bo jakos na pocatku jak się pojawiłas i tak pisałaś ze taka wiekowa hoho no to jakies wyobrażenie sobie wyrobiłam a dopiero niedawno przeczytałam na "przedstawmy się" ile masz faktycznie lat to się okaząło, ze niechcacy po twoich postach dodalam ci około 10 lat :-) i zawsze jak czytam o tym wieku to chce mi się smiać z tej pomyłki :-)
mam nadzieję,z e się nie gniewasz

edit: a mi jeszcze nie wszystkie urosły i nad od czasu do czasu "ząbkuję" a już raczej od dawna powinny być na miejscu. chciaz nie wiem czy jest jakaś granica wieku do jakiego wychodzą czy tak moga się kluć przez całe życie
 
Bo mi się też wydaje,że jestem wiekowa tym bardziej,że będę babcią.A ósemka pierwsza to wyrwana została bardzo dawno temu.Te ósemki to nie wiadomo po kiego grz:eek:yba wyrastają.
 
hej
u nas cieplutko można w swetrach samych śmigać:tak: za to dzisiaj mi jakoś tak powietrza brakuje i jak wchodziłam po schodach w domu to mi się słabo zrobiło...
wieczorem coś mnie na igraszki :-pwzięło z mężem ale później strasznie twardy brzuch mi się zrobił mały się pewnie wkurzył:sorry: na szczęście minęło po parunastu minutach. Raczej już nie będę ryzykować bo się strachu najadłam:no:
pozdrawiam kochane
 
hej
u nas cieplutko można w swetrach samych śmigać:tak: za to dzisiaj mi jakoś tak powietrza brakuje i jak wchodziłam po schodach w domu to mi się słabo zrobiło...
wieczorem coś mnie na igraszki :-pwzięło z mężem ale później strasznie twardy brzuch mi się zrobił mały się pewnie wkurzył:sorry: na szczęście minęło po parunastu minutach. Raczej już nie będę ryzykować bo się strachu najadłam:no:
pozdrawiam kochane
Jesli twardnieje tylko na chwile i jest to bezbolesne to normalne .. bo tak sie dzieje podczas orgazmu i chwile po ;-)
 
reklama
Hehe, ja zapomniałam już co to w ogóle seks :confused2::-D
Zaraz wyjeżdżam do gina więc odezwę się pewnie późnym wieczorem!
 
Do góry