reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
Dzisiejsza wizyta odwołana. Zadzwoniłam przed wyjazdem i okazało się, że pana doktora do końca tygodnia nie ma. Dobrze, że jakoś mnie naszło, żeby się upewnić, bo pojechałabym do innego miasta na darmo. Także wizyta przeniesiona na wtorek.
 
Witam!!! :-)

Skrobnęłam coś o sobie na powitalnym :tak::-)

U nas dla babć i dziadków drugi rok to samo. :tak: Kalendarze ze zdjęciem wnuczki. W przedszkolu były robione to zamówiłam 3 sztuki i z głowy ;-) Zadowolenie murowane :-)


Widzę że temat glukozy na czasie... u mnie pierwsze badanie z 50g było prawie dwa tyg temu i niestety wynik podwyższony więc wczoraj byłam na powtórce...

75g słodkiego paskudztwa rozpuszczone w pół kubeczka wody, 2 godziny siedzenia, 3 wkłucia, wrrr.... nie mają sumienia dla ciężarnych :no: okropne. Cały dzień nie do życia. Dobrze że wzięłam cytrynę. Uratowała mi życie, inaczej bym chyba nie dała rady...
Dziś odebrałam wyniki i średnio... chyba będzie dieta i regularne wizyty u diabetologa... :eek: a fizycznie totalnie nie czuję się inaczej. Skąd to się bierze... Zobaczymy co gin mi powie, 30-go stycznia wizyta.

zanetaa kwiatuszki jak bratki ;-) na pewno się babcie ucieszą :tak:

Stokrotka niestety nie pomogę ale jak byś coś wyczaiła to możesz się podzielić, też bym poćwiczyła dla lepszego samopoczucia. Pewnie Jula zrobi z tego niezłą zabawę ;-)
 
i ja tylko wycinałam! reszta mój synek - strasznie mu się podobało, że sam takie cudo zrobił, i że kwiatuszki wyskakują, bo "przecież to kartki".:)

witam nową mamusię;)
 
Witam Was wieczornie:)
Fiore &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&,
As, zdrówka dla męża życzę,
Zuzinka, dobrze, że skończyło się na siniaku,
Martaik, wcale nie jesteś wyrodną matką.

U mnie ok, chociaż małego dopadł straszny katar a jutro Dzień Babci w przedszkolu, mam nadzieję, że do rana lepiej się poczuje a jeśli nie to zaprowadzę go na sam występ.
Dzisiaj odebrałam wyniki moczu i krwi i wyszło, że mam podwyższone krwinki białe a obniżone czerwone.
Trzymajcie kciuki - jutro o 9.45 mam wizytę u gina.
 
Witam Was wieczornie:)
Fiore &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&,
As, zdrówka dla męża życzę,
Zuzinka, dobrze, że skończyło się na siniaku,
Martaik, wcale nie jesteś wyrodną matką.

U mnie ok, chociaż małego dopadł straszny katar a jutro Dzień Babci w przedszkolu, mam nadzieję, że do rana lepiej się poczuje a jeśli nie to zaprowadzę go na sam występ.
Dzisiaj odebrałam wyniki moczu i krwi i wyszło, że mam podwyższone krwinki białe a obniżone czerwone.
Trzymajcie kciuki - jutro o 9.45 mam wizytę u gina.
Kciukasy trzymane :tak:
 
reklama
witam Was dziewczynki wieczorowa pora :) ja wlasnie wrocilam ze spotkanka w babskim gronie. mimo tego ze ostatnia noc mialam kiepska to dzien minal mi bardzo fajnie, chociaz teraz juz padam z nog :) postaram sie Was doczytac i chyba pojde spac. jutro rano mam wizyte u okulisty w sprawie mojej jaskry dowiem sie czy jest czy jej nie ma, mam nadzieje ze nie ma.
zanetaa, laurka sliczna!!!
dusia, kciuki zacisniete!!!
 
Do góry