reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

ojeju ale mi milo ze mnie jeszcze pamietacie:-). co u mnie? hmmm w sumie jakos sie kreci , nadal 2 dzieci , maz ten sam .i nie wiem co wiecej napisac:p. bede teraz zagladac do was bo sie stesknilam i poprosze o zaporoszenia na FB do znajomych:-)
 
reklama
Wiolka pewnie najlepiej na FB na majówki.Ja to wolę BB i staram się regularnie tu coś skrobnąć FB jakoś tak pobieżnie traktuję .Nie wiem ale do końca go nie czuję.:eek:
 
Dzień dobry z rana. Żeby nie było, że tu nie zaglądam. My nie śpimy już od godzinki no bo przecież ile można ;-) Ula ogląda chmurkowe opowieści a ja gotuję jajeczka na śniadanko. Ciekawe czy zje czy nie koniecznie. Najwyżej będzie więcej dla mnie.
Dzisiaj postanowiłam pobawić się w perfekcyjną panią domu i upiec niedzielne ciasto- dziś będzie murzynek z polewą. innych planów na dzisiaj brak. Mąż się na cmentarz jeszcze wybiera ale my raczej zostaniemy w domu.

Miłego dzionka wam życzę i idę podawać śniadanko.
 
Katasza zdradź tajemnice w jaki sposób zostajesz w domku?? ja jak nie wyjdę z małą to mam przechlapane dlatego jedynie podczas ogronych deszczy ,wichur itp nie wychodzę.Ja tez pójdę na cmentarz bo wywalam powypalane znicze .
 
Azula- po prostu nie wychodzę ale za to mam mega pobojowisko w domu. A nie wychodzę bo Młoda kaszle a chciałabym ją w miarę szybko do porządku doprowadzić.
 
Dzień dobry bardzo- widzę, że nam znowu forum przymarło ;-) Choć na innych wątkach wpisy się pojawiają.

U nas chorowanie- tzn. już jego końcówka ale do wtorku Ula z tatusiem siedzą w domu a ja pracuję. Nie miałam opcji wzięcia zwolnienia bo w tym i przyszłym tygodniu jestem na szkoleniu w sądzie okręgowym a już mi raz przesuwali jego termin. Miłe jest natomiast to, że nie siedzę tam bezsensownych dupogodzin tylko przychodzę, czytam akta (a w wydziale rodzinnym są dużo "ciekawsze" niż w penitencjarnym) i mam wolne. Dzisiaj idę na sesję, pewnie załapię się na jakąś sprawę rozwodową.

Poza tym przeprowadzka nabiera realnych kształtów i święta (o ile nie nastąpi armagedon) spędzimy już w większym mieszkaniu. Nie żeby trwały już tam jakieś prace remontowe ale kończy się żmudny proces porządkowania dokumentów i innych rzeczy teściowej więc jeszcze w tym miesiącu zacznie się malowanie. Potem dokupimy łóżko dla Uli i będzie można się pakować i przenosić.

Suse- a Ty nie chcesz na fejsie do nas dołączyć? Zapraszamy serdecznie. Kilka postów wyżej jest link do mojego profilu.

Buziaki dla wszystkich i miłego dzionka.
 
reklama
Katasza zdrówka dla Uli .

Witajcie dziewczyny .
U nas zwyczajnie choć niespokojnie .
Mała weszła chyba w tzw bunt dwulatka .
płacze o wszystko bez powodu ,siada na podłodze i tak z bezradności tłucze rączkami w podłogę przed sobą krzycząc przy tym aaaa aaaaa aaaaaaa i kładzie sie główką na podłodze i wyje .
Trudno trzeba przeżyć ;-)
Widok tej bezradności w nieradzeniu sobie z emocjami po prostu dla mnie jest śmieszny ,bo widać ,że nie umie tych emocji upuścić ,a aż ją rozpiera w środku :rofl2:
Staram się nie widzieć i jak najmniej reagować ,ale różnie to wychodzi .
Dziewczyny przedwczoraj napisała do mnie z moderatorni aniaslu z informacją ,że chce zdjąć Wikasik z moderowania ,bo się tu nie pojawia .
przypomniałam sobie ,że ostatnio Viki tu zaglądała i zostawiła nawet ślad po sobie .
Wspomniałam o tym dla aniaslu i Viki zachowała jeszcze moderowanie .
Napiszę szczerze ,że mi Viki jako mod odpowiada i nie chciałabym nikogo na siłę teraz szukać .
Mam nadzieję ,że wkrótce się pojawi i pobędzie z nami dłużej .
Chciałabym byście i wy wypowiedziały się w tej sprawie ...

A u nas dziś wyjątkowo zakręcony dzień .
Kuba ma wycieczkę ,więc wróci wcześniej i tym sposobem młoda pójdzie późno spać na drzemkę ,bo trzeba po niego jechać .
Efekt będzie taki ,że pójdzie spać zapewne w okolicach północy .
A ja jeszcze chleb chciałam upiec .
Marzy mi się taki tradycyjny biały chlebek bez żadnych dodatków smakowych i chemicznych ,więc trzeba się wziąć do roboty ...
Po południu na pocztę czapki wysłać ,o ile zdążę je wykończyć ;-)
na 17 do krawcowej z Klaudia do ostatniej przymiarki stroju na mistrzostwa Polski...
no cóż jakoś dam radę ,a Wam miłego dnia życzę .
 
Do góry