reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
hej...ale juz sie jesiennie i brzydko zrobiło....to co piekne juz mija :(
standardowo pogoda sie popsuła to i zdrowie u nas kiepskie, najpierw ja sie przeziebiłam teraz Olka :(
nie dosc ze normalnie kiepsko sypia w nocy to przez ten katar jest jeszcze gorzej, dzis poł nocy pakała...wrecz krzyczała, i teraz ma gardło odarte i głos sie zmienił jakby znowu na krtań poszło....ratunku!!!!! mam juz dość :-(
Z pozytywnych rzeczy to wszystkie trojeczki mamy juz za soba, teraz niech sobie wyrosną do końca.
Wszystkim chorowitkom zycze duzo zdrówka za potrzebujace
&&&&
 
Olisia gratki za trójeczki i zdrówka zycze.U nas po wczorajszym festynie M mi wyznał,że proboszcz(to był festyn parafialny)powidział mu ,ze Amelia wystarczy za dwóch chłopców no fakt wszedzie jej pełno jeździła konikiem,skakał na dmuchańcu siłom wdarła sie na estrade gdzie prezentowano Zumbę i sama własna wersję Zumby zaprezentowała na koniec zaczął padać deszcz więc w błotku wypaprała sukienke i płaszczyk szkoda ,że nie miałam aparatu:crazy::rofl2::eek:
 
Annte Gratulacje:-DZdrowia ,szczęścia , pomyślności i dużo miłości dla Pieszczoszki z okazji urodzin.:-)Sory dziewczyny na FB słabo mi idzie więc tu składam zyczenia przepraszam ,ze nie zawsze i wszystkim ale to zalezy jak mnie zawieje na FB i przez przypadek coś mi sie uda doczytać ale wiecie,ze wszystkim zycze jak najlepiej z okazji i bez okazji:-):tak::-D
 
Annte - GRATULACJE!!!!
Dusia i jak kapiele??? U nas wszystko wrocilo do normy , mlody znow szczesliwy podczas kapieli.
Pogoda jesienna , szybko zawita zima chyba w tym roku.
Corcia mi sie rozchorowala , mam tylko nadzieje ze nie zarazi mlodego.
Milego dnia
duzo zdrowka dla chorowitkow
&& za potrzebujace
 
reklama
Aga, zdrówka dla córci!

A ja dziś średnio się czuję, szczególnie po przepchaniu przez całe miasto w dwie strony. I to mulenie :eek: No ale cóż, cierp ciało coś chciało :tak:
 
Do góry