reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Suzi. Jestem w szoku. Trzymajcie sie! Choc ja raczej nie z tych rozmodlonych to za Alusia sie teraz pomodlilam.

Suse – to nie czary, to metryka ;-) Z decyzja o mowieniu czy niemowieniu nie jest prosto. Moze skonsultujcie to z psychologiem?


She – wiem, ze chcesz dobrze i ze pies na pewno nie jest zaniedbany. Problem widze w socjalizacji – jesli bedzie niewystarczajaca, pies moze byc niebezpieczny. Nie mowie od razu o krwiozeczej bestii ale po prostu o nieprzewidywalnosci, rozchwianej emocjonalnosci itp a Wy do tego macie male dziecko... Psy maja bardzo bogaty zespol zachowan spolecznych, niektorzy wrecz twierdza, ze jezyk gestow maja bogatszy niz ludzie. A czego pies za mlodu nie przyswoi jest czesto nieodwracalnie stracone. Pisze to dla Waszego dobra a nie po to, zeby krakac...


AS – widze, ze Twoja sie rozmarkowala jeszcze bardziej niz nasz. Masz jakis pomysl, zeby chodzila wczesniej spac? (jak jest dobry to podpatrze :-p;-))


Pieszczoszka – dzieci maja rozne tempo wzrostu, moze Laura potem zwoli podczas gdy inne dzieci beda nardrabiac ;-)

zanetaa - lizala wroga? Na mojego czuja te ksiazke pisal facet - trafilam? ;-)

Do grupy na fb mozna sie dostac "ot tak" a do tej na majowkach nijak, choc jest mniej prywatna niz ta na fb (to nie uwaga przeciwko jeancie a przeciwko zamknieciu grupy na bb) :baffled:
 
reklama
A fakt Suse, zapomnialam :-pSlyszalam taka teorie o oswajaniu dziecka z prawda w gatunku, ze na pytanie "skad sie wzialem", odpowiada sie "mama cie przyniosla ze szpitala" zamiast "mama nosila cie w brzuszku" itd ale przeciez Ty to wszystko wiesz sama :tak:Sama tez najlepiej na swiecie znasz Colina i na pewno podejmiesz najlepsza dla niego decyzje :-)

nuta - prawie bym zapomniala: w takim razie gratulacje dla meza, ze nie ma luk zawodowych i sobie dobrze radzi :tak:
 
Suzi. Jestem w szoku. Trzymajcie sie! Choc ja raczej nie z tych rozmodlonych to za Alusia sie teraz pomodlilam.

Suse – to nie czary, to metryka ;-) Z decyzja o mowieniu czy niemowieniu nie jest prosto. Moze skonsultujcie to z psychologiem?


She – wiem, ze chcesz dobrze i ze pies na pewno nie jest zaniedbany. Problem widze w socjalizacji – jesli bedzie niewystarczajaca, pies moze byc niebezpieczny. Nie mowie od razu o krwiozeczej bestii ale po prostu o nieprzewidywalnosci, rozchwianej emocjonalnosci itp a Wy do tego macie male dziecko... Psy maja bardzo bogaty zespol zachowan spolecznych, niektorzy wrecz twierdza, ze jezyk gestow maja bogatszy niz ludzie. A czego pies za mlodu nie przyswoi jest czesto nieodwracalnie stracone. Pisze to dla Waszego dobra a nie po to, zeby krakac...


AS – widze, ze Twoja sie rozmarkowala jeszcze bardziej niz nasz. Masz jakis pomysl, zeby chodzila wczesniej spac? (jak jest dobry to podpatrze :-p;-))


Pieszczoszka – dzieci maja rozne tempo wzrostu, moze Laura potem zwoli podczas gdy inne dzieci beda nardrabiac ;-)

zanetaa - lizala wroga? Na mojego czuja te ksiazke pisal facet - trafilam? ;-)

Do grupy na fb mozna sie dostac "ot tak" a do tej na majowkach nijak, choc jest mniej prywatna niz ta na fb (to nie uwaga przeciwko jeancie a przeciwko zamknieciu grupy na bb) :baffled:

Kugela .Moja aparatka nie spała 5 nocy z rzędu kiedyś ,a potem normalnie przespała kolejną noc ,teraz mamy 5 noc ,więc zobaczymy jak dziś będzie .Na razie to testuję na wszelkie sposoby co na nią najlepiej działa :-p:-p:-p

Kciuki za ALUSIA &&&&&&&&&&&&&&
 
AS - nasz juz ponad miesiac nam tak cuduje, ze zasypia po 1 a bywalo i o 4 nad ranem... No nic, ide podtrzymac morale chustujacego malza :sorry2::-)
 
moja śpi od poł godziny i się zastanawiam ile to potrwa :-D:-D:-D
Ciężko mi wybrać czy zdrzemnąc się nieco ,czy wykorzystać czas i brać sie za koszyki ;-):-):-):-)
 
kugela - Laurell, więc na moje oko kobieta:) cóż, od początku jej się podobał, a że żyje w świecie podziałów i etykietek to tak właśnie jest. oczywiście facet nie jest zbytnio "dobry" i zaufać się mu nie da i mają konflikt interesów:)

miałam wczoraj strasznie pechowe popołudnie, żywcem wycięte z niezłej komedii, po takim dniu sama na siebie mówię "szczęściarz". załatwiania warunków zabudowy ciąg dalszy - byliśmy wczoraj u naszego architekta, projektanta i doradcy - ciotki M. poza tym, że nie da się zwiększyć domu nawet o cm, bo potrzeba by było zmieniać cały projekt to wszystko jest w porządku. tak, więc salon będzie miał szerokość tylko 4 m, ale jakoś będę musiała z tym żyć.
teściowa mi wczoraj dziecka nie zabiła, czego bardzo się bałam, ale stała się rzecz jeszcze gorsza - planuje z nią częściej zostawać nawet jak nie będziemy musieli nigdzie jechać..
dowiedziałam sie, że Bartkowi uciekł dzień babci i dziadka w przedszkolu.. nie chodził od świąt, bo wszyscy się ze mną awanturowali, że jest po chorobie - był tylko lekko przeziębiony- i znowu się rozchoruje. szlag mnie trafia już.
jestem jakaś zmęczona i zrezygnowana, zwłaszcza, że od rana mam wyjca:/
 
reklama
Do góry